تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

آخرین مطالب

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99 - ششم به هفتم


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱۱/۲۱     بازدید :    ۴۲۰
همانطور که میدانید سمپاد یعنی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان سالانه یک آزمون برای ورودی مدارس تیزهوشان برگزار می کنند. این آزمون برای ورودی دو پایه تیزهوشان ششم و هفتم و تیزهوشان نهم به دهم می باشد. از آنجایی که شرایط آموزشی در مدارس تیزهوشان بسیار برتر است و امکاناتی که در دسترس دانش آموزان هست بالاست رقابت سنگینی در قبولی در آزمون تیزهوشان وجود دارد.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99 جهت مشاوره تخصصی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )اثر گذشته تغییراتی در آزمون تیزهوشان برقرار شد و آن هم به صورتی که آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم با هم ادغام شدند و همچنین آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شدند و پذیرش در مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم و همچنین در مدارس نمونه دولتی بر اساس آزمون سنجش هوش صورت می گیرد.

ما در این مقاله می خواهیم در رابطه با روند ثبت نام در آزمون تیزهوشان و همچنین زمان نحوه و شرایط و سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ ۹۹ اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  98 _ 99


زمان ثبت نام در مدارس تیزهوشان بدین گونه است که داوطلبان ثبت نام آزمون تیزهوشان با مراجعه به سایت تیزهوشان اطلاعات دانش آموزی خود را وارد کرده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 98_99 :
ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ۹۸ به احتمال زیاد بعد از پایان امتحانات نوبت دوم دانش آموزان یعنی در خرداد ماه است و به محض انتشار اطلاعیه در این زمینه در کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی خواهد شد و یا می توانید از طریق همین سایت پیگیری کنید.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۸:
ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸ تاریخ مبهمی دارد زیرا ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۷ به علت مشکلات به وجود آمده تاخیر داشت و در اواخر فروردین ماه صورت گرفت احتمال می‌رود ثبت نام تیزهوشان نهم و دهم 98 _ 99 مراسم ماه صورت گیرد اما به محض دریافت اطلاعیه ای در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.
ثبت نام آزمون تیزهوشان در سایت azmoon.medu.ir می باشد و دانش آموزان باید اطلاعات دانش آموزی خود را در این سایت وارد کرده و هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

همانطور که می دانید ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸ و همچنین ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸ به صورت اینترنتی می باشد دانش آموزان و والدینی که در این زمینه دچار مشکل شده‌اند و یا در پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان با مشکلاتی روبرو شدند میتوانند از طریق برقراری یک تماس تلفنی ثبت نام خود را به مشاورین و بسپرند و یا راهکارهای لازم را از مشاورین بپرسند.


شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 _ 99


شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می‌شود.

شرایط عمومی آزمون تیزهوشان:
 شرایط عمومی آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ داشتن تابعیت ایرانی می باشد و اتباع غیر ایرانی نیز می توانند در شرایط خاص ثبت نام کنند.

شرایط اختصاصی آزمون تیزهوشان:
شرایط اختصاصی آزمون تیزهوشان برای دو پایه نهم به دهم و ششم و هفتم متفاوت است.
شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98 - 99 کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی است البته داوطلبانی که فقط در یک درس از مجموع دروس پنجم و ششم ابتدایی نمره خوب دارند هم می توانند در این سنجش شرکت کنند . شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 - 99 شامل اشتغال به تحصیل در پایه نهم و دارا بودن معدل کل سالانه 19 در پایه هشتم 97 - 98 می باشد .

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ _ ۹۹


همانطور که می‌دانیم آزمون سنجش هوش و استعداد های تیزهوشان ششم و هفتم در تیرماه برگزار خواهد شد به مانند سالهای گذشته میباشد. داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دریافت کنند.
زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نیز یک ماه پس از برگزاری آن می باشد و باید نتایج را از طریق سایت azmoon.medu.ir مشاهده کنید.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۷ اگر مانند سال‌های گذشته باشد در اواسط اردیبهشت ماه می باشد و داوطلبان ۵ روز قبل با مراجعه به سایت مذکور کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دریافت میکنند و مانند آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نتایج یک ماه قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان اعلام می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته

کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 6 و 8
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت