تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

منابع کنکور ارشد صنایع 98


تاریخ :    ۱۳۹۷/۵/۲۲     بازدید :    ۱۸


با توجه به اینکه کسانیکه در رشته های صنایع در مقطع کارشناسی تحصیل کرده اند قصد دارند آینده شغلی بهتری داشته اند به همین علت تصمیم دارند در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند. با توجه به رقابت بالا برای قبولی در ارشد صنایع ، تمامی داوطلبین برای قبولی شروع به برنامه ریزی بر اساس منابع کنکور ارشد صنایع 98 می نمایند. با توجه به اینکه مهندسین صنایع میتوانند در شغل هایی نظیر بانکداری ، صنعت بیمه ، خدمات مشاوره ای برای مشاغلی از قبیل شرکت ها و کارخانجات پست های مدیریتی دریافت کنند بنابراین تمامی آنها تصمیم به ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری می نمایند. 

برای دانلود دفترچه کنکور کارشناسی ارشد 98 اینجا کلیک نماییدموضوع مهمی که تمامی داوطلبین کنکور ارشد صنایع 98 باید در نظر داشته باشند این است که منابع کنکور ارشد صنایع 98 برای گرایش های بهینه سازی سیستم ها ، سیستم های سلامت ، مدیریت نوآوری و فناوری ، سیستم های مالی ، لجستیک و زنجیره تامین ، مدیریت پروژه ، سیستم های کلان ، آینده پژوهی ، مدیریت مهندسی و کیفیت و بهره وری یکسان است ولی ضرایب دروس امتحانی برای هر گرایش متفاوت است. ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد صنایع 98 به طور کامل در دفترچه ذکر دشه است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید. 

برای مطالعه مقاله ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور اینجا کلیک نمایید

مشاوران با تجربه سامانه صدای مشاور تحصیلی می توانند شما را در مهم ترین موضوعاتی که نقش تعیین کننده ای در قبولی شما در کنکور کارشناسی ارشد 98 داشته باشد شما را راهنمایی نمایند و با در اختیار دادن یک برنامه ریزی درسی شخصی و چگونگی استفاده از منابع کنکور ارشد صنایع 98 و یا کتاب های کمک آموزشی راه قبولی شما در کنکور کارشناسی ارشد 98 را هموار سازند. توجه داشته باشید که برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ، تنها راه شرکت در آزمون کارشناسی ارشد نیست و دانشگاه پیام نور نیز به صورت فراگیر نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. که پیشنهاد میکنیم حتما مقاله مربوط به /ان را مطالعه فرمایید.

 جهت مشاوره تخصصی منابع کنکور ارشد صنایع 98 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


منابع کنکور ارشد صنایع در سال 98

منابع کنکور ارشد صنایع در سال 98 را داوطلبین می توانند در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98 از طریق دفترچه ثبت نام اطلاع یابند. برای اطلاع از هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد 98 و شهریه کارشناسی ارشد 98 مقاله های مربوط به آنها را مطالعه نمایید. 

منابع کنکور ارشد صنایع در سال 98 به شرح ذیل می باشد :

1) زبان عمومی و اختصاصی انگلیسی
2) تحقیق در عملیت 1 و 2
3) تئوری آمار و احتمال مهندسی
4) دروس تخصصی شامل دروس طرح ریزی واحد های صنعتی ، کنترل کیفیت آماری ، برنامه ریزی و کنترل پروژه ، برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی ها و اقتصاد مهندسی
5) ریاضی عمومی 1 و 2
6) اقتصاد عمومی 1 و 2
7) اصول مدیریت و تئوری سازمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 7
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)