تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

استعلام آنلاین کارت پایان خدمت 98


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱/۲۵     بازدید :    ۴۹۰

یکی از مهم ترین سوالات سربازانی که خدمت سربازی آنها پایان یافته است این می باشد که چگونه می توانند از صادر شدن کارت پایان خدمت اطلاع یابند. در این مقاله میخواهیم در رابطه با استعلام آنلاین کارت پایان خدمت 98 توضیحاتی را ارائه نماییم بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم حتما تا انتهای این مقاله را مطالعه نمایید و در صورتیکه با هر گونه سوال و یا ابهامی مواجه شدید می توانید با استفاده از شماره های درج شده بر روی سایت با مشاورین سامانه در ارتباط باشید .

 جهت مشاوره تخصصی استعلام آنلاین کارت پایان خدمت 98 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


سربازان وظیفه باید در نظر داشته باشند زمانیکه طول مدت خدمت سربازی آنها به اتمام رسید اطلاعات خدمت آنها در یگان خدمتی آنها ، در ر سامانه مشترک نیروهای مسلح ثبت و سازمان وظیفه عمومی پس از بررسی اطلاعات وتایید آن، کارت هوشمند پایان خدمت آنها ظرف مدت یک هفته را صادر می کند . ممکن است برای برخی سربازان پس از این زمان یک هفته هنوز کارت پایان خدمت برای وی صادر نشده باشد که با توجه به راه هایی که در این مقاله بدان اشاره می کنیم می توانند اقدام به استعلام آنلاین کارت پایان خدمت خود نمایند.

استعلام آنلاین کارت پایان خدمت

استعلام آنلاین کارت پایان خدمت بدین صورت می باشد که متقاضی می تواند با استفاده از کد سخا و با وارد شدن به سایت سازمان نظام وظیفه و با وراد شدن به پنل کاربری خود از آخرین وضعیت کارت پایان خدمت هوشمند خود اطلاع یابند. در غیر این صورت می توانند با استفاده از سامانه پیامکی و یا با استفاده از شماره تلفن گویا و از طریق کد ملی خود از آخرین وضعیت کارت پایان خدمت خود با خبر شوند.

استعلام کارت پایان خدمت با کد ملی

اگر قصد استعلام آنلاین کارت خدمت خود را دارید حتما در نظر داشته باشید که همزمان با صدور کارت پایان خدمت هوشمند شما ، از طرف سازمان نظام وظیفه کشور پیامکی مبنی بر آماده شدن کارت به شما ارسال خواهد شد و چنانچه حداکثر ظرف مدت 15 روز پس از دریافت پیامک، کارت مورد اشاره برای شما ارسال نشد  ابتدا برای پیگیری به ادارات پست مراجعه و در صورت نبودن کارت در آن مراکز، می بایست از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ، درخواست ارسال مجدد آن را ثبت کنید. اگر شما هم جزء کسانی هستید که پیامک صدور کارت از سوی سازمان وظیفه عمومی دریافت نکرده اید، می توانیداز طریق سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا سامانه پیامک به شماره 110206010 می توانید برای استعلام کارت پایان خدمت خود اقدام نمایید و از آخرین وضعیت کارت خود مطلع شوید.

توجه داشته باشید اگر در استعلام وضعیت کارت پایان خدمت شما ثبت شده بود که کارت شما صادر نشده است می بایست به آخرین رده خدمتی خود و یا معاونت نیروی انسانی نیروی مربوطه مراجعه نمایید و همچنین در مورد کارت معافیت از خدمت  می بایست به وظیفه عمومی محل رسیدگی مراجعه نمایید. 

اگر از طریق راه های گفته شده وضعیت کارت پایان خدمت خود را استعلام نمودید و متوجه شدید که کارت پایان خدمت و یا معافیت از سربازی شما صادر شده است ولی ولی برای شما ارسال نشده، می بایست به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه نمایید تا ضمن به روز رسانی اطلاعات مربوط به نشانی محل سکونت و شماره تماس توسط دفاتر گفته شده، درخواست ارسال مجدد ثبت نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

شماره ویژه استان تهران۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ 

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 6
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ