تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان جدید ثبت‌نام دوره‌ های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 99


تاریخ :    ۱۳۹۹/۵/۶     بازدید :    ۴۸۶۶


شاید بارها درباره ثبت نام سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 99 شنیده باشید و در مقالات مختلف درباره آن توضیح داده باشند، اما ما در این مقاله میخواهیم نکات کلیدی در رابطه با زمان سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 99 برایتان توضیح دهیم.  همه چیز را در مقاله به صورت سوال و جواب نوشته ایم.امیدواریم که این مقاله پاسخگو سوالات شما عزیزان باشد..

 

دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور آزاد


دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور آزاد بهمن چه زمانی منتشر میشود ؟

دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور آزاد برای ورودی بهمن ماه 99 در مقاطع زیر جداگانه منتشر میشود:

مقاطع کاردانی پیوسته

 کاردانی ناپیوسته

 کارشناسی پیوسته

 کارشناسی ناپیوسته

داوطلبان باید ببینند در کدام مقاطع قصد ثبت نام دارند؟ بر اساس نیاز خود ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته  بدون کنکور آزاد بهمن99 را دانلود کنند.

داوطلبان عزیز همزمان با آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، میتواننددفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور آزاد بهمن99 را دریافت کنند و لیست رشته ها را مشاهده کنند.

قوانین جدیدی برای انتخاب رشته  بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ثبت شده است که متقاضیان موظف به انتخاب بیست کد رشته به ترتیب اولویت خواهند بود که با توجه به ظرفیت رشته و دانشگاه و سطح علمی داوطلب (معدل کتبی و کل مدرک پایه) در یکی از رشته های انتخابی خود قبول خواهد شد، همین مساله موجب شده تا داوطلبان دقت و شناخت خود را درباره رشته های موجود و بازار کار بالا ببرند اما باز هم جهت دریافت اطلاعات دقیق به یک مشاور نیاز دارید. شما میتوانید با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.


دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور آزاد بهمن از کجا دریافت کنیم

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته  بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 99 ، پس از انتشار دفترچه در این قسمت از مقاله فعال خواهد شد .


لازم به ذکر است جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته تبصره ای جهت ثبت نام بدون پیش دانشگاهی در دانشگاه آزاد نیز موجود است که داوطلبان می توانند جهت انجام امور ثبت نام از این تبصره نیز بهره مند. سامانه صدای مشاور میتوانید راهنمایی لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار دهد . شماره تماس 9099071613 از تلفن ثابت بدون کددفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور آزاد مهر 99


دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن 99


دانشگاه آزاد هرساله در چند نوبت ثبت نام بدون آزمون  دانشگاه آزاد 99 انجام میدهد ؟

هر ساله دانشگاه آزاد در 2 نوبت نیمسال اول تحصیلی یعنی ورودی مهر و نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو در مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته بدون برگزاری آزمون ورودی می کند و معیار و ملاک پذیرش معدل مقطع قبلی داوطلبان می باشد .

 

رون انتخاب رشته  بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است ؟

 

ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ را دریافت کرده و لیست رشته های ارائه شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور آزاد را به دقت بررسی نمایند.

در صورتی که رشته مورد علاقه خود را یافتید ، مدارک لازم جهتانتخاب رشته را آماده کنید

سپس اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنید

البته قبل از همه این موارد به شرایط و ضوابط موجود در دفترچه ثبت نام توجه کنید. در ادامه مقاله در این رابطه نیز توضیح خواهیم داد

 

زمان  ثبت‌ نام  پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 99


همانطور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم این ثبت نام در دو نوبت صورت میگیرد. یکی برای مهم یکی برای بهمن و عموما تاریخ ثبت نام تمدید میشود.

 

ورودی مهر 99

 طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته ورودی مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز شده و تا 2 شهریور ماه ادامه خواهد داشت .


 

ورودی بهمن 99

برای بهمن ماه شرایط کمی متفاوت است و اگر بخواهیم به سال پذشته نگاه کنم ،انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر از نیمه ابان ماه آغازخواهد شد. زمان دقیق ثبت نام ها در کانال تلگرام و ایسنتاگرام صدای مشاور اطلاع رسانی میشود. همین مقاله نیز بروز رسانی خواهد شد.

 دفترچه راهنمای انتخاب رشته سوابق تحصیلی بهمن 99 , دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته سوابق تحصیلی آزاد بهمن 99 , راهنمای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته سوابق تحصیلی آزاد بهمن 99 , راهنمای دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته سوابق تحصیلی آزاد بهمن 99جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 8 و 9
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه