تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

تراز قبولی در رشته فیزیوتراپی برای کنکور 97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۹/۲۳     بازدید :    ۱۱۶۴۹
 جهت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


در کنکور سراسری 97، گروه ازمایشی تجربی نسبت به گروه های آزمایشی انسانی ،هنر و زبان و ریاضی پرجمعیت ترین گروه آزمایشی می باشد بنابراین رقابت در این گروه ازمایشی به نسبت گروه های آزمایشی دیگر بسیار بیشتر است چرا که میزان ظرفیت پذیرش دانشگا ها خیلی کمتر از تعداد شرکت کنندگان در گروه آزمایشی تجربی می باشد . تراز قبولی دررشته های فیزیوتراپی نسبت به تراز قبولی در رشته های پزشکی ،دندان پزشکی و دارو سازی تراز پایین تر و نسبت به رشته های هوشبری و اتاق عمل تراز بالاتری برخوردار می باشد لذا داوطلبین قبولی در این رشته ها به علت پر طرف دار بودن در کنکور سراسری 97 ملزم به بررسی حداقل درصد ها و آخرین تراز و رتبه قبولی فیزیوتراپی بر مبنای انتخاب رشته 95 را در اختیارتان قرار دهیم.در کنکور سراسری 97، گروه ازمایشی تجربی نسبت به گروه های آزمایشی انسانی ،هنر و زبان و ریاضی پرجمعیت ترین گروه آزمایشی می باشد بنابراین رقابت در این گروه ازمایشی به نسبت گروه های آزمایشی دیگر بسیار بیشتر است چرا که میزان ظرفیت پذیرش دانشگا ها خیلی کمتر از تعداد شرکت کنندگان در گروه آزمایشی تجربی می باشد .

تراز قبولی دررشته های فیزیوتراپی نسبت به تراز قبولی در رشته های پزشکی ،دندان پزشکی و دارو سازی تراز پایین تر و نسبت به رشته های هوشبری و اتاق عمل تراز بالاتری برخوردار می باشد لذا داوطلبین  قبولی در این رشته ها به علت پر طرف دار بودن در کنکور سراسری 97 ملزم به بررسی حداقل درصد ها و آخرین تراز و رتبه قبولی فیزیوتراپی برر مبنای انتخاب رشته 955 را در اختیارتان قرار دهیم.

 
نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور 

 در رشته های فیزیوتراپی در دانشگاه های دولتی روزانه در کنکور سراسری 97،حداقل قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری  را کسب نمایند .با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در هر سال تحصیلی متغیر میی باشد در تیجه رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 نیز تغییر خواهد کرد. بنابراین نمی توان با استفاده به این درصد ها قبولی در رشته های فیزیوتراپی را تضمین نمود.

بنابراین قادر خواهید بود با به کارگیری محدوده درصد ها و آخرین رتبه قبولی در بالا و استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور و نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش در انتخاب رشته کنکور سراسری  شرکت نمایید . در ضمن پیشنهاد می کنیم که تمامی داوطللبین شرکت کننده در گروه آزمایشی تجربی حتما  راهنمای انتخاب رشته کنکور تجربیی  را مطالعه نمایید 

به شما پیشنهاد می کنیم در صورتیکه در مورد تمامی درصد ها و آخرین رتبه قبولی شرکت کنندگان در کنکور سراسری و اخرین تراز رتبه قبولی فیزیوتراپی و استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور صدای مشاور و نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش و انتخاب رشته کنکور سراسری 97 سوال و ابهامی برایتانن ایجاد شد حتما با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در میان بگذارید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 6
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت