تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

منابع کنکور ارشد طراحی شهری 98


تاریخ :    ۱۳۹۷/۹/۲۰     بازدید :    ۳۳۲
مجموعه طراحی شهری در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 جزء رشته های شناور کارشناسی ارشد 98 می باشد و داوطلبینی که میخواهند در این رشته ادامه تحصیل نمایند در صورت داشتن شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد 98 با مطالعه منابع کنکور ارشد طراحی شهری می توانند در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل نمایند.
داوطلبین باید در نظر داشته باشند که اگر تصمیم به ادامه تحصیل در رشته های طراحی شهری و طراحی فضاهای آموزشی ( پذیرش دانشجو در رشته طراحی فضاهای آموزشی فقط برای دانشگاه آزاد اسلامی صورت می پذیرد ) می بایست منابع کنکور ارشد طراحی شهری را مطالعه نمایند. البته این موضوع را هم در رابطه با منابع کنکور ارشد طراحی شهری 98 برای این دو رشته در نظر داشته باشید که ضرایب دروس امتحانی برای هر کدام از این رشته ها متفاوت می باشد .

 جهت مشاوره تخصصی منابع کنکور ارشد 98 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

موضوع بسیار مهمی که داوطلبین باید در نظر داشته باشند این است که ضرایب دروس امتحانی در  منابع کنکور ارشد طراحی شهری 98 برای هریک از از دروس متفاوت است. ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد طراحی شهری 98 به طور کامل در دفترچه ذکر شده است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید. موضوع دیگری که داوطلبین در نظر داشته باشند این است که در اين كدرشته امتحاني، آزمون به صورت تستي و تشريحي بر مبنای منابع کنکور ارشد طراحی شهری 98 برگزار مي گردد و پس از تصحيح اوراق تستي، از داوطلباني كه با توجه به نمره اكتسابي، مجاز به انتخاب رشته شده و فرم انتخاب رشته اينترنتي را نيز تكميل نموده باشند، آزمون تشريحي بر مبنای منابع کنکور ارشد طراحی شهری 98 بعمل خواهد آمد. ضمناً با توجه به اینکه مجموعه رشته های گفته شده جزء رشته های شناور کارشناسی ارشد 98 می باشد ، فارغ التحصیلان دیگر رشته ها در صورت تمایل به ادامه تحصیل در این رشته بالاخص كليه دانشجويان دوره كارشناسي ارشد پيوسته رشته معماري كه حداقل 140 واحد درسي را گذرانيده باشند، در صورت تمايل مي توانند در اين رشته امتحاني شركت نمايند.


مشاوران با تجربه سامانه صدای مشاور تحصیلی می توانند شما را در مهم ترین موضوعاتی که نقش تعیین کننده ای در قبولی شما در کنکور کارشناسی ارشد 98 داشته باشد شما را راهنمایی نمایند و با در اختیار دادن یک برنامه ریزی درسی شخصی و چگونگی استفاده از منابع کنکور ارشد طراحی شهری 98 و یا کتاب های کمک آموزشی راه قبولی شما در کنکور کارشناسی ارشد 98 را هموار سازند. توجه داشته باشید که برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ، تنها راه شرکت در آزمون کارشناسی ارشد نیست و دانشگاه پیام نور نیز به صورت فراگیر نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. که پیشنهاد میکنیم حتما مقاله مربوط به آن را مطالعه فرمایید.
برای مطالعه مقاله ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور اینجا کلیک نمایید
وضعيت برگزاري و يا عدم برگزاري آزمون عملي در برخي از رشت ههاي داراي آزمون عملي، با توجه به ظرفيت پذيرش و نوع مؤسسات پذيرنده دانشجو در اين رشته ها در دفترچه راهنماي انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) مشخص و اطلاع رساني خواهد شد.

در اين كدرشته امتحاني، آزمون به صورت تستي و تشريحي بر مبنای منابع کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری 98 برگزار مي گردد و پس از تصحيح اوراق تستي، از داوطلباني كه با توجه به نمره اكتسابي، مجاز به انتخاب رشته شده و فرم انتخاب رشته اينترنتي را نيز تكميل نموده باشند، آزمون تشريحي بر مبنای منابع کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری 98 بعمل خواهد آمد. ضمناً با توجه به اینکه مجموعه رشته های گفته شده جزء رشته های شناور می باشد ، فارغ التحصیلان دیگر رشته ها در صورت تمایل به ادامه تحصیل در این رشته بالاخص كليه دانشجويان دوره كارشناسي ارشد پيوسته رشته معماري كه حداقل 140 واحد درسي را گذرانيده باشند، در صورت تمايل مي توانند در اين رشته امتحاني شركت نمايند.منابع کنکور ارشد طراحی شهری در سال 98

منابع کنکور ارشد طراحی شهری 98 به شرح ذیل می باشد :
1- زبان عمومي و تخصصي (انگليسي)
2- مباحث عمومي شهرسازي ايران
3- مباني نظري معماري و طراحي شهري
4- تاريخ معماري و شهرسازي
5- تحليل فضاهاي معماري و شهري
6-آزمون عملي اسكيس.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت