تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی


تاریخ :    ۱۳۹۷/۹/۱۳     بازدید :    ۱۵۳
یکی از فرصت هایی که سازمان نظام وظیفه در اختیار مشمولین سربازی قرار می دهد بدین صورت است که پس از اینکه برگه اعزام به خدمت سربازی خود را دریافت نمودند و از تاریخ اعزام خود با خبر شدند می توانند برای عقب انداختن تاریخ اعزام خود اقدام نمایند . اما باید مشمولین در نظر داشته باشند که تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت سربازی دارای شرایط خاص خود می باشد و مشمول نمی تواند هر زمان که بخواهد تاریخ اعزام خود را به تعویق اندازد. در این مقاله تصمیم داریم در رابطه با نحوه درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی توصیحاتی را ارائه نماییم. در صورتی که با هر گونه سوال و یا ابهامی مواجه شدید می توانید با شماره های مندرج بر روی سایت با مشاورین متخصص و مجرب سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید و با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی سربازی تمامی سوالات خود در این زمینه را با مشاوران ما در میان بگذارید.

 جهت مشاوره تخصصی درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

مشمولانی که قصد دارند در رابطه با تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی خود اقدام نمایند باید بدانند که اولا باید دارای برگه اعزام به خدمت سربازی را داشته باشند و ثانیا دارای شرایط لازم برای درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی ( که در ادامه بدان خواهیم پرداخت ) را داشته باشند . مشمول در صورت داشتن این دو شرط کلی می تواند با با تکمیل و ارائه فرم درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی با در دست داشتن کارت ملی خود به یکی از شعبات پلیس 10+ مراجعه نماید . توجه داشته باشید که هر مشمول می تواند تنها یک بار برای درخواست تمدید زمان اعزام خود اقدام نماید و بهتر است حداقل تا 40 روز قبل از موعد اعزام نسبت به تكميل فرم و ثبت درخواست در يكي از دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) اقدام نماید.

مدت زمان تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی

مدت زمانی که برای هر مشمول در صورت دارا بودن شرایط لازمه برای تمدید موعد اعزام به خدمت در نظر گرفته خواهد شد بر اساس مدرک تحصیلی آنها و به شرح ذیل می باشد :
1) میزان تمدید موعد اعزام برای مشمولان دیپلم و زید دیپلم یک دوره یک ماهه خواهد بود
2) میزان تمدید موعد اعزام برای مشمولان فوق دیپلم و بالاتر یک دوره دو ماهه می باشدشرایط تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی

همانگونه که در بالا بدان اشاره کردیم درخواست تمدید و تعجیل موعد اعزام به خدمت سربازی تحت شرایطی برای مشمول امکان پذیر خواهد بود. شرایط تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی به شرح ذیل می باشد :
1) مشمول متقاضی به هیچ عنوان نباید دارای غیبت باشد در غیر این صورت به درخواست وی رسیدگی نخواهد شد. 
2) ارايه درخواست تمديد و يا تعجيل صرفا براي يك بار قابل رسيدگي مي باشد.
3) ارايه درخواست تمديد و تعجيل به منزله موافقت تلقي نشده 
4)  آن دسته از مشمولان متقاضي تمديد كه داراي دلایل زير مي باشند مي توانند با در دست داشتن مدارك مورد نياز و مرتبط با هر يك از دلایل گفته شده در ذیل به مراكز وظيفه عمومي استان محل سكونت خود مراجعه نمايند. توجه داشته باشید که اگر مشمولی دلایل زیر را دارا باشد حتی در روز موعذ اعزام خود نیز می تواند درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی نماید. این مشمولین می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس 10+ درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی خود را ثبت نمایند . در این راستا مشمول فرم مربوطه را دریافت می نماید و پس از تایید فرم توسط مراجع ذی ربط ، مدارک خود را تحویل یکی از دفاتر برای ثبت درخواست تحویل خواهد داد . درخواست تمدید تاریخ اعزام مشمول از طریق سامانه به کارشناسان و مسئولین معاونت احضار و اعزام رسیده و پس از بررسی و تأیید سوابق نتیجه در خواست در سامانه ثبت خواهد شد. باید اذعان داریم که معمولاً با اکثریت درخواست های تمدید با دلایل فوق موافقت می گردد و مشمول پرینت برگ آماده به خدمت خود را با تاریخ اعزام جدید از آن دفاتر دریافت می نماید. این دلایل به شرح ذیل می باشد :

 •  مشمولانی که به علت بیماری قادربه انجام خدمت دوره ضرورت نباشند باتأیید پزشک معتمد بهداری استان موعداعزام آنان حداکثربه مدت دوماه به تعویق می افتد، مشمولانی که نیازمند استراحت بیش از دوماه باشند می بایست به وضعیت آنان پس از ابطال اعزام در شورای پزشکی وظیفه عمومی موردبررسی قرارگیرد.
 •  فوت بستگان درجه یک مشمول( پدر،مادر،برادر،خواهر،همسر، فرزند) اعزام مشمول از زمان فوت حداکثر 2 ماه به تعویق می افتد.
 •  مشمولانی که به علت بروز بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله ویاوقوع حوادثی مانند سقوط هواپیما، آتش سوزی و... خود یا یکی از اعضای درجه یک خانواده (پدر،مادر، همسر وفرزند) به طور جدی آسیب دیده باشند موعداعزام آنان حسب مورد وبه تناسب میزان آسیب وارده با تأیید استانداری ویافرمانداری ها، ازیک تا شش ماه به تعویق می افتد.
 • پذیرفته شدگان قطعی دانشگاه ها ومراکزآموزش عالی (داخل وخارج از کشور) که زمان ثبت نام و ادامه تحصیل آنان بعد از موعد اعزام باشد، اعزام آنان حسب مورد حداکثر تا شش ماه به تعویق می افتد.
 • دارندگان برگ اعزام ماه های مرداد، شهریور و دی هرسال که منتظر اعلام نتیجه آزمون مراکزسنجش آموزش عالی هستند موعد اعزام آنان حسب موردحداکثر تا دوماه به تعویق می افتد.
 • ورزشکاران تیم های ملی بادرخواست فدراسیون مربوط جهت اعزام به مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک، موعداعزام آنان بنا به تشخیص سازمان حداکثر تا چهارماه به تعویق می افتد.
 • مشمولانی که درحال طی مراحل نهایی گزینش واستخدام در نیروهای مسلح می باشند، درصورت تأیید موضوع ازسوی سازمان مربوط ، اعزام آنان حداکثر تا چهارماه به تعویق می افتد.
 • مشمولان متأهلی که دارای شرایط خاص، (تولدفرزند، بیماری شدید همسر وفرزند و...) می باشند موعد اعزام آنان حداکثر تا دوماه به تعویق می افتد.
 • مشمولانی که قصد تشرف به حج تمتع رادارند موعد اعزام آنان حداکثر به مدت دوماه به تعویق می افتد.
 •  درسایر موارد درصورت احراز معاذیر موجه بنا به تشخیص رئیس سازمان وظیفه عمومی موعد اعزام مشمولان حسب مورد ازیک ماه تایکسال به تعویق می افتد.
   

 نحوه پیگیری درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی

همانگونه که گفته شد مشمولین می توانند درخواست تمدید موعد اعزام به خدمت سربازی خود را از یکی از دفاتر پلیس 10+ اعلام نمایند مشمولان مي توانند نتيجه درخواست خود را پس از گذشت حداكثر يك هفته از همان دفتر پليس+10 ثبت كننده درخواست، دريافت نمايند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 2 و 8
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت