تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

شهریه مدرسه فرزانگان در سال 98


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱/۱۹     بازدید :    ۱۹۸
خانواده هایی که میخواهند دانش آموز خود را در مدرسه فرزانگان ثبت نام نمایند همواره دغدغه این را دارن که شهریه مدرسه فرزانگان در سال 98 به چه میزان می باشد . پیش از اینکه به این موضوع اشاره کنیم باید بگوییم که دبیرستان فرزانگان از آن دسته از مدارسی است که علاوه بر به کارگیری معلمان و دبیران برجسته و کادر آموزشی بسیار خوب همواره در برگزاری کلاس های فوق برنامه برای دانش آموزان خود اهتمام ویژه ای نموده است .


جهت مشاوره تخصصی شهریه مدرسه فرزانگان در سال 98 کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


از آنجایی که مدرسه فرزانگان یکی از مدارس غیراتفاعی محسوب می شود همواره آموزش های علمی خود را  برای دانش آموزان خود در ساعات کلاسی به گونه ای ترتیب داده است تا بنیه علمی دانش آموزان به گونه ای افزایش یابد که بتوانند به راحتی خود را در سطح دانش آموزان تیزهوشانی بالا ببرند. دبیران مدرسه فرزانگان برای آموزش دانش آموزان تدریس درس های کلاسی را به گونه ای انجام میدهند که دانش آموزان می بایست در فعالیت های گروهی و فردی شرکت نمایند که همین امر سبب شده دانش آموزان برای شرکت در طرح شهاب که از این پس جایگزین آزمون مدارس تیزهوشان شده است آمادگی کافی را داشته باشند.
مدرسه فرزانگان علاوه بر تمامی موارد آموزشی گفته شده خدمات رفاهی از قبیل سرویس مدرسه ، تغذیه دانش آموزان که شامل یک وعده غذای گرم می باشد و فعالیت های مشاوره ای که به صورت گروهی و فردی دو بار در هفته برای تمامی دانش آموزان توسط برجسته ترین اساتید و مدرسین آموزش خانواده انجام می شود ، ارائه می نماید. کلاس های فوق برنامه که توسط مدرسه فرزانگان به دانش آموزان ارائه می شود شام کلاس های آموزش زبان انگلیسی ، کامپیوتر و فعالیت های هنری از قبیل خوشنویسی سفالگری  طراحی و نقاشی ، فعالیت های ورزشی از قبیل بازی های دبستانی و گروهی شطرنج و ژیمناستیک و فعالیت های دینی و مذهبی می باشد.

میزان شهریه مدرسه فرزانگان در سال 98


خوشبختانه وزارت آموزش و پرورش کشور به خاطر جلوگیری احتمالی از برخی مدارس غیرانتفاعی که نتوانند شهریه های نجومی از خانواده های دانش آموزان دریافت کنند یک میزان حداقل و حداکثر برای شهریه مدارس در نظر گرفته است. البته این را هم در نظر داشته باشید که میزان شهریه مدارس به نسبت خدماتی که به دانش آموزان ارائه می نمایند متفاوت خواهد بود بنابراین توجه داشته باشید که اگر شهریه مدرسه غیرانتفاعی بالا بود پیش داوری نکنید و خدماتی را که به دانش آموز شما ارائه می نماید را بررسی نمایید. از انجایی که آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان از سال 97 برداشته شده است و مبنای انتخاب دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان ، علاوه بر معدل دانش آموز ، خلاقیت های فردی و کلاسی و میزان هوش دانش آموز می باشد ، خدماتی که این دست از مدارس ارائه می نمایند می تواند کمک شایانی به دانش آموز برای قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نمایند. 
در سال تحصیلی گذشته کمترین شهریه دوره ابتدایی مدرسه غیر انتفاعی یک میلیون و ۸۷۰ هزار تومان و بیشترین ۶ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان بود؛ در دوره متوسطه اول کمترین شهریه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و بیشترین۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در دوره متوسطه دوم کمترین شهریه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و بیشترین ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و کمترین شهریه دوره پیش دانشگاهی ۵ میلیون تومان و بیشترین ۱۲ میلیون تومان بوده است
شهریه مدارس فرزانگان بسیار متغیر است و هر ساله شاهد تغییرات زیادی در این رابطه می باشیم و اگر سایت های مختلف دیده باشید شهریه های متفاوتی در رابطه با مدرسه فرزانگان گفته اند . اگر می‌خواهید از لیست شهریه مدارس فرزانگان در پایه های مختلف و همچنین دریافت لیست مدارس برتر شهر تهران اقدام کنید میتوانید با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس بگیرید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مدرسه فرزانگان و همچنین دریافت لیست مدارس فرزانگان و شهریه مدارس فرزانگان در تمامی مناطق میتوانید عضو کانال شده و یا با شماره تلفن های مرکز تماس بگیرید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 7
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت