تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

طریقه دستگیری سرباز فراری


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱۰/۹     بازدید :    ۲۱۲

طریقه دستگیری سرباز فراری

سربازان فراری سربازانی هستند به خدمت سربازی رفته و پس از مرخصی دیگر برنگشتند و گروهی هستند که از زمان خدمت سربازی آنها می گذارد اما برای رفتن به سربازی اقدام نکردند که به آنها افرادی با غیبت سربازی گفته میشود. شرایط سرباز فراری و غایبین سربازی عموما با هم یکسان است. اگر شما نیز جزو سربازان فراری هستید یعنی خود را از تمام امکانات محروم کرده اید. شما تمامی رفاه کشوری محروم میشوید.
 بهترین توصیه ما به سربازان فراری این است که خود را معرفی کرده و به خدمت سربازی بروند و اگر نمی خواهند می‌توانند از موارد زیر استفاده کنند:

کسری خدمت سربازی
معافیت های پزشکی سربازی
خرید خدمت سربازی

 جهت مشاوره تخصصی طریقه دستگیری سرباز فراری کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

شما به روش های بالا میتوانید از رفتن به سربازی خلاص شوید. اما این را بدانید که سرباز فراری بودند اصلا درست نیست و هرچه سریعتر خود را معرفی کنید به دنبال راهکارهایی برای معافیت و کسری خدمت باشید. شما می توانید از طریق لیست رشته های معافیت پزشکی برای معافیت خود استفاده کنید.

اگر شما نیز جز سرباز فراری هستید می‌توانید با سامانه صدای مشاور تماس گرفته و راهنمایی های لازم به را در زمینه خدمت سربازی خود دریافت کنید. مشاورین صدای مشاور می توانندبا توجه به شرایط شما بهترین راه کارها را به شما پیشنهاد دهند. برای برقراری ارتباط با مشاورین می توانید از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید.

همواره صحبت های پیرامون سربازان فراری و مشمولین غایب در این مدت بسیار بوده و بسیاری از مسئولین در رابطه با اینکه این موضوع اصلا منصفانه نیست و دهک های جامعه با توجه به مشکلات اقتصادی که این روزها در جامعه وجود دارد به علت مشکل معیشتی خانواده های خود نمی توانند به خدمت سربازی بروند در حالی که خانواده هایی که جزء دهک های بالا جامعه هستند به راحتی می توانند با خرید سربازی فرزندان خود این سد محکم را به راحتی از میان راه آنها بردارند و آنها بتوانند به راحتی در پست های دولتی مشغول به کار شوند. در همین راستا با تصمیماتی که گرفته شده است قرار بر این شده است که کسانی که از خدمات خرید کارت خدمت سربازی استفاده نمایند از محدودیت های خاصی برخوردار شوند.


سرنوشت سربازان فراری در سال 97

موضوع مهمی که یکی از دغدغه های سربازان فراری برای خرید غیبت سربازی خود هستند این است که آیا این قانون در سال 98 هم قابل اجرا خواهد بود یا خیر؟

در ابتدا باید بدانید که اولا طبق آخرین قوانین شرایط خرید خدمت سربازی به چه صورت می باشد که در همین راستا به شما پیشنهاد میکنیم حتما مقاله مربوط به ان را مطالعه نمایید


برای اطلاع از شرایط خرید خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید

همانطور که در بالا بدان اشاره نمودیم قانون خرید خدمت سربازی تنها تا پایان سال 97 می باشد و هنوز هیچ تصمیم گیری در مورد سال 98 گرفته نشده است ولی با توجه به اینکه خرید سربازی برای دولت حدود 3000 میلیارد تومان در آمدزایی ایجاد کرده است امیدواریم این طرح برای تمامی کسانی که میخواهند از این قانون استفاده نمایند باز هم این طرح تمدید گردد. 

موضوع دیگری که این دسته از مشمولین باید در نظر داشته باشند این است که مشمولینی که اقدام به خرید غیبت های خود نموده اند شامل محدودیت هایی از قبیل اینکه این  افراد اجازه شرکت در انتخابات مجلس و شورای شهر و روستا را نداشته و نمی توانند پست های مدیریتی و راهبردی داشته باشند بنابراین پیشنهاد میکنیم در صورتیکه قصد اقدام در این زمینه را دارید حتما به این موارد دقت لازم را داشته باشید.

طبق تعریفات برای سربازان فراری دسته دیگری از سربازان وجود دارند که به آنها نیز سرباز فراری اطلاق می شود ، این دسته سربازانی هستند برای خروج از یگان خود مرخصی دریافت کرده اند و هنوز برای ادامه خدمت سربازی خود مراجعه ننموده اند. این حرکت این افراد جرم تلقی خواهد شد و پس از اینکه دستگیر شدند پرونده آنها به دادسرای نظامی فرستاده خواهد شد و تا زمانیکه رای برای آنها صادر نشود حق بکارگیری این افراد در یگان های نظامی و نیروهای مسلح امکان پذیر نخواهد بود. البته این افراد در صورتیکه خود را زودتر از دستگیر شدن معرفی نمایند ، دستور جلب سرباز فراری لغو خواهد شد و در یگان خواهند ماند و تنها  پرونده آنها به دادگاه نظامی ارسال خواهد شد و قاضی با توجه به ندامت آنها سعی میکند تا در مجازات آنها تخفیف اعمال نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت