تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 - 99


تاریخ :    ۱۳۹۸/۲/۲۳     بازدید :    ۳۵۷

جهت مشاوره تخصصی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و نهم 98 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

تمدید ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98


تیزهوشان ششم : اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت وجه

پیرو درخواست های رؤسای محترم ادارات استعدادهای درخشان و سنجش ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها و با عنایت به درخواست‌ها و تماس‌های تلفنی اولیاء محترم و دانش‌آموزان گرامی، مهلت ثبت‌نام و پرداخت وجه در سامانه سنجش و پذيرش  پايه هفتم مدارس استعدادهای درخشان، تا پايان وقت روز چهار‌شنبه مورخ  1398/02/25 تمدید شد. 

در زمان تعيين شده، امكان ويرايش استان ، شهر مقصد و اولويت‌هاي انتخابي داوطلبان نيز فراهم مي­ باشد.

بدیهی است بعد از پایان مهلت مقرّر، سامانه بسته خواهدشد و امکان ثبت‌نام، تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت.تیزهوشان نهم : مهلت ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان و نمونه دولتی پایه دهم تا روز دوشنبه دوم اردیبهشت تمدید شد.

معاون دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش‌وپرورش گفت: با توجه به درخواست استان‌ها و به منظور رفاه حال دانش‌آموزان مناطق سیل زده، فرصت ثبت‌نام در آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه‌دولتی در دوره دوم متوسطه تمدید شد. ؛ حسین صادقی، معاون آموزشی و برنامه‌ریزی و مقررات دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: مطابق دستورالعمل آزمون ورودی مدارس دوره دوم متوسطه استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی ۹۹-۹۸، فرآیند ثبت‌ نام داوطلبان این مدارس از روز دوشنبه ۱۹ فروردین آغاز و تا روز دوشنبه ۲۶ فروردین ادامه خواهد یافت.

وی در ادامه با اشاره به درخواست برخی از ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها مبنی بر تمدید مهلت زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان در این مدارس افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه آزمون مدارس نمونه‌دولتی و استعدادهای درخشان  همچنین به دلیل مشکلات پیش روی دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده و به منظور رفاه حال آنها، مهلت ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات، به مدت یک هفته و تا دوم اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.

صادقی با اشاره به این که تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار نفر از واجدین شرایط، با مراجعه به سامانه ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی و سمپاد، موفق به ثبت نام شده‌اند، افزود: فرآیند ثبت‌نام تا پایان مهلت تمدید شده همچنان از طریق نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir انجام خواهد پذیرفت و داوطلبان باید برای تکمیل فرآیند ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، یک هفته قبل از موعد برگزاری آزمون، به سایت مراجعه و ضمن پرداخت هزینه ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری، فرآیند ثبت نام را تکمیل کنند.

معاون دفتر آموزش متوسطه نظری درباره احتمال تغییر زمان برگزاری آزمون گفت: تا کنون در خصوص تغییر زمان برگزاری آزمون تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است و زمان برگزاری آزمون ورودی پایۀ دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه‌دولتی مطابق دستورالعمل ابلاغی همچنان در موعد مقرر، رأس ساعت ۹ صبح روز جمعه ۳۱ خرداد ماه سال جاری در سراسر کشور به‌ صورت هم ‌زمان خواهد بود.


مشکل اساسی بر سر ثبت نام تیزهوشان ششم است. که امسال بسیار متفاوت شده است.
ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم بر اساس سنجش هوش شده است و دیگر سوالاتی در زمینه مدارس و دروس مدرسه نیست. یعنی دانش آموزان بر اساس هوش سنجیده میشوند.


شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان 98

داشتن حداقل معدل کل  سالانۀ 19 پايۀ هشتم در خرداد سال تحصيلي 97 - 96

دانش آموزان پايۀ نهم مدارس تیزهوشان از شرکت در آزمون ورودي معاف هستند. پذيرش نهايي اين دسته از دانش آموزان در پايه دهم، منوط به احراز شرايط ادامۀ تحصيل در پايۀ نهم سال تحصیلی 98

شرایط ثبت نام داوطلبان مدارس نمونه دولتيتمامي دانش آموزاني که در سال تحصيلي 97 - 98 در پايه نهم مشغول به تحصيل مي با شند، مجاز به ثبت نام در آزمون ورودي مدارس نمونه دولتي هستند

در محدودههايي که امکان ثبت نام در دو واحد آموزشي)دبيرستان هاي نمونه دولتي دوره دوم متوسطه( وجود داشته باشد، دانش آموزان ميتوانند در فرم تقاضانامۀ ثبت نام، هر دو اولويت (اول و دوم) را انتخاب نمايند.

رقابت علمي براي ورود به هنرستانهای فني و حرفهاي نمونۀ دولتي، در بين دانش آموزان شهر و شهرستان، بدون درنظر نمودن منطقه يا ناحيه خواهد بود.

دانش آموزان عشايری به دليل کوچ رو بودن، در هر منطقهای در سطح استان مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون می باشند.


انتخاب مدرسه در آزمون تیزهوشان به چه صورت میباشد؟

داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان ثبت نام می کنند باید حداکثر 3 مدرسه را در اولویت خود انتخاب کنند. عموما خانواده ها ترجیح می دهند نزدیکترین مدرسه محل سکونت دانش آموز را انتخاب کنند .
به این نکته توجه داشته باشیم که رقابت بر سر مدرسه‌ های است که کیفیت بهتری دارد به شما عزیزان توصیه می کنیم جهت اطلاع از کیفیت مدارس تیزهوشان نزدیک محل زندگی خود شماره تلفن مشاوره تحصیلی تماس گرفتند و اطلاعات لازم را کسب نمایید همچنین سامانه صدای مشاور در زمینه های ذیل نیز مشاوره میدهد:

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98

لیست مدارس تیزهوشان نهران و شهرستان ها

شرایط و ضوابط ثبت نام دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان

تعداد و ضرایب سوالات آزمون تیزهوشان 98

هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98

شهریه مدارس تیزهوشان 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 2
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت