تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

کمیسیون پزشکی نظام وظیفه تهران


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱۲/۲۰     بازدید :    ۱۱۹
 بيمارستان امام سجاد(ع)، در گذشته متعلق به شهرباني بود که پس از ادغام، بيمارستان امام سجاد(ع) نام گرفت. اولين اعمال جراحي کشور نظير نخستين پيوند کليه و نيز عمل جراحي بر روي قلب باز سگ توسط پروفسور "بارنارد" جراح مشهور قلب در اين بيمارستان انجام شده است. در اين بيمارستان همچنين خدمات مربوط به معاينات پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي انجام مي گيرد.


 جهت مشاوره تخصصی کمیسیون پزشکی نظام وظیفه تهران کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


ارائه خدمات تخصصي طب انتظامي در بيمارستان امام سجاد(ع) 

بيمارستان امام سجاد(ع)، بيمارستاني مأموريتي محسوب مي شود که در ان تلاش مي شود بهترين خدمات درماني را به کارکنان نيروهاي مسلح و خانواده هاي آنان ارائه دهند.
با توجه به ماموريت هاي خاص بيمارستان هاي ناجا، از بيمارستان امام سجاد (ع) به عنوان مکمل بيمارستان حضرت وليعصر (عج) محسوب مي شود که  علاوه بر خدمات درماني، خدمات طب انتظامي به صورت تخصصي در اين بيمارستان انجام مي شود.  طب انتظامي را مي توان يک موضوع بين رشته اي با علم پزشکي و ساير علوم انتظامي و پليسي تعريف کرد که اين طب، شامل "طب مشمولان يا معافيت هاي سربازان"، "طب راهور"، "معاينات استخدامي"، "خدمات طب موادمخدر" و نيز "درمان متهمان" است. 

رييس بيمارستان امام سجاد(ع) خاطرنشان کرد: مدعي هستيم اين بيمارستان قطب طب انتظامي کشور محسوب مي شود چراکه در کنگره بين المللي طب انتظامي در سال 91، بهداري ناجا با حضور پر رنگ خود اين موضوع را به اثبات رساند؛ درصدد هستيم با فعاليت هاي خود در اين حوزه، بتوانيم قطب طب انتظامي خاورميانه باشيم و نشان دهيم که يکي از مهم ترين فعالان اين عرصه هستيم.  فعاليت هاي اين بيمارستان در حوزه طب انتظامي به گونه اي است که در بين هفت بيمارستان ديگر ناجا، مرجع است؛ لذا تعامل و همکاري تنگاتنگ با بيمارستان هاي مزبور به منظور تبادل تجارب ازماموريت هاي اصلي ما به شمار مي آيد. 

طب مشمولان خدمت سربازي

رييس بيمارستان امام سجاد(ع) درباره "طب مشمولان"، گفت: مشمولان جهت معافيت به مطب پزشکان نظامي که در پليس +10 مشخص شده، مراجعه مي کنند، در صورت درج نوع بيماري مشمول در برگه معاينه، سازمان نظام وظيفه، وي را به اين بيمارستان معرفي مي کند. 
پس از انجام معاينات بر روي مشمول، نتيجه آن از سوي بيمارستان امام سجاد(ع) به سازمان وظيفه عمومي اعلام مي شود که اين سازمان در خصوص نوع معافيت هايي که شامل حال مشمول مي گردد، تصميم گيري مي کند؛ همچنين معافيت سربازان ناجا نيز در اين بيمارستان انجام مي شود. مدارک پزشکي ارائه شده از سوي مشمولان، مستند نيست 

اين مقام انتظامي به ارائه جعل مدارک پزشکي از سوي مشمولان اشاره کرد و گفت: با توجه به اينکه مدارک ارائه شده از سوي مشمولان، براي نتيجه گيري، مستند نيست، آزمايشات پاراکلينيکي توسط بيمارستان امام سجاد(ع) انجام مي شود که با تکميل فرايندهاي صورت گرفته، توانستيم جعل را به حداقل برسانيم. 
يکي ديگر از انواع جعل را "جازني" نام برد و گفت: اين نوع جعل، از طريق مدارک افراد ديگر و يا اينکه فرد ديگري، خود را به جاي وي معرفي کند، اين امر از طريق سيستم احراز هويت و مدارکي که در بيمارستان از آنها اخذ مي شود و در نهايت جلوي اين جعل گرفته شده است. وي درباره جعل مدارک نيز گفت: مدارک پزشکي که مشمولان همراه دارند براي ما مستند نيست بلکه در بيمارستان مجدداً آزمايش و عکسبرداري هاي لازم بر روي آنها انجام مي شود، حتي ممکن است آنها را بستري کرده و سپس نتيجه را به سازمان نظام وظيفه اعلام نماييم. 

مراجعه روزانه مشمولان از سراسر کشور به بيمارستان امام سجاد(ع) 

به گفته اين مقام مسئول، روزانه حدود 200 نفر مشمول از تهران و سراسر کشور به بيمارستان امام سجاد(ع) مراجعه مي کنند؛ همچنين امور مشمولان تهراني بعد ازظهر انجام مي شود. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 2
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت