تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

حذف آزمون مدارس نمونه دولتی در سال 97 - 98


تاریخ :    ۱۳۹۷/۵/۱۶     بازدید :    ۵۵
امسال هم مانند سال های گذشته حدود ۱۵ هزار دانش آموز در مدرسه تیزهوشان تحصیل می کنند اما تفاوت اساسی که امسال در آزمون تیزهوشان اعمال شده است این است که دانش‌آموزان در هیچ آزمون علمی شرکت نکردند بلکه تنها هوش و استعداد آنها مورد سنجش قرار گرفتند.

 جهت مشاوره تخصصی حذف آزمون مدارس نمونه دولتی کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

بنابر گفته آموزش و پرورش برای سال تحصیلی جدید دانش آموزان که استعداد برتر دارند و از نظر کارشناسان و متخصصین تایید شدند جز مدارس تیزهوشان خواهند شد.


رئیس ملی پرورش استعداد درخشان و دانش‌پژوهان جوان اعلام کرد دانش آموزانی که تاکنون در مدارس دولتی و غیر دولتی ثبت نام کردند در صورت پذیرش دانش آموزانشان در مدارس تیزهوشان می توانند بدون هیچ مشکلی و با استرداد تمام شهریه های اخذ شده فرزند خود را جابجا کنند.


همانطور که میدانید آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان و نمونه دولتی در سال ۹۷ ۹۸ حذف شد و بر اساس تصمیمات وزارت آموزش و پرورش ورود به مدارس نمونه دولتی از این پس نیاز به شرکت در آزمون ندارد و این مدارس هیئت امنایی خواهند شد و در روش ورود به مدارس استعداد درخشان نیز تنها سنجش هوش در نظر گرفته شده است.

سخنی با والدین در رابطه با مدارس تیزهوشان و شاهد


والدین عزیز توجه داشته باشید که به هیچ عنوان تمام تمرکز خود را برای سنجش هوش نذاشته و از سایر مدارس غافل نشوید زیرا اگر فرزند شما در آزمون تیزهوشان و یا همان سنجش هوش تیزهوشان پذیرفته نشود شما فرصت ثبت نام در مدارس خوب را از دست میدهید.

توصیه اکید به والدین داریم در همین راستا که فرزند خود را در آزمون تیزهوشان ثبت نام می کنند پیگیری ثبت نام در مدارس شاهد نیز باشند زیرا ثبت نام مدارس شاهد از تاریخ یکم تیر ماه تا چهاردهم تیر ماه برای پایه هفتم انجام می شود و علاوه بر خانواده جانباز و شهدا برای امتیازات علمی و حتی سهمیه های عادی نیز ثبت نام وجود دارد پس از ثبت نام در مدارس شاهد نیز غافل نشوید.

همچنین اگر به دنبال ثبت نام در مدارس غیر انتفاعی هستید باید بدانید که زمان ثبت نام در آزمون های مدارس خاص رو به اتمام است پس حتما این مسئله را پیگیری کنید. همچنین اگر تمایل به دریافت لیست مدارس برتر منطقه خود را داشتید یا می‌خواستید از لیست شهریه مدارس تیزهوشان و یا شهریه مدارس شاهد و یا شهریه مدرسه غیر انتفاعی مطلع شوید می‌توانید شماره های ذکر شده تماس بگیرید.


هدف از طرح این مقاله راهنمایی والدین و دانش آموزانی هست که به علت تغییر حالت در آزمون تیزهوشان دچار سرگردانی شده و نمی دانند دقیقاً باید چه کاری انجام دهند اگر سوالات بیشتری در این زمینه داشتید میتوانید سایر مقاله های سایت را مطالعه نمایید مانند:


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 7
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)