تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

برای دریافت کارت ایثارگری به کجا مراجعه کنیم


تاریخ :    ۱۳۹۸/۷/۱۰     بازدید :    ۱۵۱۹۴

برای دریافت کارت ایثارگری به کجا مراجعه کنیم

پیش از اینکه در رابطه با اینکه برای دریافت کارت ایثارگری به کجا مراجعه کنیم بهتر است یک سری توضیحات در رابطه با کارت ایثارگری بگوییم و پس از آن به تفضیل در رابطه با نحوه دریافت کارت ایثارگری صحبت کنیم. فلسفه وجودی کارت ایثار را می توان اینگونه بیان کرد که بنیاد شهید و امور ایثارگران قصد دارد اطلاعات مربوط به رزمنده های خود را جمع آوری نماید اما متاصفانه با توجه به اینکه در زمان جنگ مجبور به جابجایی یگان ها بوده اند و در این جابجایی بسیاری از مدارک از بین رفته اند. بنابراین بنیاد شهید و امور ایثارگران تصمیم به جمع آوری این اطلاعات تحت عنوان کارت ایثارگری نمود تا بوسیله این اطلاعات بتواند خدمات خود را در راستای تکریم و بزرگداشت این افراد ارائه نماید. جهت مشاوره تخصصی برای دریافت کارت ایثارگری به کجا مراجعه کنیم کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

در چند سال اخیر بنیاد شهید اقدام به تعویض کارت های قدیمی نموده و به کارت های الکترونیکی روی آورده است و تاکنون 250 هزار نفر کارت شناسایی ایثارگری جدید خود را دریافت نموده اند و 320 هزار نفر نیز برای دریافت کارت ایثارگری ثبت‌نام کرده‌اند . بر اساس ویژگی‌های افراد واجد شرایط هنوز حدود 300 هزار نفر برای دریافت کارت جدید ایثارگری ثبت‌نام نکرده‌اند که به این افراد پیشنهاد می کنیم حتما برای دریافت کارت ایثارگری جدید خود سریع تر اقدام نمایند طبق مصوبه شورای عالی اداری، ایثارگران از اول مرداد ماه با کارت‌های قدیمی خود قادر به دریافت و استفاده خدمات و تسهیلات ایثارگری نخواهند بود. البته این موضوع باعث این نمی باشد که محدودیت زمانی برای ثبت‌نام ایثارگران و دریافت کارت ایثارگری ایجاد نماید اما موضوع این می باشد که  دیگر به ایثارگران دارای کارت‌های قدیمی ، ارائه خدمات و تسهیلات انجام نخواهد شد.

نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران روند صدور کارت ايثار براي سربازان دفاع مقدس را تا دستيابي به آمار 2.5 ميليون نفر سربازي که از اين نيرو به مناطق عملياتي اعزام شده اند را ادامه مي دهد . باید بگوییم که طبق صحبت های مسئولین صدور کارت ایثار تا زمانی ادامه خواهد داشت تا اینکه همه سربازانی که در دوران دفاع مقدس شرکت کرده اند این کارت را دریافت نمایند.


نحوه دریافت کارت ایثارگری 98

حال با تمامی این اوصاف ممکن است شما هم جزء ایثارگرانی باشید که هنوز برای دریافت کارت ایثارگری اقدام نکرده باشید و طبق شایعاتی که وجود دارد و میگویند که برای دریافت کارت ایثارگری خود باید به یگان و محل خدمت خود مراجعه نمایید و این سوال برای شما هم بوجود آمده که برای دریافت کارت ایثارگری به کجا مراجعه کنیم. باید بگوییم که برای گرفتن کارت ایثارگری خود کار به مراتب ساده ای در پیش خواهید داشت باید به یکی از ادارات ارتباطات و مراجعات ( هاتف ) بنیاد شهید و امور ایثارگران در سطح شهرستان ها و استان ها در محل سکونت خود مراجعه نمایید و پس از ثبت‌نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه خدمات الکترونیک، درخواست دریافت کارت ایثارگری را ثبت کنند. در صورتیکه در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت نام کرده اند و نام کاربری و رمز عبور دریافت کرده اند هر چه سریعتر برای ثبت درخواست دریافت کارت شناسایی ایثارگری اقدام کنید.


کارت ایثارگری به چه کسانی تعلق می گیرد

کارت ایثارگری به سرباز هایی که در دوران دفاع مقدس بوده اند و ایثارگر هستند میتوانند کارت ایثارگری دریافت کنند. این افراد در جبهه حضور داشتند اما جانباز نیستند. اما برای اینکه بدانید عضو گروه ایثارگران میشوید یا خیر می توانید به مقاله مربوطه در لینک زیر مراجعه نمایید.

برای اطلاع از اینکه کارت ایثارگری به چه کسانی تعلق می گیرد اینجا کلیک نمایید
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

شماره ویژه استان تهران۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ 

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ