تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد


تاریخ :    ۱۳۹۷/۴/۲۶     بازدید :    ۲۹۰


با توجه به گذشت زمان و تغییر نظام آموزشی نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی و دانشگاهی بسیار زیاد شده. چند سالی است که آزاد اقدام به ثبت نام بدون کنکور می‌کند و با استقبال بسیار بالای روبرو شدند از همین رو می خواهیم یک مقاله مشاوره ای در رابطه با دانشگاه آزاد بنویسیم تا از تمامی شرایط مطلع شوید.

سوالات متعددی در زمینه بدون آزمون دانشگاه آزاد پرسیده می شود و یا اینکه تمامی متقاضیان به دنبال مقالات مشاوره ای در زمینه دانشگاه آزاد می باشند و یا سوال اثری از داوطلبان این است که شهریه دانشگاه آزاد در سال ۹۷ چقدر است؟؟

ما برای تک تک این مباحث اطلاعات جداگانه ای را ثبت نموده ایم و مقالات متعددی جهت مشاوره دانشگاه آزاد داریم که می‌توانید با کلیک بر روی لینک آن مقاله را مشاهده کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد


همان طور که گفتیم دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع اقدام به پذیرش و ثبت نام بدون کنکور می‌کند. جهت اطلاع از شرایط ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک کنید:


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع دکتری


اکثریت زمانی که با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس می‌گیرند می خواهم مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را بدانند. دانشگاه آزاد هر ساله در دو نوبت پذیرش بدون کنکور دارد یکی در بهمن‌ماه و دیگری در مهر ماه جهت اطلاع از زمان دقیق آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در سال ۹۷ عضو کانال تلگرام کنکور صدای مشاور شوید


نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد


برای ثبت نام بدون کنکور آزاد می بایست ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد را دریافت کرده و مطالعه کنید سپس در زمان مقرر به سایت مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهید.

متقاضیانی که می خواهند در دانشگاه آزاد بدون آزمون ثبت نام کنند می‌توانند ثبت نام خود را به مشاورین صدای مشاور بسپارند و یا اگر با سوالی مواجه شدند با شماره های ذکر شده تماس بگیرم..


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)
کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 6
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)