تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

کنکور ۹۹ چند هفته جابجا میشود؟


    بازدید :    ۱۶۷۳
کنکور ۹۹ چند هفته جابجا میشود؟
برگزاری کنکور در مرداد , برگزاری کنکور 99 در شهریور , تغییر زمان کنکور۹۹ , آیا کنکور ۹۹ عقب می افتد , زمان برگزاری کنکور تغییر نمی‌کند , زمان جدید برگزاری کنکور سراسری ۹۹

تکلیف برگزاری کنکور 99 چیست ؟

کنکور 99 دقیقا چه تاریخی برگزار میشود؟
پاسخ به این سوال  : کنکور ۹۹ به فاصله ی 20 روز پس از پایان امتحانات نهایی برگزار می شود
با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت آموزش‌ و پرورش می‌تواند تقویم زمانی مدارس را جابه جا کند و اختیاراتی را به شورای آموزش‌ و پرورش استان‌ ها می‌دهیم تا بین 4 تا 6 هفته پس از بازگشایی مدارس سال تحصیلی را ادامه دهند.همچنین کنکور ۲۰ روز پس از پایان امتحانات نهایی انجام خواهد شد تا استرس کنکور از داوطلبان دور شود و با خیالی آسوده به دوره کتب خود بپردازند و کنکور ۹۹ را جمع بندی کنیم .
جهت اطلاع از آخرید اطلاعیه ها به انتها مقاله مراجعه کنید.

 پس تاریخ برگزاری کنکور ۹۹ به تاریخ اتمام امتحانات سال دوازدهم بستگی دارد اگر تعطیلی مدارس ادامه دار باشد و اتمام آن به تعویق بیافتد متعاقباً کنکور 99 نیز به تعویق می افتد.

کنکور سه هفته بعد از امتحانات نهایی برگزار می‌شود

۷۰ درصد از محتوای آموزشی قبل تعطیلات ارائه شده و ۳۰ درصد باقی مانده که باید برای آن برنامه ریزی کنیم. حتی ممکن است به ساعات آموزشی در طول روز اضافه کنیم. هر زمانی که امتحانات نهایی برگزار شد پیشنهاد برگزاری کنکور سراسری را داشتیم که در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا تصویب شد. بنابراین هرزمان امتحانات نهایی برگزار شد سه هفته بعدش نیز کنکور برگزار خواهد شد.

ابراهیم خدایی : در صورتی که تقویم آموزشی مدارس در سال تحصیلی جاری تغییر کند، هرگونه تصمیم گیری برای به تعویق انداختن زمان برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹ اعلام می شود.

کنکور ۹۹ چند هفته جابجا میشود؟

بسیاری از کنکوری ها میپرسند آیا کنکور تعویق میفتد؟ چقدر احتمال تعویق کنکور سراسری 99 وجود دارد ؟  با توجه به اینکه آزمون سراسری در تیر ماه برگزار می شود و ممکن است تا آن زمان شرایط مساعد شود و کنکور سراسری 99 در زمان اعلام شده یعنی 12 و 13 تیر ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد .

اطلاعیه جدید ۱۴ اردیبهشت 

 وزیر آموزش و پرورش : کنکور سراسری ۹۹ در دهه اول مرداد برگزار خواهد شد
با توجه به اینکه در جمعه اول مرداد ۹۹ کنکور کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای برگزار می‌شود پس می‌توان نتیجه گرفت تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری ۹۹، ۹ و ۱۰ مرداد ماه خواهد بود مگر اینکه سازمان سنجش بخواهد در روزی غیر از پنجشنبه و جمعه کنکور سراسری را برگزار کند، که خیلی بعید به نظر می‌رسد و سابقه چنین تصمیمی در چندین سال اخیر برگزاری کنکور نیست.
 با این تفسیر کنکور رشته های مختلف در زمان های زیر برگزار می‌شود:

ریاضی : صبح پنجشنبه ۹ مرداد
 انسانی : صبح پنجشنبه ۹ مرداد
 هنر : عصر پنجشنبه ۹ مرداد
تجربی : صبح جمعه ۱۰ مرداد
زبان : عصر جمعه ۱۰ مرداد
—----------

اطلاعیه 14 اردیبهشت

 خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: در هفته اول مرداد دو آزمون مهم کاردانی به کارشناسی و کنکور فنی حرفه‌ای را داریم/ معلوم نیست بتوانیم هفته اول مرداد کنکور سراسری را برگزار کنیم/ستاد ملی از ما خواسته تقویم جامع آزمون‌ها را تا آخر سال تهیه کنیم 

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان قطعی برگزاری کنکور:
زمان کنکورسراسری دانشگاه بستگی به پایان امتحانات نهایی دارد. وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده است که از ١٧ خرداد ماه امتحانات نهایی را برگزار می‌کند. این آزمون تا ١٤ تیرماه ادامه دارد و البته وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده سازمان سنجش می‌تواند هفته اول مرداد کنکور را برگزارکند. برای اعلام این تاریخ باید ستاد ملی تصمیم‌گیری کند و ما هم به ستاد گفتیم که در همان هفته ٢ آزمون مهم کاردانی به کارشناسی و کنکور فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

ستاد ملی کرونا از ما خواسته است تا تقویم جامع آزمون‌ها را تا آخر سال تهیه کنیم و در اختیار کمیته قرار دهیم تا آنها بر اساس آن برنامه‌ریزی کنند. بنابراین هنوز معلوم نیست که ما بتوانیم هفته اول مرداد کنکور را برگزار کنیم و این صحبت‌هایی که درباره زمان کنکور می‌شود قطعی نیست. البته ما از مسئولان خواستیم که درباره کنکور مرجع اعلام خبرسازمان سنجش باشد تا دانش‌آموزان درگیر استرس و اضطراب نشوند.

آزمون کنکور از سه سال دوره متوسطه دوم است. بخشی از سؤالات از پایه دوازدهم طرح می‌شود. داوطلبان نگران نباشند. هماهنگی‌های لازم با آموزش و پرورش درباره محتوای کتاب‌های درسی خواهیم داشت وامتحانی که گرفته می‌شود از مطالبی است که دانش‌آموزان خوانده باشند.

اطلاعیه 9 اردیبهشت :

احتمال برگزاری کنکور در هفته اول مرداد ماه

????ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در وزارت علوم در خصوص تاریخ احتمالی برگزاری کنکور سراسری گفت: کنکور سراسری قرار بود ۱۲ و ۱۳ تیر ماه برگزار شود که چون با تاریخ برگزاری امتحانات نهایی آموزش متوسطه در ارتباط است و بر اساس رایزنی‌های با همکاران‌مان در وزارت آموزش و پرورش از آنجایی که امتحانات نهایی قرار است ۱۶ خرداد شروع و حدوداً ۱۴ تیرماه به پایان برسد، در نتیجه ۲۰ روز پس از این تاریخ حدود هفته اول مرداد ماه می‌شود که ما بتوانیم به احتمال قوی کنکور سراسری را برگزار کنیم.

اطلاعیه 27 فروردین 

تغییر زمان برگزاری امتحانات نهایی و کنکور سراسری 99 مشخص شد : کنکور ورودی دانشگاه‌ها در تمام مقاطع برگزار می‌شود.

معاون آموزشی وزارت علوم : 

کنکور ورودی دانشگاه‌ها در همه مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری طبق روال سال‌های قبل انجام و در صورت لزوم با چند هفته تاخیر برگزار می‌شود.

کنکور و امتحانات نهایی حضوری و با تاریخ منعطف برگزار می شود

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی: 

کنکور سراسری در سال جاری به صورت حضوری و با تاریخ منعطف بر اساس پروتکل‌های ستاد مقابله با کرونا برگزار خواهد شد
برگزاری امتحانات نهایی دوره متوسطه به صورت حضوری با رعایت تمامی استانداردهای لازم و با تاریخ‌های منعطف در جلسه ستاد نقشه جامع علمی کشور خبر داد
بر اساس اعلام وزیر علوم بر اساس امکانات موجود و با همکاری دستگاه‌ها، امکان برگزاری آزمون سراسری در شرایط آرام و سالم منطبق بر پروتکل‌های ستاد مقابله با کرونا وجود دارد
وزارتهای آموزش‌وپرورش و علوم و سازمان سنجش آموزش کشور آمادگی خود به دلیل کافی بودن امکانات برای برگزاری آزمون‌های حضوری را اعلام کردند


اطلاعیه 14 فروردین 
احتمال تغییر تاریخ برگزاری کنکور/ شاید در اردیبهشت تصمیم‌گیری کنیم
رئیس سازمان سنجش: 
تا تقویم آموزشی آموزش و پرورش مشخص نشود نمی‌شود درباره کنکور صحبت کرد. باید با توجه به وضعیتی که وجود دارد و همچنین وضعیت تقویم آموزشی درباره‌ی تعویق کنکور صحبت کنیم.
زمانی که تقویم آموزشی آموزش و پرورش مشخص شد درباره کنکور هم تصمیم گیری می‌کنیم.
احتمال اینکه اواخر فروردین ماه درباره آن تصمیم گیری شود وجود دارد. 

اما در غیر این صورت درحالی که اخباری در خصوص تعویق کنکور سراسری ۹۹ منتشر شود این مقاله به روز رسانی میشود . شما می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار تغییرات زمان برگزاری کنکور 99 ، عضو کانال تلگرام کنکور سراسری صدای مشاور و یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری صدای مشاور شوید .

توجه : از اخبار تعطیلی جا نمانید ! ما همه اخبار تعطیلی و تحصیلی رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در اینستاگرام  صدای مشاور کلیک کنید ...


اینستاگرام صدای مشاور 


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری