تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

بخشنامه جهش تحصیلی 99 - 1400


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱۰/۲۱     بازدید :    ۱۵۳۸۸


مطابق با بخشنامه جهش تحصیلی در سال 98 تمامی دانش آموزان در مقطع اول به سوم ، دوم به چهارم ، سومم به پنجم ، چهارم به ششم در دبستان تحصیل می نمایند می تواننند در زمان ثبت نام جهش تحصیلی 98در این ثبت نام شرکت نمایند . دانش آموزانی که در مقطع دبیرستان تحصیل می نمایند می توانند در جهش تحصیلی در دبیرستان شرکت نمایند. نحوه ثبت نام در جهش تحصیلی هر ساله توسط بخشنامه جهش تحصیلی که توسط آموزش و پرورش ارائه می گردد. 


در حال حاضر ، جهش تحصیلی از پایه های “اول به سوم” ،“دوم به چهارم ” ، “سوم به پنجم” ، “چهارم به ششم” ،“پنجم به هفتم” و “هفتم به نهم” صورت می گیرد. زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام جهش تحصیلی در نیمه دوم اردیبهشت ماه می باشد تا با آزمون های خرداد ماه تداخلی پیدا نکند. البته پیش از ثبت نام اطلاع رسانی توسط مدیر مدرسه انجام می شود.


جهت مشاوره تخصصی " بخشنامه جهش تحصیلی 98 " کافیست

تماس از تلفن ثابت بدون کد  9099071611

شماره ویژه استان تهران    9092301612 

و یا باموبایل همراه اول با شماره99225595  تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

بخش اول بخشنامه جهش تحصیلی ( زمان ثبت نام جهش تحصیلی 98 )


در بخش اول بخشنامه جهش تحصیلی به زمان ثبت نام جهش تحصیلی اشاره شده است . ثبت نام در اردیبهشت ماه و یا اوایل خرداد ماه برگزار می گردد و تا اواسط مرداد ماه ادامه خواهد داشت. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام جهش تحصیلی می توانید با عضویت در کانال تلگرام سامانه صدای مشاور مدارس و تیزهوشان و.. تحصیلی عضو شوید یا با استفاده از تلفن های درج شده بر روی سایت با مشاوران سامانه تماس حاصل فرمایید.

بخش دوم بخشنامه جهش تحصیلی ( نحوه ثبت نام جهش تحصیلی 98) 


در بخش دوم بخشنامه جهش تحصیلی عنوان شده است که نحوه ثبت نام جهش تحصیلی بدین صورت است که دانش آموز باید توسط ولی خود درخواستش برای جهش تحصیلی را به صورت کتبی به مدیر مدرسه تحویل دهد. مدیر مدرسه پس از بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموز و به نسبت شرایط ثبت نام که در بخشنامه جهش تحصیلی 98 اعلام شده درخواست دانش آموز را با معلم وی و شورای مدرسه بررسی می نماید و در صورتیکه واجد تمامی شرایط باشد ، مدارک دانش آموز را به همراه کارنامه وی به آموزش و پرورش معرفی می نماید.

پس از تایید آموزش و پرورش ، مدیر مدرسه باید با ثبت نام دانش آموز در سایت سنجش آموزش و پرورش با پرداخت هزینه جهش تحصیلی باید در آزمون ارزیابی ذهنی ( تست هوش یا تست IQ ) شرکت نماید و نمره قبولی را دریافت نماید. در بخشنامه جهش تحصیلی 98 در رابطه با زمان ثبت نام جهش تحصیلی 98 ، شرایط ثبت نام جهش تحصیلی 98 ، شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در دبیرستان 98 می باشد که در این مقاله به تمامی آنها اشاره خواهیم نمود. 

توجه داشته باشید که هر دانش آموز در طول هر دوره تحصیلی تنها یک بار می تواند از جهش تحصیلی استفاده نماید.بخش سوم بخشنامه جهش تحصیلی ( شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در دبیرستان )


شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در دبیرستان در بخشنامه جهش تحصیلی بدین صورت عنوان شده است که :

1) معدل کل دانش آموز دبیرستانی برای شرکت در ثبت نام جهش تحصیلی در دبیرستان در پایه اول حداقل 18 و نمره نوبت دوم آنان در هر درس نباید کمتر از 15 باشد.

2) نمرات دانش آموز در امتحانات شهریور ماه پایه دوم درتمامی دروس باید حداقل 16 باشد.


شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در مدارس تیزهوشان و استعداد های درخشان :


1) معدل کل دانش آموزان استعداد درخشان در دبیرستان باید حداقل 19 باشد و در ارزشیابی نوبت دوم نباید هیچ یک از نمرات درسی آنها کمتر از 18 باشد

2) در امتحانات شهریور ماه که مربوط به جهش تحصیلی می باشد ، نمره دانش آموز نباید در هر درسی کمتر از 17 باشد

بخش چهارم بخشنامه جهش تحصیلی ( شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در مدارس ابتدایی )


شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در مدارس ابتدایی در بخشنامه جهش تحصیلی بدین صورت عنوان شده است که :
1) نمره دانش آموز برای تمامی دروس در کارنامه خیلی خوب باشد

2) دانش آموز باید در آزمون ارزیابی ذهنی ( تست هوش IQ ) که توسط آموزش و پرورش برگزار می گردد ، شرکت نماید و نمره بالای 120 کسب نماید.

3) دانش آموز باید در آزمون جهش تحصیلی 98 قبول شود


بخش پنجم بخشنامه جهش تحصیلی ( هزینه جهش تحصیلی )


در بخشنامه جهش تحصیلی ، هزینه جهش تحصیلی بدین صورت عنوان شده است که دانش آموز برای شرکت در جهش تحصیلی باید مبلغی مشخص برای هزینه جهش تحصیلی پرداخت نماید که این مبلغ بابت هزینه ارزیابی ذهنی ( تست هوش IQ  ) پرداخت نماید هزینه جهش تحصیلی 750000ریال می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ