تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

شرایط تحصیل همزمان با خدمت سربازی


تاریخ :    ۱۳۹۸/۹/۱۳     بازدید :    ۴۲۸
شرایط تحصیل همزمان با خدمت سربازی : یکی از مهم ترین مسائلی که شاید بسیاری از کسانی که نتوانسته اند در کنکور قبول بشوند و معافیت تحصیلی آنها نیز به پایان رسیده است و یا اینکه در حین خدمت سربازی تصمیم به ادامه تحصیل می نمایند این باشد که میخواهند بدانند شرایط تحصیل همزمان با خدمت سربازی به چه صورت است و آیا می توانند در زمانیکه به خدمت سربازی اعزام شده اند ، تحصیل خود را ادامه دهند یا خیر.


جهت مشاوره تخصصی " شرایط تحصیل همزمان با خدمت سربازی " کافیست

تماس از تلفن ثابت بدون کد  9099071611

شماره ویژه استان تهران    9092301612 

و یا باموبایل همراه اول با شماره99225595  تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )بسیاری از کسانی که با سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس گرفته اند و در رابطه با تحصیل همزمان با خدمت سربازی سوال پرسیده اند همواره سوالات مشابهی به شرح ذیل می باشد :
1) آیا می توانند با تایید دانشگاه به تحصیل همزمان با خدمت سربازی اقدام نمایند 
2) آیا امکان تحصیل همزمان با خدمت سربازی در دانشگاه پیام نور اقدام نمایند
3) آیا در زمانی که مشمول امریه گرفته است می تواند اقدام به تحصیل همزمان با خدمت سربازی اقدام نماید
4) آیا در صورتی که سرباز در ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور شرکت نماید و قبول شود می تواند به تحصیل همزمان با خدمت سربازی اقدام نماید
و ...
این قسم از سوالات ، سوالاتی می باشد که مشمولین و سربازان زیادی با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس گرفته اند و در رابطه با شرایط تحصیلی همزمان با خدمت سربازی سوال نموده اند. در این مقاله تصمیم داریم به تفضیل در راطه با این موضوع توضیحاتی را ارائه نماییم بنابراین به مشا پیشنهاد میکنیم حتما تا انتهای این مقاله را مطالعه نمایید و در صورتی که با هر گونه سوال و یا مشکلی در زمینه شرایط تحصیل همزمان با خدمت سربازی مواجه شدید می توانید با استفاده از شماره های مندرج بر روی سایت با مشاورین سامانه در ارتباط باشید تا ایشان شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

شرایط تحصیل همزمان با خدمت سربازی


سردار کمالی از امکان تحصیل همزمان با خدمت سربازی از بهمن ماه خبر داد.

سردار «موسی کمالی» مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح با اشاره به اینکه از بهمن‌ماه امسال بر اساس توافقاتی که بین این قرارگاه و دانشگاه جامع علمی و کاربردی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای به امضا رسید، به سربازان این اجازه داده شد که در دوره‌های پودمان و تک‌درس این دو دانشگاه ادامه تحصیل دهند، اظهار داشت: طبق قانون ادامه تحصیل در حین خدمت ممنوع است؛ اما به جهت اهمیتی که موضوع مهارت آموزی برای ما دارد بنا داریم اجازه دهیم سربازان در رشته‌های پودمانی ادامه تحصیل دهند.
وی ادامه داد: ادامه تحصیل برای مشمولان دیپلم و فوق دیپلم و محل تحصیل در دانشگاه‌های جامع علمی و کاربردی و فنی و حرفه‌ای است و مسئول اجرای این طرح موسسه عالی آموزشی علمی و کاربردی نیروی انتظامی است.
سردار کمالی اضافه کرد: سربازان در زمان اوقات فراغت در این دوره پودمانی شرکت می‌کنند؛ البته شرکت سربازان داوطلبانه است و الزامی در آن نیست، همچنین سربازانی که در این کلا‌س‌ها شرکت کنند از ۵۰ درصد تخفیف شهریه برخوردار می‌شوند.
مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با اشاره به اینکه فعلا این طرح به صورت آزمایشی برگزار خواهد شد، گفت: این طرح در استان‌های تهران، فارس، خوزستان، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان و گیلان برگزار می‌شود و در صورتی که موفقیت آمیز بود، گسترش پیدا می‌کند.
سردار کمالی درباره محتوای پودمان‌ها و رشته‌ها افزود: هزار و ۵۰۰ پودمان در ۸۰۰ گرایش و رشته است که بر اساس بازار کار، نیاز نیرو‌های مسلح و علاقه سربازان انتخاب شده است و بنا داریم از بهمن سال جاری اولین دوره شروع شود.
مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی خاطرنشان کرد: سربازانی که در طول تحصیل چند پودمان را بگذرانند، تلاش می‌کنیم در تخصصی که دارند آن‌ها را به‌کارگیری کنیم و این امکان را فراهم کردیم که فردی که در چند پودمان تحصیل کرد، تکمیلی آن را بتواند بعد از خدمت سربازی در این دو دانشگاه به اتمام برساند و مدرک آن را دریافت کند


شرایط ایست خدمت سربازی

ایست خدمت سربازی بدین معنا میباشد که مشمول میتواند در طی خدمت سربازی پس از قبولی در دانشگاه به شرطی که در مقطع بالاتر تحصیلی بخواهد ادامه تحصیل با ارائه برگه معافیت تحصیلی که از دانشگاه قبول شده خواهد گرفت ، خدمت سربازی خود را متوقف کند و به تحصیل ادامه دهد و پس از اینکه تحصیل وی به اتمام رسید با همان ظرایط به خدمت سربازی خود ادامه خواهد داد.

نکته بسیار مهم برای مشمولینی که دانشگاه قبول شده اند میبایست بدان توجه داشته باشند این است که علی رغم شایعاتی که وجود دارد که میتوان همزمان مدت خدمت سربازی خود را بگذرانند و در دانشگاه تحصیل نمایند ، اینطور نیست و تحصیل همزمان با گذراندن خدمت سربازی خلاف قوانین نظام وظیفه و قانون اساسی میباشد و تنها در صورت ایست خدمت سربازی میتوانند به تحصیل خود ادامه دهند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

شماره ویژه استان تهران۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ 

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ