تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

سرباز در چه صورت در شهر خود خدمت خواهد کرد؟


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱۲/۲۰     بازدید :    ۳۱۳
یکی از مهم ترین و پیچیده ترین دغدغه های مشمولین و خانواده های آنها محل خدمت سربازی ایشان  می باشد که می خواهند در شهر خود و نزدیک به خانواده خود خدمت سربازی را بگذراند. پیش از این که بخواهیم در مورد شرایط انتقالی سربازی  صحبت کنیم خواهیم گفت که چه کسانی به احتمال خیلی زیاد در شهر خود و در نزدیکی خانواده خود خدمت خواهند کرد .این افراد کسانی نیستند جز کسانی که پدر نظامی دارند یا دو برادر همزمان به خدمت اعزام می‌شوند و یا تک فرزند پسر خانواده  یا مشمولینی که  جزء خانواده بهزیستی باشد.

البته دیده شده که افرادی که میزان تحصیلات آنها کارشناسی ارشد و دکترا می باشد پس از اینکه مدت آموزشی خدمت خود را گذراندند هم در شهر یا استان محل زندگی خود فرستاده شده اند.
البته این را هم در نظر داشته باشید که برای اثبات تمامی مواردی که گفته شد باید لیستی از پادگان دریافت نمایید و در دوران آموزشی خود به پادگان آموزشی خود تحویل دهید
شرایط انتقالی سربازی  در نگاه اول و به هر کسی که بگوید به شما بگویم غیر ممکن است اما بدانید که هیچ چیزی در این دنیا غیر ممکن نیست و می‌توان تحت شرایط خاص برای گرفتن انتقالی در سربازی اقدام نمود.
با توجه به اینکه شرایط انتقالی در سربازی بسته به شرایط خاص مشمول متفاوت است به شما پیشنهاد می کنیم حتماً با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس بگیرید و شرایط خود را به آنها توضیح دهید تا به شما کمک نمایند و راه را به شما نشان بدهند تا بتوانید به راحتی کارهای مربوط به انتقالی در سربازی  خود را بدون هیچ دغدغه ای انجام دهید.

شرایط انتقالی سربازی 

همانطور که گفتیم شرایط انتقالی در سربازی کاملا به شرایط مشمول بستگی دارد و برای هر فرد متفاوت است اما در این مقاله قصد داریم یک حالت کلی را برایتان توضیح دهیم.

به طور کلی در هر یگانی که خدمت می کنید که ارتش چه سپاه شما می‌توانید در سرتاسر کشور مطابق با سیاست های فرماندهی محل خدمت خود اقدام گرفتن انتقالی در سربازی نمایید.
باید اذعان داریم که سازمان کل نظام وظیفه کشور سعی می کنند محل اعزام اکثر مشمولین را در شهر یا استان نزدیک به محل زندگی مشمول در نظر بگیرند.
قسمتی که غیر از این باشد نظام وظیفه تلاش می کند پس از گذشت ۶ ماه خدمت سربازی در صورتی که مشمول در استانی با بالای ۳۰۰ کیلومتر مسافت با محل زندگی خود خدمت کند میتواند برای انتقالی در سربازی به محل سکونت خود یا استان همزمان اقدام نمایند.

این مشمولین می‌بایست پس از ۶ ماه گذراندن خدمت سربازی خود وارد سیستم پایش سرزمینی شوند البته باید این را هم بگویم که تحت همان شرایط خاصی که گفتیم می توانید این میزان ۶ ماه را هم کاهش دهید که پیشنهاد می دهیم اگر قصد انتقالی در سربازی دارید از من با مشاوران صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
راه دوم دیگری هم وجود دارد که می توان به شرایط انتقالی در سربازی  اضافه نمود که بسیار مشکل می باشد آن هم این است که مشمول می‌بایست یک سرباز هم پایه و هم درجه خود پیدا نماید و جای خود با آن سرباز را انتقال دهد.

معافیت تک فرزندی 

مزایای تک فرزندی در سربازی چیست و شامل چه گروهی میشود؟؟ شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که آیا هنوز هم با توجه به کاهش تعداد فرزندان معافیت تک فرزندی وجود دارد؟؟
در این مقاله میخواهیم در رابطه با مزایای تک فرزندی در سربازی توضیح دهیم. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده و پاسخگو ی ابهامات ذهنی شما باشد اما باز هم درصورت نیاز به یک مشاور با تجربه میتوانید با مرکز مشاور صدای مشاور تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را بپرسید.

معافیت تک فرزندی شامل چه کسانی میشود؟


فرد تنها فرزند بالای 18 سال باشد و مراقب پدرش که ناتوان یا از کار افتاده است و یا حت پوشش کمیته ی امداد سازمان بهزیست هستند و نکته مهم اینکه پدر بالای 75 سال باشد.متقاضی باید تنها فرزند پسر پدری باشد که بالای ۷۵ سال سن دارد. برای پدران کمتر از ۷۵ ارائه ی گواهی پزشکی که مورد تأیید شورای پزشکی نظام وظیفه قرار گرفته لازم است.

 تنها نگهدارنده مادر بدون همسر

تنها فرزند ذکور پدران کمتر از ۵۹ سال دارای نقص عضو و ناتوان از سربازی معاف می شوند.

 تک پسر والدینی که جزو مددجویان به حساب می آیند و می توانند معافیت مددجویان بگیرند. والدین این مشمولان باید تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی باشند.

 تنها فرزند ذکور خانواده که دارای سه خواهر و یا بیشتر است.مدارک مورد نیاز تک پسری برای معافیت های کفالت 


تصویر شناسنامه پدر و مادر و خواهران

 پاسخ اداره ثبت و احوال محل صدور شناسنامه پدر و مادر مشمول به استلام حوزه وظیفه مربوطه

 برگ تحقیق وضعیت که پس از بررسی و تحقیق و تکمیل و امضاء و مهر فرمانده مربوطه به حوزه مزبور تحویل داده می شود.

 برگ معاینه پزشکی پدر مشمول متضمن نظر شورای پزشکی مبنی بر عدم اداره امور خود و نیازمند مراقبت

 برگ استشهاد تأیید وضعیت و صحت ادعای مشمول به امضای ۳ نفر از بستگان مشمول که توسط مراجع نظام شهر مربوطه، تأیید شده است.

 گواهی فوت پدر یا رونوشت طلاقنامه مادر (برای معافیت تک فرزندی مادر فاقد همسر)

رونوشت مصد احکام مبنی بر حبس پدر

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 5
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت