تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

سربازی در بودجه 98


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱۲/۲۰     بازدید :    ۱۳۱
سردار ايوب سليماني جانشين فرمانده نيروي انتظامي در حاشيه نشست معاونان و مديران وظيفه عمومي ناجا با اشاره به مهلت استفاده مشمولان غايب از فرصت خريد خدمت سربازی در بودجه سال 98، اظهار کرد: افرادي که به دلايل مختلف نخواستند به سربازي بروند و تا امروز بيش از هشت سال از غيب سربازي آن‌ها مي‌گذرد تنها تا پايان اسفند امسال مهلت دارند تا با پرداخت جريمه عدم حضور در سربازي، کارت پايان خدمت دريافت کنند.

ايشان در ادامه فرمودند: در اين رابطه چند سال پر کش و قوس را سپري کرديم؛ زيرا هر سال اعلام مي‌شد که فرصت مورد اشاره تمديد نمي‌شود، ولي مجدداً براي سال بعد تمديد مي‌شد. در اين زمينه، چون ستاد کل نيروهاي مسلح و نيروي انتظامي مخالف بودند، امسال در مجلس شوراي اسلامي تصويب شد که موضوع خريد خدمت سربازي توسط غايبان، براي سال آينده تمديد نشود.کساني که مي‌خواهند از اين فرصت استفاده کنند، تنها تا پايان اسفند امسال با ثبت نام و پرداخت يک قسط از جريمه در نظر گرفته شده، مي‌توانند کارت پايان خدمت خود را دريافت کنند؛ البته اقساط پيش بيني شده 13 قسط است که بايد تا پايان سال بعد تمام آن را پرداخت کنند.

 جهت مشاوره تخصصی سربازی در بودجه 98  کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


تعداد ثبت نام کنندگان طرح خريد سربازي 

 تاکنون از ابتداي شروع اين طرح تاکنون 600 هزار نفر ثبت نام کردند که اين افراد رقمي معادل پنج هزار ميليارد تومان بابت خريد خدمت سربازي به خزانه واريز کردند. از زماني که اين طرح را در سال 94 اغاز شد وضعيت خدمت سربازي2/5 ميليون نفر مشخص نبود و بلاتکليف بودند، اما اکنون اين تعداد به 1/5 ميليون نفر کاهش يافته است. اين افراد چنانچه وضعيت خدمتي خود را مشخص نکنند، قطعا با يک سري محروميت‌هاي اجتماعي مواجه مي‌شوند و حتي اين محدوديت‌ها مي‌تواند تشديد هم بشود.

محل خدمت مشمولين خدمت سربازي

سردار سليماني در خصوص استفاده از سربازان در محل سکونت يا استان‌هاي همجوار تصريح کرد: نيروي انتظامي در انتخاب محل خدمت سربازان دخالتي ندارد، چون فقط وظيفه تأمين سربازان نيروهاي مسلح را برابر درخواست آن‌ها دارد؛ بنابراين، تقسيم سربازان بر عهده متقاضيان استفاده از خدمات اين افراد بر اساس سهميه‌اي است که دارند.پس خدمت سرباز در محل سکونت يا استان‌هاي همجوار، الزامي نيست؛ البته توصيه‌اي شده که به عنوان مثال متأهلان يا کساني که مشکل دارند، در شعاع 300 کيلومتري محل زندگي خود خدمت کنند که با اين حال بسياري هم شانس استفاده از اين فرصت را پيدا نمي‌کنند.

خدمت سربازي فرزندان ايثارگر و رزمنده

جانشين فرمانده ناجا همچنين با اشاره به کسر خدمت فرزندان رزمندگان و ايثارگران عنوان کرد: در گذشته کساني که 60 ماه سابقه جبهه داشتند، مي‌توانستند يک فرزند خود را معاف کنند، اما بعد اين قانون تغيير کرد و کساني که 30ماه سابقه حضور در جبهه داشتند، نيز مي‌توانستند از اين تسهيلات استفاده کنند؛ اين در حالي بود که براي رزمندگان با سابقه کمتر از 30 ماه ايثارگري هيچ حقي وجود نداشت. به همين خاطر طبق نظر ستاد کل نيروهاي مسلح و توافقي که با مجلس صورت گرفت، تصميم‌گيري شد که به ازاي هر ماه سابقه ايثارگري اعم از جانبازي و جبهه، 12 روز کسر خدمت به فرزندان ايثارگران تعلق گيرد. البته فرزندان ايثارگراني که با غيبت دفترچه‌اي مواجه بودند، نمي‌توانستند از اين امتياز استفاده کنند؛ لذا با پيگيري‌هاي صورت گرفته، مقرر شد که اين افراد چنانچه تا 12 فروردين 98 ثبت‌نام کنند، غيبت‌شان بخشيده شود و مي‌توانند از کسر خدمت سربازي استفاده کنند.

امکان تغيير روند خدمت سربازي وجود دارد يا نه؟

جانشين فرمانده ناجا با تأکيد بر اينکه هيچ طرح روشني براي بررسي تغيير ماهيت و شاکله کلي خدمت سربازي نداريم، عنوان کرد: طبق توافقي که صورت گرفته است، براي سربازان شرکت‌کننده در دوره‌هاي مهارت‌آموزي حرفه‌اي که با هماهنگي سازمان فني و حرفه‌اي و وزارت آموزش و پرورش اجرا مي‌شود، چنانچه مهارت حرفه‌اي را با موفقيت بياموزند، بعد از اتمام خدمت، مي‌توانند از تسهيلات قرض الحسنه به منظور راه‌اندازي کسب و کار استفاده کنند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 9
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت