تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

محتوا کنکور 99 به چه صورت خواهد بود


تاریخ :    ۱۳۹۹/۲/۱۵     بازدید :    ۹۶۸اطلاعیه های زیادی در رابطه با منابع کنکور سراسری 99 وجود دارد. ما در این مقاله آخرین اطلاعیه در این زمینه را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

محتوا کنکور 99 به چه صورت خواهد بود

یکی از نگرانی کنکوری ها این است که دروسی که در مدرسه آموزش ندیدن چه میشود و چقدر در کنکور سراسری تاثیر خواهد داشت؟

اطلاعیه جدید:
خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: در هفته اول مرداد دو آزمون مهم کاردانی به کارشناسی و کنکور فنی حرفه‌ای را داریم/ معلوم نیست بتوانیم هفته اول مرداد کنکور سراسری را برگزار کنیم/ستاد ملی از ما خواسته تقویم جامع آزمون‌ها را تا آخر سال تهیه کنیم 

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان قطعی برگزاری کنکور:
 زمان کنکورسراسری دانشگاه بستگی به پایان امتحانات نهایی دارد. وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده است که از ١٧ خرداد ماه امتحانات نهایی را برگزار می‌کند. این آزمون تا ١٤ تیرماه ادامه دارد و البته وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده سازمان سنجش می‌تواند هفته اول مرداد کنکور را برگزارکند. برای اعلام این تاریخ باید ستاد ملی تصمیم‌گیری کند و ما هم به ستاد گفتیم که در همان هفته ٢ آزمون مهم کاردانی به کارشناسی و کنکور فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

محتوا کنکور 99 به چه صورت خواهد بود >> ستاد ملی کرونا از ما خواسته است تا تقویم جامع آزمون‌ها را تا آخر سال تهیه کنیم و در اختیار کمیته قرار دهیم تا آنها بر اساس آن برنامه‌ریزی کنند. بنابراین هنوز معلوم نیست که ما بتوانیم هفته اول مرداد کنکور را برگزار کنیم و این صحبت‌هایی که درباره زمان کنکور می‌شود قطعی نیست. البته ما از مسئولان خواستیم که درباره کنکور مرجع اعلام خبرسازمان سنجش باشد تا دانش‌آموزان درگیر استرس و اضطراب نشوند.

محتوا کنکور 99 به چه صورت خواهد بود >> آزمون کنکور از سه سال دوره متوسطه دوم است. بخشی از سؤالات از پایه دوازدهم طرح می‌شود. داوطلبان نگران نباشند. هماهنگی‌های لازم با آموزش و پرورش درباره محتوای کتاب‌های درسی خواهیم داشت وامتحانی که گرفته می‌شود از مطالبی است که دانش‌آموزان خوانده باشند.

تاریخ برگزاری کنکور 99


 وزیر آموزش و پرورش : کنکور سراسری ۹۹ در دهه اول مرداد برگزار خواهد شد
با توجه به اینکه در جمعه اول مرداد ۹۹ کنکور کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای برگزار می‌شود پس می‌توان نتیجه گرفت تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری ۹۹، ۹ و ۱۰ مرداد ماه خواهد بود مگر اینکه سازمان سنجش بخواهد در روزی غیر از پنجشنبه و جمعه کنکور سراسری را برگزار کند، که خیلی بعید به نظر می‌رسد و سابقه چنین تصمیمی در چندین سال اخیر برگزاری کنکور نیست.
با این تفسیر کنکور رشته های مختلف در زمان های زیر برگزار می‌شود:

ریاضی : صبح پنجشنبه ۹ مرداد
انسانی : صبح پنجشنبه ۹ مرداد
هنر : عصر پنجشنبه ۹ مرداد
تجربی : صبح جمعه ۱۰ مرداد
زبان : عصر جمعه ۱۰ مردادشما عزیزان میتوانید از طریق تلگرام و اینستاگرام مدارس ، آخرین اخبار و اطلاعیه ها (تعطیلی ها، امتحانات،ثبت نام ها ، شهریه ها ، مدارس برتر ، آزمون ها و ..) را دریافت کنید. برای عضویت کافیست روی لینک دلخواه کلیک کنید.امتحانات نهایی


وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد به دلیل آنکه امکان آموزش مجازی برای تعدادی از دانش‌آموزان به هر دلیلی فراهم نشده است، ۲۰ درصد از سؤالات امتحانی دانش‌آموزان به صورت انتخابی طرح خواهد شد.

محسن حاجی میرزایی با اشاره به اینکه امسال دانش‌آموزان دو نمونه سؤال خواهند داشت گفت: 80 درصد محتوای کتاب‌های درسی به صورت حضوری قبل از شیوع کرونا در مدارس تدریس شده است و برای 20 درصد محتوای درسی که مجازی تدریس شده نیز سؤالات انتخابی طراحی کرده‌ایم.

وی گفت: دانش‌آموزانی که به هر دلیلی نتوانستند آموزش مجازی را دنبال کنند تنها از 80 درصد کتاب‌های درسی آزمون خواهند داد و الزامی به پاسخ دادن به سؤالات 20 درصد باقیمانده نخواهند داشت.

وی ادامه داد: به طور مثال از 20 سؤال طراحی شده برای یک کتاب 15 سؤال برای همه دانش‌آموزان مشترک است و 5 سؤال هم از محتوای 80 درصد تدریس حضوری و هم از 20 درصد آموزش مجازی طرح خواهد شد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 9
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ