تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

تغییر محل آزمون در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور


تاریخ :    ۱۳۹۷/۲/۵     بازدید :    ۱۳۰
دانشجویان رسمی : دانشجویان رسمی دانشگاه پیام‌نور با کنکور رسمی سازمان سنجش کشور در این دانشگاه پذیرفته شده‌اند. البته در چند سال اخیر، دانشگاه متقاضیان را بدون کنکور هم می‌پذیرد و شرط ورود به دانشگاه معدل دوره متوسطه می‌باشد.

دانشجویان فراگیر : داوطلبان (فقط کارشناسی ارشد) ابتدا در یکی از مراکز دانشگاه پیام‌نور به‌عنوان دانش‌پذیر (نه دانشجو) ثبت‌نام می‌کنند؛ و دروس ترم اول رشتهٔ موردنظر به آن‌ها ارائه می‌شود و در صورت قبولی به‌عنوان دانشجوی فراگیر در ترم بعدیِ دانشگاه تحصیل می‌کنند و همچنین درصورت گذراندن دروس نیازی به امتحان مجدد ندارند. درضمن شهریهٔ ثابت دانشجویان فراگیر برابر با دانشجویان رسمی می‌باشد. همچنین عنوان فراگیر از مدارک (فارغ‌التحصیلی) دانشگاه پیام‌نور حذف شده است.

تغییر محل آزمون در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور


فصل امتحانات آغاز شده و دانشجویان دانشگاه پیام نور به دنبالم تغییر محل آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور هستند

نحوه تغییر محل امتحانات در دانشگاه پیام نور


شاید بارها شنیده باشید که امتحانات در دانشگاه پیام نور به‌ صورت همزمان برگزار می‌شود.
از آن جایی که امکان دارد دانشگاه محل تحصیل شما با محل زندگیتان بسیار فاصله داشته باشد دانشگاه پیام نور این امکان را فراهم کرده با داوطلبانی که تمایل دارند در نزدیکترین محل دانشگاهی پیام نور در امتحان ها شرکت کنند.

چگونه برای تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور اقدام کنیم


برای تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور باید به سیستم گلستان پورتال دانشجویی خود مراجعه کنید سپه در منوی سمت راست گزینه‌ای برای تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور وجود دارد.
تفاوت وارد صفحه جدیدی شده ابتدا تذکرات لازم را مطالعه کنید و پس از آن در پایین صفحه گزینه ای را به بالا تبدیل کرده و نام دانشگاه مورد نظر خود را که می‌خواهید حوزه برگزاری آزمون های پایان ترم شما باشد. انتخاب کرده و اعمال تغییرات را بزنید سپس وارد صفحه اصلی شده و به گزارش ۴۲۸ یا همان دریافت کارت ورود به جلسه بروید.
امکان دارد کارت ورود به جلسه شما همچنان بارگذاری نشده باشد اما مشکلی نیست فقط در قسمت اطلاعات شخصی نام حوزه برگزاری امتحانات را نوشته اگر حوزه برگزاری امتحانات با حوزه انتخابی شما یکسان بود. یعنی کار خود را به درستی انجام بدهد در غیر اینصورت روش گفته شده را تکرار کنید.

اگر همچنان توانست تغییرات را اعمال کنید می توانید با شماره تلفن های مرکز صدای مشاور تماس گرفته و این مساله را به مشاورین بسپارید تا تغییرات لازم را برای شما عزیزان انجام دهند تا بتوانید در امتحانات پایان ترم در نزدیکترین حوزه امتحان دهید
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 9
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)