تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت


تاریخ :    ۱۳۹۷/۳/۳۰     بازدید :    ۷۹


در اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت در این چند سال اخیر تنها در کارنامه دکتری وزارت بهداشت ، مجاز یا عدم مجاز بودن افرادی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت قبول شده اند ، ثبت شده است .
بنابراین تمامی داوطلبینی که در کارنامه آنها مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت درج شده است قادر خواهند بود در انتخاب رشته شرکت نمایند. داوطلبین رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندان پزشکی می توانند با توجه به کد رشته های اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت در دوره های روزانه ، شهریه پرداز ، دانشگاه آزاد ، بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی این کد رشته ها را انتخاب نمایند و با مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی به صورت اینترنتی اقدام به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت خود نمایند.


نکته مهمی که در زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت  می بایست تمامی داوطلبین به آن توجه داشته باشند این است که شرایط و نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت می باشد چرا که بعضی از کد رشته ها پس از قبولی در انتخاب رشته ، مصاحبه آنها در یک یا دو یا سه منطقه آزمایشی برگزار می گردد . توجه داشته باشید که داوطلبین مجاز به انتخاب رشته می بایست در زمان انتخاب رشته با مراجعه به سایت سنجش پزشکی کشور سوابق آموزشی ، پژوهشی و اطلاعات مورد نیاز خود را نیز در سامانه ثبت نمایند چرا که پذیرش در تمامی کد رشته هایی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت ارائه می شود بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی به صورت 50 درصد نتیجه آزمون کتبی و 50 درصد نتیجه مصاحبه و سوابق تحصیلی در دوره آموزش محور و همچنین 70 درصد مصاحبه و 30 درصد نتیجه آزمون کتبی در دوره پژوهش محور می باشد.

جهت مشاوره انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت
تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره  9099071611 
با تلفن همراه اول با شماره   99225595  
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب

توجه داشته باشید که به طور کلی سازمان سنجش پزشکی کشور بر اساس نتایج کتبی آزمون دکتری وزارت بهداشت به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش آن کد رشته از داوطلبین دعوت به مصاحبه می نماید.

با توجه به اینکه درج سوابق آموزشی و پژوهشی در سایت سنجش پزشکی و تطبیق کامل مدارک اظهار شده در فرم درج سوابق با مدرک بارگزاری شده از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که تمامی داوطلبین باید تمامی اطلاعات ثبت شده خود را بر روی لوح فشرده ذخیره نمایند و در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند و از طرفی مسئولان برگزاری بر اساس همین اطلاعات در مورد اطلاعات علمی شما قضاوت خواهند کرد. بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم حتما سوالات و ابهامات خود را در زمینه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت با مشاوران سامانه صدای مشاور در میان بگذارید و یا انجام مراحل انتخاب رشته خود را به آنها بسپارید.

در زمان انجام انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت همواره بسیاری از داوطلبین با سوالات و ابهامات فراوانی رو به رو خواهند شد به همین علت تعدادی از این سوالات را در ذیل ارائه می نماییم شاید که شما نیز با همین سوالات و ابهامات مواجه شده باشید:

1) زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت
2) نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت
3) رتبه و تراز لازم برای قبولی در رشته های دکتری وزارت بهداشت
4) زمان اعلام دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت
5) زمان دعوت به مصاحبه شدن در رشته های وزارت بهداشت
6) چگونه سوابق آموزشی و پژوهش خود را در سایت سازمان سنجش پزشکی بارگذاری کنم
7) سوالاتی که در زمان مصاحبه دکتری دکتری وزارت بهداشت پرسیده می شود چیست؟
8) فرم درج سوابق آموزشی و پژوهشی را کجا می توانم دانلود کنم؟
9) مناطق آزمایشی در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت به چه صورت است؟
10) نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به چه صورت است؟
11) دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به چه صورت است؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 8
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)