تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت


تاریخ :    ۱۳۹۷/۳/۲۹     بازدید :    ۷۷


اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبین آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهش (Ph.D  ) در رشته های علوم پایه ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندان پزشکی با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام به دریافت نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت خود نمایند .

توجه داشته باشید که در این اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت تنها داوطلبین از مجاز بودن یا عدم مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت می باشند و تنها در صورتی قادر به انتخاب رشته خواهند بود که در اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت مجاز باشد.

توجه داشته باشید که در این چند سال اخیر سازمان سنجش پزشکی کشور در کارنامه های داوطلبین در زمان اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت تنها گزینه مجاز به انتخاب رشته را اعلام مینماید و نمره و رتبه برای داوطلبین اعلام نخواهد شد. علت این امر به این سبب است که داوطلبین اعتماد به نفس کافی برای شرکت در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت را داشته باشند چرا که نمره بالاتر و پایین تر در زمانه مصاحبه داوطلین هیچ تاثیری نخواهد داشت.


نحوه دریافت نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

داوطلبین در زمان مقرر اعلام شده می بایست با ورود به سایت سنجش پزشکی و با استفاده از چند روش اقدام به دریافت اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت خود نمایند . 

1) روش اول بر اساس شماره داوطلبی و مشخصات فردی داوطلب می باشد. 

2) روش دوم بر اساس شماره پرونده و مشخصات فردی داوطلب می باشد .

توجه داشته باشید که کسانی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند در کارنامه آنها اطلاعاتی از قبیل نمره خام درس به درصد ، نمره درس به درصد ، نمره کتبی ، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه ، رتبه در سهمیه و رتبه کل ارائه داده خواهد شد

بسیاری از داوطلبین دکتری وزارت بهداشت هر ساله با سوالات متعدد و ابهامات فراوانی در زمینه اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت رو به رو خواهند بود به همین جهت تعدادی از سوالات متداول و رایج که بسیاری از داوطلبین از مشاوران صدای مشاور پرسیده اند را در ذیل برای شما ارائه می دهیم چرا که ممکن است سوالات و ابهامات شما نیز جزء همین سوالات باشد.


2) نحوه دریافت نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

3) سایت نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 2 و 4
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)