تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

اجرای قانون خرید خدمت سربازی در سال 98


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱/۴     بازدید :    ۱۷۷
ابهامات زیادی در رابطه با خرید خدمت سربازی در سال ۹۸ وجود دارد و بنابر اطلاعیه هایی که دریافت کرده بودیم خرید خدمت سربازی تا سال ۹۷ ادامه داشت و در پایان سال ۹۷ تمدید نخواهد شد.


متقاضیان واجد شرایط قانون خرید جریمه مشمولان غایب تا پایان روزکاری بیستم فروردین سال ۹۸ فرصت دارند، درخواست خود را از طریق دفاتر (پلیس+۱۰) ثبت کنند.

امکان خرید سربازی تا ۲۰ فروردین تمدید شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: متقاضیان واجد شرایط قانون جریمه مشمولان غایب که به دلایلی مانند: نقص مدارک و ... موفق به ثبت درخواست از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) نشده اند، با هماهنگی‌های صورت گرفته می‌توانند حداکثر تا پایان روزکاری سه شنبه بیستم فروردین سال ۹۸ نسبت به تکمیل مدارک و ثبت درخواست خود از طریق دفاتر (پلیس+۱۰) اقدام کنند.در زمینه خرید خدمت سربازی اطلاعات مختلفی دریافت کرده‌ایم کدام اطلاعات درست تر است خرید خدمت سربازی در سال ۹۸ وجود دارد یا خیر


 جهت مشاوره تخصصی اجرای قانون خرید خدمت سربازی در سال 98 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )آنچه در این زمینه شنیده ایم به احتمال قوی در سال آینده طرح جریمه غیبت سربازی متوقف خواهد شد.
پس مشمولانی که بیش از ۸ سال غیبت دارند تنها تا پایان سال ۹۷ مهلت دارند تا تعیین تکلیف کنند متقاضیانی که در ماه‌های گذشته درخواست خود را ثبت کردند و موفق به پرداخت جریمه نشدند میتوانند با استفاده از تسهیلات در نظر گرفته شده مبلغ جریمه را به صورت قسطی پرداخت کنند. در پایان مقاله در این رابطه توضیح داده ایم.

همچنین مبالغ جریمه غیبت سربازی به شرح زیر است:
مبلغ جریمه با توجه به مقطع تحصیلی مشمولان غایب متفاوت بوده و برای مدرک تحصیلی زیردیپلم ۱۰ میلیون تومان، دیپلم ۱۵ میلیون تومان، فوق دیپلم ۲۰ میلیون تومان، کارشناسی ۲۵ میلیون تومان، کارشناسی ارشد ۳۰ میلیون تومان، دکترای پزشکی ۳۵ میلیون تومان، دکترای غیر پزشکی ۴۰ میلیون تومان، پزشکان متخصص و بالاتر ۵۰ میلیون تومان در نظرگرفته شده و به ازای هر سال غیبت مازاد برهشت سال، ۱۰ درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه می شود، همچنین مشمولان متاهل و دارای فرزند نیز از ۵ درصد تخفیف برخوردار می شوند .

همانطور که در طرح خرید خدمت سربازی در سال ۹۸ نیز گفتیم
نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ستاد کل نیروهای مسلح ر خواست می‌کند طرح فروش خدمت سربازی را در بودجه سال آینده آورده شود، چرا که بسیاری از افراد به دلایل مختلف نتوانستند از این طرح استفاده کنند، به نظرم اگر فروش خدمت سربازی تمدید شود هم به نفع نیرو‌های مسلح و هم به نفع مردم خواهد بود.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: افراد زیادی در کشور بیش از ۸ سال غیبت دارند و هم اکنون دارای خانواده، فرزند و شغل هستند و امکان خدمت سربازی را ندارند، از طرفی به دلیل عدم ثبت معاملات در دفتر ثبت اسناد بلاتکلیف هستند. بنابر این از نیرو‌های مسلح درخواست داریم این طرح را همانند سال گذشته به اجرا در بیاورد.

نقوی حسینی خاطر نشان کرد: متاسفانه تاکنون جدول بودجه را مشاهده نکردام، اما در صورتی که در بودجه سال ۹۸ به آن اشاره نشده باشد، در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بررسی خواهد شد.
وی در پایان اظهار کرد: بنده به عنوان یک عضو کمیسیون با این موضوع کاملا موافق هستم و اجرای آن را ضروری می‌دانم، اما باید در کمیسیون به صورت کامل بررسی شود.

پس برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات به روز در رابطه با خرید خدمت سربازی در سال ۹۸ عضو کانال تلگرام نظام وظیفه شوید.


شرایط اقساط خرید غیبت سربازی


بنا بر اطلاعیه که ستاد کل نیروهای مسلح در اختیار ما قرار داده فرزندان ایثارگران دارای غیبت فقط ۱۲ فروردین سال ۹۸ فرصت دارند تا برای استفاده از کسری خدمت به پلیس به اضافه ۱۰ مراجعه کنند.
همچنین در رابطه با اقساط خرید خدمت سربازی گفت کل جریمه به ۱۳ قسمت تقسیم می‌شود که قسط اول آن امسال و ۱۲ قسط بعدی در سال بعد پرداخت میشود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت