تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان 98


تاریخ :    ۱۳۹۸/۵/۲۰     بازدید :    ۵۸۶۱
پذیرش دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان در مقطع کارشناسی ارشد از میان معلمان انجام می پذیرد و با توجه به اینکه آموزش و پرورش برای استخدام خود از میان دانشجویان این دانشگاه انتخاب می کند بنابراین داوطلبین باید در نظر داشته باشند در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان 98 باید شامل شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان سال 98 باشند.
با توجه به اینکه شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بسیار پیچیده و ابهام آمیز است به شما پیشنهاد میکنیم در صورتیکه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان دارید پیش از هر اقدامی در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان 98 با مشاوران متخصص و مجرب سامانه صدای مشاور تحصیلی مشورت نمایید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان در سال 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان 98 همزمان با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 می باشد و داوطلبین می توانند در زمان ثبت نام ، نسبت به انتخاب کد رشته های مخصوص دانشگاه فرهنگیان اقدام نمایند. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان 98 به احتمال فراوان مطابق سال های پیش و در آذر ماه خواهد بود. به محض اطلاع رسانی دقیق توسط سازمان سنجش با به روز رسانی این مطلب زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان را به شما اعلام خواهیم نمود.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان 98

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان ویژه شاغلین رسمی و پیمانی به شرح ذیل می باشد :
1- برای ورود به دانشگاه فرهنگیان دارا بودن حکم کارگزینی رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش در زمان ثبت نام در آزمون (مشروط به تدوام اشتغال در آموزش و پرورش) الزامی خواهد بود.

2- دریافت فرم معلم مبنی بر موافقت کتبی با ادامه تحصیل شاغلین رسمی و پیمانی از اداره آموزش و پرورش محل خدمت براساس شرایط مندرج در دستورالعمل مربوط (داوطلبان می توانند برای دریافت فرم معلم به کارگزینی اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه نمایند).توجه داشته باشید که  عدم ارائه فرم معلم توسط محل خدمت به منظور نداشتن شرایط ثبت نام در آزمون می باشد.

3- داوطلبان نباید در  زمان ثبت نام، شروع به تحصیل و حین تحصیل در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی اشتغال به تحصیل در هر یک از دوره های کاردانی و بالاتر ( از جمله پیوسته و یا ناپیوسته) را داشته باشند.

4- داوطلبان در صورت دارا بودن مدرک کارشناسی و بالاتر مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان نمی باشند.

5- قبولی داوطلبان به تعداد پذیرفته شدگان در هر یک از کدرشته محل های مربوط به ویژه فرهنگیان نیز بستگی خواهد داشت.یعنی اگر تعداد پذیرفته شدگان به حدنصاب لازم (حداقل 15 نفر) نرسد قبولی داوطلبان لغو خواهد شد.

6- پردیس های دانشگاه فرهنگیان مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران  محل در نظر گرفته شده برای تحصیل پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی ویژه شاغلین رسمی و پیمانی می باشد.

7- سایر داوطلبان اعم از معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی قراردادی، آزاد و … مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان نخواهند بود و کلیه رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان در همه گروه های آزمایشی، مخصوص شاغلین رسمی و پیمانی آموزش و پرورش می باشد.

8-  شاغلین رسمی و پیمانی مجاز به انتخاب کدرشته محل های مربوط به کارشناسی پیوسته دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نمی باشند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 2
 
   

سوالات کاربران
با سلام و احترام؛ فرهنگی که در سال 1381 کارشناسی آموزش ابتدایی دارد، در چه رشته هایی می تواند ادامه تحصیل دهد؟

printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه