تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

تاریخ امتحانات دانشگاه علمی کاربردی تغییر کرد


تاریخ :    ۱۳۹۹/۲/۱     بازدید :    ۳۸۷۰


تاریخ امتحانات دانشگاه علمی کاربردی  : دانشگاه علمی کاربردی برای ایام تعطیلی مربوط به کرونا دستور العمل هایی صادر کرده است که میتوانید در ادامه مقاله مشاهده کنید. در صورتی که در رابطه با مقاله فول و دستور العمل دانشگاه علمی کاربردی برای شرایط کرونا یا زمان ثبت نام علمی کاربردی 99 سوالاتی داشتید میتوانید با سامانه صدای مشاور تحصیلی با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.همانطور که میدانید کشورمان به دلیل بیماری کرونا در شرایط خاصی قرار گرفته و مدارس ، دانشگاه ها تعطیل هستند. دانشگاه علمی کاربردی در همین راستا باتوجه به عایت کیفیت آموزش‌های مهارتی و همچنین تداوم برنامه آموزشی دانشگاه در قالب آموزش‌های مجازی و غیر حضوری وهمچنین تعیین ضوابط برای شرایط فعلی و اجرای سند ابلاغی دهم فروردین معاونت آموزشی وزارت علوم مبنی بر استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی و ادامه فعالیت‌های آموزشی به صورت مجازی و غیر حضوری وضعیت آموزشی دانشجویان علمی کاربردی تعیین تکلیف می‌شود.

تاریخ امتحانات دانشگاه علمی کاربردی 99


 اطلاعیه مهم تاریخ امتحانات

با سلام به اطلاع کلیه اساتید و دانشجویان گرامی میرساند؛

تاریخ امتحانات دانشگاه علمی کاربردی  :مطابق با بخشنامه ستاد دانشگاه جامع علمی کاربردی، تاریخ امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ با دو ماه تاخیر، از تاریخ ۹۹/۰۵/۲۰ شروع و برگزار خواهد شد. 

همچنین مقرر گردید، دروس صرفا عملی، بصورت کلاس حضوری برگزار گردد.

بدیهی است زمان بندی کلاس های عملی حضوری متعاقبا پس از اعلام ستاد اعلام خواهد شد.

تمدید مهلت ویرایش انتخاب واحد 

دستور العمل دانشگاه علمی کاربردی برای شرایط کرونا 99 - 1400 :
در راستای کاهش هر گونه مراجعه حضوری بازده زمانی ویرایش انتخاب واحد و همچنین مهمانی به مدت یک هفته پس از عادی شدن شرایط فعلی تمدید خواهد شد. با توجه به شرایط خاص ایران و جهان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی دروس عمومی، مهارت‌های مشترک، دروس صرفا نظری پایه و اصلی به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود اهتمام و اقدام لازم برای مشارکت حداکثری به منظور تداوم وظایف آموزشی تا عادی شدن شرایط از سوی روسای واحد‌های استانی، مراکز آموزشی، مدرسان و دانشجویان در حد مطلوب صورت پذیرد.

رعایت مقررات و ضوابط برگزاری کلاس‌های مجازی و غیر حضوری و همچنین کلاس‌های حضوری اهمیت ویژه‌ای داشته و ضرورت دارد واحد‌های استانی ضمن نظارت دقیق بر کمیت و کیفیت کلاس‌های غیر حضوری شرایط لازم را برای برگزاری هر چه مطلوب‌تر این کلاس‌ها را فراهم کنند. ضمن این که بهره‌مندی از زیر ساخت‌های برگزاری آموزش مجازی و غیر حضوری با نظارت و تایید واحد استانی بلامانع است.

برگزاری عمومی دروس تابستان امکان ندارد

دستور العمل دانشگاه علمی کاربردی برای شرایط کرونا 99 - 1400:
به منظور حفظ کیفت آموزشی و رعایت دستور العمل‌های فاصله گذاری اجتماعی و عدم امکان برگزاری آزمون پایان نیم سال در زمان مقرر ناگزیر به بسط زمانی نیم سال جاری بوده و با استمرار شرایط حاضر امکان برگزاری عمومی دروس تابستان متصور نیست.آموزش ترکیبی دروس نظری مجاز است

دستور العمل دانشگاه علمی کاربردی برای شرایط کرونا 99 - 1400 :
به منظور ارائه مطلوب و کامل سرفصل دروس ادامه برگزاری دروس نظری به صورت کاملا غیر حضوری و مجازی با تشخیص رئیس واحد استانی و امکان ارائه دروس نظری به صورت ترکیبی، مجازی و حضوری با رعایت مسائل بهداشتی و پس از کسب مجوز‌های لازم مجاز است.

به منظور حفظ کیفیت آموزشی وتفاوت ماهوی دوره‌های مهارتی کلاس‌های دروس عملی و کارگاهی صرفا به صورت حضوری برگزار می‌شود بنابراین برای برگزاری حضوری کلاس‌ها پس از عادی شدن شرایط ضرورت دارد. تهمیدات لازم از قبیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از کلاس‌های بزرگ ودارای تهویه مناسب و چینش صندلی‌های کلاسی با فاصله از هم دسترسی دانشجویان به امکانات بهداشتی وملزمات ضد عفونی همچنین ضد عفونی کردن آزمایشگاه، کارگاه و تجهیزات مرتبط قبل و بعد از حضور دانشجو صورت پذیرد. مبنای پرداخت حق التدریس دوره‌های غیرحضوری و مجازی با احتساب مدت زمان فعالی مدرسان، تابع ضوابط پرداخت حضوری و یکسان است.

حذف یک یا چند عنوان درسی بدون توجه به رعایت حداقل واحد‌های انتخابی در نیم سال جاری و حتی حذف کامل واحد‌های درسی در این نیم سال با تقاضای دانشجو از ۲۶ خرداد تا ۳ مرداد مجاز است؛ و نیم سال حذف شده جزو سنوات تحصیلی دانشجو نیست.

افزایش مدت سنوات دانشجویان تا ۵ نیم سال تحصیلی

دستور العمل دانشگاه علمی کاربردی برای شرایط کرونا 99 - 1400 :
به منظور تسهیل و تسریع ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان حداکثر مدت سنوات تحصیلی دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری برای تمامی دوره‌ها با افزایش یک نیم سال جمعا به مدت ۵ نیم سال تحصیلی اعلام شده تبعا در صورت نیاز به اخذ سنوات بیشتر باید طبق روال سابق مراتب از طریق کمیسیون موارد خاص و شورای آموزشی واحد‌های استانی درخواست و پیگیری شود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 1
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه