تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال


تاریخ :    ۱۳۹۷/۹/۱۴     بازدید :    ۳۶۸
یکی از بزرگ ترین سوالات جانبازانی که مشمول قانون حالت اشتغال باشند این باشد که زمان بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال به چه صورت می باشد . با توجه به تماس های مکرر جانبازان عزیز در رابطه با زمان بازنشستگی خود از مشاورین سامانه صدای مشاور تماس حاصل نموده اند و در این رابطه سوالات زیادی را مطرح نموده اند بنابراین تصمیم گرفتیم تا در یک مقاله جداگانه در رابطه با موضوع زمان بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال توضیحاتی را ارائه نماییم. به شما پیشنهاد می کنیم با توجه به موقعیت هر جانباز که باعث متفاوت نمودن زمان بازنشستگی وی می شود به شما پیشنهاد می نماییم در صورتیکه با هر گونه سوال و یا ابهامی مواجه شدید حتما از طریق شماره های مندرج بر روی سایت با مشاورین این سامانه در تماس باشید.


 جهت مشاوره تخصصی زمان بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

محاسبه زمان بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال

نحوه محاسبه زمان بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال که از بنیاد شهید حقوق حالت اشتغال دریافت می کنند بدین صورت می باشد که تاریخ اعزام به جبهه ای که در آن اعزام مجروح شده و حسب آن مجروحیت ازکارافتاده کلی شده اند ، مستخدم تلقی شده و آغاز تاریخ برای احتساب بازنشستگی آنان می باشد و چنانچه قبل از این تاریخ سوابقی از قبیل سنوات جبهه ، خدمت سربازی و...داشته باشند  به عنوان سنوات قابل قبول بازنشستگی به آن مدت افزوده خواهد شد.
محاسبه حقوق بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال و حقوق بازنشستگی شهدا ، آزادگان مشمول قانون حالت اشتغال ،بدین صورت محاسبه خواهد شد که  معادل آخرین حقوق و مزایای دریافتی برای وی تعیین خواهد شد و هرساله متناسب با افزایش ضریب حقوق شاغلان به حقوق بازنشتگی جانبازان حالت اشتغال اضافی خواهد گردید .

موضوع مهمی که جانبازان و شهدا و آزادگان مشمول قانون بازنشستگی حالت اشتغال باید در نظر داشته باشند این است که مشمولان قانون حالت اشتغال هنگام  بازنشستگی از کلیه امتیازات منظور شده برای شاغلان همطراز برخوردار خواهند شد.

نحوه محاسبه حقوق جانبازان حالت اشتغال

حقوق و مزایای کارکنان بازنشسته، وظیفه بگیر و مستمری بگیر، با در نظر گرفتن صورت های مختلف پایان خدمت سرپرست و عوامل مشمول کسور بازنشستگی در دو سال آخر خدمت، با سه روش به شرح زیر، محاسبه می گردد.
الف) محاسبه حقوق بر مبنای عوامل مشمول کسور بازنشستگی در ۲۴ ماه آخر خدمت (برای وضعیت های بازنشستگی و اخراجی بالای ۱۵ سال خدمت)
ب) محاسبه حقوق بر مبنای عوامل مشمول کسور بازنشستگی در آخرین ماه خدمت (برای وضعیت های شاغل فوتی، جانباز حالت اشتغال و عادی، معلول خدمتی و عادی)
ج) محاسبه حقوق بر مبنای فصل سیزدهم قانون مدیریت خدمات کشوری (برای کلیه وضعیت ها)
موضوع مهمی که رزمندگان باید بدان توجه ویژه ای داشته باشند این می باشد که در صورتی که حقوق نهایی محاسبه شده به روش های گفته شده ، کمتر از حداقل حقوق مصوب سالیانه باشد، حقوق فرد بر مبنای حداقل حقوق، پرداخت خواهد شد .

تقاضای کمیسیون حالت اشتغال جانبازان

جانبازان معزز می توانند برای ثبت تقاضای کمیسیون حالت اشتغال نیازی نیست به بنیاد کل شهید و امور ایثارگران مراجعه نمایند و قادر خواهند بود به بنیاد محل سکونت خود مراجعه نمایند. در هیمن راستا کمیسیون حالت اشتغال با جانبازان متقاضی شهرستان ها برگزار خواهد شد و به درخواست های جانبازان رسیدگی خواهد شد. موضوع مهمی که جانبازان باید در نظر داشته باشند این می باشد که برای تعیین درصد جانبازی متقاضیان در هر شهرستان هر سه سال یک بار انجام خواهد شد.
به شما پیشنهاد می دهیم با توجه به اینکه برای ارسال درخواست کمیسیون حالت اشتغال همیشه سوالات و ابهامات فراوانی وجود دارد بهتر است پیش از هر گونه اقدامی برای کمیسیون حالت اشتغال با مشاورین سامانه در این زمینه مشورت نمایید و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارید. در همین راستا می توانید با تماس از طریق تلفن ثابت و موبایل همراه اول با شماره های درج شده بر روی سایت با مشاورین سامانه در تماس باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 8
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت