تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹


تاریخ :    ۱۳۹۸/۹/۹     بازدید :    ۱۶۰
یکی از سوالات متداول درباره کنکور دکترا ، زمان ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹ میباشد. اما چون ظرفیت پذیرش در دکترا دانشگاه سراسری خیلی کمه بسیاری از افراد نیز به دنبال زمان ثبت نام کنکور دکترا ۹۹ دانشگاه ازاد هستند که با کلیک بر روی لینک مربوطه میتوانید شرایط را مطالعه کنید. هرساله یک قانون مشخصی برای ثبت نام آزمون دکتری وجود دارد امسال نیز زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد و زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ دانشگاه سراسری باهم میباشد. یعنی تمامی متقاضیان دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد در آزمون هماهنگ شرکت می کنند .
ما در ادامه مقاله میخواهیم در رابطه با زمان  ، نحوه ، شرایط ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ توضیحاتی ارائه دهیم.تاریخ ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ 

یکی از مهمترین موارد در ازمون دکتری زمان ثبت نام کنکور دکترا سراسری ۹۹ میباشد.  تمامی داوطلبان در زمان مقرر باید به سایت سنجش مراجعه کنند و فرم اینترنتی را تکمیل کنند.

زمان آزمون دکتری 99 روز جمعه نهم اسفند ماه سال جاری خواهد بود.

زمان آزمون دکتری 98 برای داوطلبان دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه سوم اسفند ماه 97 بود. کارت آزمون دکتری 99 چند روز پیش از آزمون منتشر می‌شود.


در رابطه زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد اطلاعیه ای در سایت سنجش قرار گرفته است که به شرح زیر است :
دين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي دوره دكتري (نيمه متمركز Ph.D) سال 1399 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از روز چهار‌شنبه مورخ 98/09/06 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 98/09/12 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و شركت در آزمون مذكور اقدام نمايند.

ضمناً آزمون مذكور در روز جمعه مورخ 9/12/98 برگزار مي گردد.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99


چند سالی است که آزمون دکترا سراسری و آزاد ادغام شده است. از همین رو حتی متقاضیانی که فقط تمایل به تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع دکترا را دارند باید مانند بقیه داوطلبان شرایط لازمه دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته باشند.
طبق دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکترا 99 :
بین رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد و دکترا باید تناسب برقرار باشند. البته چند رشته هستند که تمامی رشته ها میتوانند در آن شرکت کنند.
شرایط بسیاری وجود دارد که از بین آنها میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :
 داشتن مدرک کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) یا دکتری حرفه ای یا اشتغال به تحصیل در سال آخر مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای
نداشتن منع نظام وظیفه برای آقایان و شاغل به تحصیل در مقطع دکتری تخصصی 

جهت مشاوره تخصصی " زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۹  " کافیست

تماس از تلفن ثابت بدون کد  9099071611

شماره ویژه استان تهران  9092301612 

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595  تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )
مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 991- فایل عکس اسکن شده: داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید.

1-1- عکس ۴×۳ یا ۶×۴ (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد.

2-1- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.

3-1- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۳۰۰×۴۰۰ پیکسل و حداقل۳۰۰×200 باشد.

4-1- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مُهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.

5-1- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.

6-1- حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

7-1- حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره 1: اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس مطابق توضیحات فوق اقدام نمایند.

تبصره 2: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره 3: در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که خود و یا فرد وارد کننده اطلاعات در سیستم دقت لازم را ندارند، رخ داده است تأکید می گردد چنان چه ثبت نام شما توسط فرد دیگری انجام می شود، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است در صورت ارسال عکس اشتباه، فرد به عنوان متخلف تلقی شده و با وی مطابق مقررات رفتار خواهد شد.

2- آن دسته از داوطلبانی که نابینا یا کم بینا، ناشنوا یا کم شنوا و یا معلول جسمی حرکتی می باشند، باید با علامتگذاری در دایره های این ردیف وضعیت خود را مشخص نمایند.

وضعیت معلولیت این افراد از سازمان بهزیستی استعلام خواهد شد و در صورت تأیید آن سازمان، بند معلولیت برای آنان اعمال خواهد شد. لذا داوطلبان معلولی که در سازمان بهزیستی تشکیل پرونده نداده اند، ضرورت دارد با مراجعه به ادارات بهزیستی محل سکونت خود نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم تأیید معلولیت آنها توسط سازمان بهزیستی، خدمات و تسهیلات لازم به آنان ارائه نخواهد شد.

3- اصل فرم تکمیل شده معدل برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای که حداکثر تا پایان شهریور 99 فارغ التحصیل خواهند شد.

این دسته از داوطلبان باید فرم مخصوص در دفترچه راهنما را تکمیل و فرم تکمیل شده را به تأیید مؤسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی برسانند و پس از تطبیق با معدل مندرج در کارت آزمون دکتری و در صورت داشتن مغایرت معدل طبق اطلاعات ارائه شده در سایت سازمان اقدام نمایند. ضمناً لازم است تصویر فرم مذکور را حداقل به مدت یک سال نزد خود نگهداری نموده و در فرم تقاضانامه ثبت نام نیز میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 31 بهمن 98 خود را در قسمت مربوط درج نمایند.

فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای در زمان ثبت نام دکترا 99 نیاز به تکمیل فرم مخصوص معدل ندارند.سوالات متداول

 آیا دانشگاه آزاد و سراسری دفترچه ثبت نام  دکتری مجزا دارند ؟
خیر .از دوسال پیش آزمون دکتری در دانشگاه های آزاد و سراسری ادغام شده است و یک دفترچه برای داوطلبان منتشر میشود.

آیا می‌توان در آزمون دکتری چند رشته به صورت همزمان شرکت کرد؟
خیر، آزمون دکتری همه رشته‌ها به صورت همزمان برگزار می‌شود. بنابراین نمی‌توان در دو رشته شرکت کرد.

آزمون دکتری 99 چه زمانی برگزار می‌شود؟
تاریخ دقیق کنکور دکتری 99 نهم اسفند ماه خواهد بود
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

شماره ویژه استان تهران۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ 

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ