تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

رشته دامپزشکی دانشگاه ازاد بدون کنکور 1400


تاریخ :    ۱۴۰۰/۴/۱۳     بازدید :    ۳۸۰


رشته دامپزشکی دانشگاه ازاد بدون کنکور 1400 : داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری 1400 و دریافت نتایج اولیه کنکور 1400 به دنبال دفترچه کنکور ۱۴۰۰ هستند. پس از مشاهده جواب به دنبال نرم افزار انتخاب رشته کنکور 1400 یا دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور آزاد 1400 هستند. گروهی نیز نتایج نهایی کنکور 1400 دریافت کرده و با استفاده از کارنامه سبز کنکور 1400 میخواهند رشته دیگری را انتخاب کنند.
همه این افراد جهت دریافت مشاوره میتوانند با شماره تلفن های ذکر شده با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.
دامپزشکی شاخه‌ای از پزشکی است که به شناخت، پیش‌گیری، تشخیص و درمان آسیب‌ها و بیماری‌های حیوانات غیر انسان با تمرکز ویژه بر بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان می‌پردازد. همچنین نظارت بر مراحل تولید و تضمین سلامت محصولات با منشأ حیوانی مورد استفاده‌ی انسان (من‌جمله محصولات لبنی، گوشتی، پوششی و...)، دامپروری، رفاه حیوانات از جمله امور مرنبط با دامپزشکی است.

رشته دامپزشکی دانشگاه ازاد بدون کنکور 1400

دانشگاه ازاد در بسیاری از رشته های دانشگاهی اقدام به پذیرش بدون کنکور مینماید.

از این جهت همواره این سؤال از ذهنشان می گذرد که آیا امکان تحصیل دامپزشکی بدون کنکور را در ایران دارم؟ در این صورت شرایط دامپزشکی بدون کنکور چیست؟ اصلاً شهریه دامپزشکی بدون کنکور در هر کدام دانشگاه های پذیرنده چقدر است؟ هزینه دامپزشکی بدون آزمون در هر ترم تحصیلی دانشگاه های پذیرنده چقدر است؟

دامپزشکی از جمله رشته های پرتقاضا و البته پر هزینه دانشگاه آزاد است. بسیاری از داوطلبان تمایل تحصیل بدون کنکور در این رشته را دارند. برای اطلاع از دانشگاه محل پذیرش بدون کنکور دامپزشکی با شماره های ذکر شده تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت کنید.


بازار کار رشته دامپزشکی برای خانم ها 

استخدام دامپزشک در اماکن متعددی انجام می شود . در حال حاضر باید بیشتر در بخش خصوصی دنبال کار باشید چرا که رونق استخدام دامپزشک در این بخش بیشتر است .
شما به عنوان دامپزشک می توانید در درمان و آموزش پزشکی ، وزارت بهداشت ، مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان های وابسته به دستگاه های دولتی ، دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی و...
وزارت جهاد کشاورزی ، انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی ، سازمان تحقیقات و ترویج کشاورزی ، سازمان دامپزشکی ، موسسه سرم و واکسن سازی رازی کشور استخدام شوید .
دامپزشک گاهی مسئول بررسی بهداشت و رعایت استانداردها در باغ وحش ، اصطبل ها ، بازار های فروش حیوانات ، مغازه های فروش حیوانات خانگی و ... است .
دامپزشک در بخش های مختلف می تواند کار کند . برخی از آن ها که در حوزه سلامت عمومی فعالیت دارند مسئول پیشگیری و کنترل بیماری های دام هستند .

رشته دام پزشکی شامل سهمیه بندی جنسیتی نمی‌شود و این رشته ظرفیت پذیرش جنسیتی ندارد. البته تصور عموم همچنان مخالف پذیرش این شغل برای دختران و خانم‌هاست. از طرفی اقبال دختران به رشته دام پزشکی بالاست.

در سال‌های گذشته بسیاری از دانشجویان دختر وارد بازار کار دامپزشکی شدند و توانستند گوی سبقت را از پسران بربایند. دختران می‌توانند در طبابت، مسئولیت‌های فنی و کار در شرکت‌های واردات و پخش دارو و واکسن‌های دامپزشکی فعالیت کنند.

البته محدودیت‌هایی وجود دارد که ممکن است خود دختران علاقه‌ای به برخی از مشاغل دامپزشکی نداشته باشند. برای مثال گفته می‌شود کار در شرکت‌های دارویی شرایطی دارد که در شان دختران و زنان ایرانی نیست و بهتر است دکتر دامپزشک در محیط بهتر و با حقوق بالاتری مشغول شاغل شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه