تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 - 99


تاریخ :    ۱۳۹۸/۲/۲۳     بازدید :    ۱۳۵۰


همانطور که میدانید رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بسیار محبوب هستند.آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 برای دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد برگزار خواهد شد.کلیه متقاضیان می بایست برای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به سایت مرکز سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.irr مراجعه نمایند.

 اطلاعیه 23 اردیبهشت 98 : جزئیات آزمون ارشد وزارت بهداشت در سال ۹۸ اعلام شد 

مرکز سنجش آموزش پزشکی، جزئیات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ را همراه با زمان مجدد ثبت‌نام اعلام کرد.

 طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ وزارت بهداشت از روز سه شنبه ۷ خرداد فعال خواهد شد و داوطلبانی که از ۲۶ فروردین ماه ۹۸ تا ساعت ۱۰ صبح ۳۱ فروردین ماه موفق به انجام ثبت نام برای این آزمون نشده اند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می‌توانند نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون ورودی واجد شرایط، می‌بایست از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۸ تیرماه ۹۸ وارد سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی شده و ثبت نام استعداد درخشان را با وارد نمودن کد رهگیری ثبت نام آزمون انجام دهند.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی از تاریخ ۹۸/۰۳/۲۶ لغایت تاریخ ۹۸/۰۳/۳۱ در دسترس داوطلبان خواهد بود و آزمون طی نوبت‌های صبح و عصر روز‌های پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه ۹۸ برگزار می‌شود.
  
گفتنی است، آزمون کلیه رشته‌ها در شهر‌های اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار خواهد شد.ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

 رشته های امتحانی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در چهار گروه ارائه می شود از همین رو داوطلبان مجازند با توجه به مدرک کارشناسی ( و یا بالاتر ) حداکثر دو رشته از دو گروه متفاوت را انتخاب نمایند . پس از انتخاب رشته مورد علاقه و پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می بایست وارد سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد رشته های پزشکی شده و فرم مخصوص ثبت نام را تکمیل نمایند . جهت مشاوره تخصصی شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 - 99 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )
نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

داوطلبان باید در هنگام پر کردن فرم ثبت نام نهایت دقت را داشته باشند زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل تمام عواقب آن بر عهده خود داوطلب می باشد ...بنابراین برای داشتن ثبت نام صحیح و آگاهی از همه ی شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت می توانبد ثبت نام خود را به مشاوران ما بسپارید ..


داوطلبانی که قصد ثبت نام درآزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند لازم است چند نکته مهم را بدانند.
1- کسانیکه مشمول طرح اجباری وزارت بهداشت هستند فقط می توانند تا قبل از طرح یکبار در کنکور شرکت کنند.
2 - قابل توجه انصراف دهندگان آزمون ارشد سال قبل
کسانی که در آزمون سال قبل وزارت بهداشت شرکت نموده و پس از پذیرفته شدن ثبت نام ننموده و یا انصراف داده اند ، به دلیل محرومیت یک ساله حق شرکت در این آزمون را ندارند.
3- مدارك مورد نیاز برای ثبت نام
4- چه منابع ای باید خوانده شود 
5- کدام رشته کارشناسی ارشد اینده شغلی بهتری دارد 
6- مدارک لازم و حدنصاب قبولی به چه صورت است
 

 دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

برای داشتن ثبت نام صحیح باید به دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دسترسی داشته باشید تا بتوانید از ضوابط و قوانینی که تعیین شده اطلاع پیدا کنید تا ثبت نام درستی را انجام دهید داوطلبانی که زمان مطالعه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را ندارند و یا می خواهند از دفترچه ارشد وزارت بهداشت 98 و چگونگی شرایط ثبت نام آگاهیی پیدا کنند می توانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.... 
 

معرفی لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

داوطلب عزیز در صورت داشتن آگاهی کامل و ملاحظه کليه رشته محل ها و شرایط دانشگاهها اعم از دولتی و شهریه ها، انتخاب رشته خود را انجام دهند. اولویت انتخاب هر فرد در ميان دانشگاههای انتخابی اش بر اساس علاقه فردی باید باشد. بنابراین بهتر است انتخاب رشته بصورتی باشد که در وهله اول علاقمندی به رشته بعد دانشگاهی را در نظر بگیرد که در مقایسه با سایر دانشگاهها داوطلب تحصيل در آن مرکز را ترجيح میدهد.
پيشنهاد میشود داوطلب که ابتدا تمام رشته های مورد نظر خود را به ترتيب علاقه به آن رشته و دانشگاه مربوطه روی صفحه ای یادداشت کند تا به ترتيب وارد سامانه نماید. کسانی که در دو گروه آزمون شرکت داشته اند و یا مجموعه امتحانی از یک گروه و یک رشته یا مجموعه از گروه دیگر را آزمون داده اند، میتوانند ترکيبی از رشته های مورد علاقه خود را از دو گروه آزمونی وارد نمایند. بنابراین برای معرفی رشته های ارشد وزارت بهداشت داشتن انتخاب رشته درست بر اساس رتبه و تراز و علایق و آگاهی از همه ی رشته های موجود در دانشگاه ها با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در تماس باشید....
 

سهمیه های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98


سهمیه رزمندگان بسیجی : این سهمیه به رزمندگانی که حداقل 6 ماه متوالی یا متناوب به صورت داوطلبانه در مناطق عملیاتی حضور داشته اند تعلق می گیرد . متقاضیان استفاده از این سهمیه می بایست حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را کسب کرده و با مراجعه به ارگان مربوطه ضمن تکمیل فرم مخصوص نسبت به دریافت کد رهگیری 122 رقمی اقدام نمایند .

سهمیه ایثارگران : کلیه متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگران که شامل جانبازان ، آزادگان ، فرزند و همسر شهید ، مفقودالاثر ، آزاده و جانباز 25 درصد و بالاتر می باشند می بایست 70 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را کسب کنند و نیازی به دریافت و ارائه کد رهگیری 122 رقمی ندارند .

سال گذشته 5 درصد از ظرفیت پذیرش هر رشته به همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد اختصاص یافت . احتمالا امسال نیز این سهمیه اعمال خواهد شد .

سهمیه استعداد درخشان : داوطلبان متقاضی استفاده از این سهمیه می بایست آیین نامه تسهیلات ادامه تحصیل استعدادهای درخشان وزارت بهداشت را که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درج شده مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن ار این سهمیه استفاده نمایند . در صورتی که فرد واجد شرایط وجود نداشته باشد ظرفیت مازاد استعداد درخشان آن دانشگاه تکمیل نخواهد شد .

تخمین رتبه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

با توجه به سختی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ممکن است که پس از آزمون کارشناسی ارشد بسیاری از افراد از انتخاب رشته صرف نظر می کنند. شاید آزمون امسال در رشته شما، بسیار سخت بوده باشد و شما پس از اعلام کلید فکر می کنید در قیاس با قبولیهای سال قبل درصد پایینی کسب کرده اید ولی وقتی خود را با رقبایی که امسال در کنکور شرکت کرده اند مقایسه می کنید متوجه می شوید که وضعیت شما آنچنان هم که فکر می کردید بد نیست. لذا هیچ فرد یا حتی نرم افزاری نمی تواند رتبه افراد را به طور صد در صد در قیاس با درصدهای سال قبل پیش بینی کند. سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی با توجه به این موضوع و در راستای سایر خدمات خود سعی نموده است با اضافه کردن امکان جدیدی اقدام به حل مشکلات بسیاری از داوطلبان کنکورر ارشد امسال نماید
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 6 و 7
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ