تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

هزینه ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹


تاریخ :    ۱۳۹۸/۹/۶     بازدید :    ۲۰۰
همانطور که میدانید آزمون سراسری و آزاد در مقطع دکتری به صورت هماهنگ برگزار میشود. یکی سوالاتی که داوطلبان در این زمینه دارند هزینه ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹  میباشد. همچنین داوطلبان میخواهندزمان ثبت نام دکتری دانشگاه ازاد را نیز بدانند و یا از شرایط ثبت نام آزمون دکتری مطلع شوند . ما در این مقاله و مقالات مختلف در بخش آزمون دکتری در رابطه با تمامی موارد این آزمون توضیح داده ایم. شما با کلیک بر روی موارد خواسته شده میتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. 
ما در ادامه مقاله میخواهیم در رابطه با زمان ، شرایط ، نحوه ، مدارک ، زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۹ توضیحاتی ارائه دهیم.

ثبت نام آزمون دکتری 99 از روز چهار‌شنبه مورخ 98/09/06 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 98/09/12 پايان مي‌پذيرد.


هزینه ثبت نام آزمون دکتری 99 


تمامی علاقه مندان به ثبت نام در ازمون دکتری اعم از دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ، باید قبل از هرکاری هزینه ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹  را بپردازند. این هزینه مربوط به هرید کارت اعتباری ثبت نام است . 

با توجه به اینكه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله كارت‌های بانكی عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ 750.000 (هفتصد و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌ نام شركت در آزمون نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

پرداخت هزینه ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹ همانطور که گفتیم به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش میباشد.  روش پرداخت ازن به صورتی است که داوطلبان ابتدا باید وارد سایت سنجش شوند و از سمت راست سایت وارد بخش دکتری تخصصی شوند. در صفحه جدید که وارد شدید بخشی به نام "خرید کارت اعتباری" وجود دارد در این بخش وارد شوید. گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و با کارت های عضو شتاب اقدام به پرداخت هزینه کنید. داوطلبان توجه داشته باشند که تکمیل فرم ثبت نام در آزمون دکتری مشروط به خرید کارت اعتباری می باشد. با پرداخت هزینه و خرید کارت اعتباری، سیستم یک شماره سریال 12 رقمی به داوطلب خواهد داد که توسط آن کد داوطلب می تواند وارد صفحه ثبت نام شود. از آن جایی که آزمون دانشگاه آزاد و سراسری در مقطع دکتری نیز ادغام شده است، داوطلبان تنها یک کارت اعتباری خریداری می کنند.

مراحل خرید کارت اعتباری 


مراحل خرید کارد اعتباری مذکور در قسمت قبل به صورت زیر است :

ابتدا به سایت سنجش مراجعه کنید
بر روی لینک ” ثبت نام آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری (ph.D) سال 99 “ کلیک نمایید.(اگر این گزینه را ندیدید از سمت راست سایت وارد بخش دکتری تخصصی شوید ، آن زمان با این مورد روبرو میشوید)
با ورود به صفحه جدید ، از منوی سمت راست بر روی گزینه ” خرید کارت ” کلیک نمایید.
گزینه ” سریال ثبت نام دکتری 99 و علاقمند به دریافت پیامک اطلاع رسانی بابت مراحل مختلف آزمون” را انتخاب و بر روی عبارت ” تایید و ادامه ” کلیک کنید.
در صفحه جدید باید  مشخصات فردی خود که شامل نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت و همراه را وارد کرده و بر روی گزینه ” تایید و ادامه ” کلیک نمایید.
شماره پیگیری پرداخت را یادداشت نمایید.
با ورود به درگاه اینترنتی پرداخت هزینه ، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید و بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.
در این مرحله سیستم به شما ، شماره سریال 12 رقمی کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری را نمایش خواهد داد که توسط آن می توانید برای انجام ثبت نام خود اقدام نمایید.

بسیاری از داوطلبان در مرحله خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹ دچار مشکل میشوند. سامانه صدای مشاور آماده پاسخگویی و حل مشکلات شما به صورت تلفنی میباشد. کافیست با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.


جهت مشاوره تخصصی " هزینه ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹  " کافیست

تماس از تلفن ثابت بدون کد  9099071611

شماره ویژه استان تهران  9092301612 

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595  تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری 99

از آنجایی که ثبت نام دکتری سراسری و آزاد به صورت هماهنگ است ، مدارک لازم جهت ثبت نام در این آزمون برای تمامی دانشگاه ها یکسان است. مدارکی که شما عزیزان باید همراه داشته باشید به شرح زیر است.

1 ) فایل عكس اسكن شده: داوطلب باید یك قطعه عكس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسكن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید.
عکس تمام رخ 4*3 یا 4*6 که در سال جاری گرفته شده باشد .
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد .
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400*300 پیکسل و حداقل 300*200 باشد .
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هر گونه لکه باشد .
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلوبایت بیش تر باشد .
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باشد حذف شده باشد .
حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد .

تبصره 1: اسكن عكس از روی كار تهای شناسایی (كارت ملی، شناسنامه و ... ) قابل قبول نم یباشد و داوطلبان لازم است از اصل عكس مطابق توضیحات فوق اقدام نمایند.

تبصره 2: عكس خواهران باید با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.

تبصره 3: در صورت ارسال عكس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وی سلب میگردد.

تذكر خیلی مهم: با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان كه این موضوع اكثراً برای داوطلبانی كه خود و یا فرد وارد كننده اطلاعات در سیستم دقت لازم را ندارند، رخ داده است تأكید می گردد چنانچه ثبت نام شما توسط فرد دیگری انجام می شود، علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عكس داوطلب دیگری به جای عكس شما ارسال نگردد. بدیهی است در صورت ارسال عكس اشتباه، فرد به عنوان متخلف تلقی شده و با وی مطابق مقررات رفتار خواهد شد.

2) آن دسته از داوطلبانی كه نابینا یا كم بینا، ناشنوا یا كم شنوا و یا معلول جسمی حركتی می باشند، باید با علامتگذاری در دایره های این ردیف وضعیت خود را مشخص نمایند. وضعیت معلولیت این افراد از سازمان بهزیستی استعلام خواهد شد و در صورت تأیید آن سازمان، بند معلولیت برای آنان اعمال خواهد شد. لذا داوطلبان معلولی كه در سازمان بهزیستی تشكیل پرونده نداده اند، ضرورت دارد با مراجعه به ادارات بهزیستی محل سكونت خود نسبت به تشكیل پرونده اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم تأیید معلولیت آنها توسط سازمان بهزیستی، خدمات و تسهیلات لازم به آنان ارائه نخواهد شد.

3)  اصل فرم تكمیل شده معدل برای دانشجویان سال آخر دوره كارشناسی ارشد و یا دكترای عمومی كه حداكثر تا تاریخ 31 شهریور 99 شد. اين دسته از داوطلبان بايد فرم مخصوص در دفترچه راهنما را تكميل و فرم تكميل شده را به تأييد مؤسسه آموزش عالي محل فارغ التحصيلی برسانند و پس از تطبيق با معدل مندرج در كارت ورود به جلسه و در صورت داشتن مغايرت معدل طبق اطلاعات ارائه شده در سايت سازمان اقدام نمايند. ضمناً لازم است تصوير فرم مذكور را حداقل به مدت يكسال نزد خود نگهداری نموده و در فرم تقاضانامه ثبت نام نيز ميانگين واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 31 شهریور 98 خود را در قسمت مربوطه درج نمایند.

سوالات متداول

مبلغ ثبت نام در آزمون دکتری 99، چقدر است؟
هزینه ثبت‌نام دکتری 99؛ در متن مقاله آورده شده است.

روش پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری 99 چگونه است ؟
هزینه ثبت نام آزمون به صورت آنلاین از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت می‌شود.

3- آزمون دکتری 99 چه زمانی برگزار می‌شود؟
تاریخ دقیق کنکور دکتری 99 نهم اسفند ماه خواهد بود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 2
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ