تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

چگونه در آزمون نظام مهندسی موفق شویم؟


تاریخ :    ۱۳۹۵/۴/۲۹     بازدید :    ۱۱۳۱

چگونه در آزمون نظام مهندسی موفق شویم؟

سامانه صدای مشاور تحصیلی

مشاوره دهنده تخصصی آزمون نظام مهندسی

برای تماس با مشاورین ما با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

 چگونه در آزمون نظام مهندسی موفق شویم؟

همانگونه که قبلا وعده داده بودیم در این مقاله روش واژگان کلیدی آزمون نظام مهندسی را توضیح می دهیم . واژگان کلیدی و یا کلید واژه ها یا کلمات کلیدی یک روش موثر در آزمونهای جزوه باز محسوب می شود و شما قبل از آزمون باید این واژگان کلیدی را تهیه نموده و با آن تمرین کنید تا سر جلسه آزمون ارتباط بهتری با این روش برقرار کرده و موفق شوید .

 

در آزمون جزوه باز نظام مهندسی تعدادی از سوالات بصورت مستقیم از متن کتب مقررات ملی ساختمان مطرح می شوند . مباحثی چون قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و مباحث 21گانه  مقررات ملی ساختمان دارای سوالاتی هستند که شما فقط از روی کتاب می توانید پاسخ درست را تشخیص دهید و اگر پاسخ را بلد باشید جواب ها طوری بهم نزدیکند که برای رفع شبهه باید حتما به کتاب مراجعه نمایید  .

 

بعنوان مثال در آزمون قبل در رشته تاسیسات برقی  حدود 40 درصد از سوالات  بصورت مستقیم ازمنابع معرفی شده  مقررات ملی ساختمان بوده است . بنابراین کتب مقررات ملی گرچه همه آزمون نیستند ولی وزن بالایی از آزمون را تشکیل می دهند و بی توجهی به آن باعث از دست رفتن فرصت می شود . دوستانی با ما تماس می گیرند که ما کلاس آمادگی رفته ایم و تمام مباحث فنی رشته مان را بلد هستیم و نیازی به این سوالات کتب مقررات ملی واصلا حوصله خواندن هفت هشت تا کتاب  را نداریم این نگرش صحیح نیست  .اگر آزمون پیچیده باشد فقط یک سوال می تواند نتیجه آزمون شما را تغییر بدهد .

 

 روش واژگان کلیدی راه حل جدیدی است که شما را در یافتن پاسخ صحیح هر سوال  در کمترین زمان یاری می رساند هر چند که کتب منابع را مطالعه جدی هم نکرده باشید .

 

شما در آزمونی شرکت می کنید که با بررسی نمونه سوالات سالهای اخیر حدود 40 الی 50  درصد سوالات از متن کتب مقررات ملی است واین درصد بالایی از سوالات را تشکیل می دهد و چون هر سوال فقط یک نمره دارد فرقی هم ندارد که شما سوالی از قانون نظام مهندسی را از روی کتاب درست زده باشید و یا حل مسئله ای وقت گیر از یکی از دروس تخصصی را ، بنابراین ارزش آن را دارد که روش جدید واژگان کلیدی را بیاموزید و آن را امتحان کنید و از نتایج حیرت انگیز آن لذت ببرید .

 

 

 

روش واژگان کلیدی در آزمون نظام مهندسی

 

هر سوال از تعدادی کلمه تشکیل شده است . تعدادی از این کلمات شامل حروف ربط حروف اضافه و کلمات استفهامی و این قبیل کلمات است و در هر سوال شما یکی دو واژه کلیدی   می بینید که جان سوال هستند . برای روشن شدن موضوع مثالی می زنیم :

 

سوال ۶ آزمون عمران نظارت اسفند ۱۳۸۹

 

در مورد خواص عمومی قیرها،کدام عبارت صحیح نیست؟

 

۱) قیرها قابل ارتجاع و چسبنده هستند

 

 ۲)قیرها در برابر جریان الکتریسیته عایق هستند 

 

 ۳)قیرها در حلال هایی نظیر اسیدها و بازها حل میشوند

 

  ۴)قیرها در دمای زیاد تجزیه و تبدیل به ذغال میشوند

 

خوب، از کلمات استفهامی و حروف اضافه و ربط که بگذریم به کلمه کلیدی " قیر" می رسیم . کلمه ای که کلیدی ترین واژه این سوال است بلاقاصله به  لیست واژگان کلیدی رجوع میکنیم.مقابل کلمه قیر آمده است :  "مبحث ۵ صفحه ۷″ با آدرس داده شده.به کتاب مراجعه کرده و پاسخ صحیح را پیدا میکنیم. به همین سادگی!

 

ملاحظه فرمودید که با این روش در کمتر از یک  دقیقه میتوانید پاسخ صحیح تمامی سوالات  مستقیم  را به سادگی پیدا کنید.

 

 خاطر نشان می سازد که آزمون شما شامل 60 سوال است وهر سوال هم فقط یک نمره دارد . ممکن است شما 10 دقیقه وقت بگذارید و یک مسئله را حل کنید و پاسخ ان را هم درست بزنید ولی یادتان باشد در این مدت می توانستید پاسخ 5  سوال از را با شیوه واژگان کلیدی از روی کتاب بزنید وبجای یک نمره  5 نمره بگیرید .

 

همکاران ما با صرف دهها ساعت زمان ،  تاکنون واژگان کلیدی زیادی را از منابع آزمون نظام مهندسی آذر 92  استخراج نموده اند  و در این فرصت کوتاه تا آزمون آذرماه 92  زحمت شما را کم کرده اند  .و شما با پرداخت مبلغ اندکی بابت جبران قسمتی از زحمات این دوستان این فایل ارزشمند را بدست خواهید آورد.

 

واژه های کلیدی ما  که مختص آزمون آذر 92 و از روی آخرین نسخ معتبر منابع می باشد  شامل :

 

 قانون نظام مهندسی و مباحث ۲،۳،۵،۶،۷،۸،۹،۱۰،۱۱،۱۲،۱۸،۱۹،۲۰،۲۱ و راهنمای جوش و راهنمای قالب بندی است .

 

 البته  دوستان ما این واژگان را برای رشته عمران تهیه کرده اند و داوطلبان سایر رشته ها نیز می توانند از مباحث مشترک استفاده کنند .مثلا داوطلبان رشته برق از فایل فوق مباحث قانون نظام مهندسی و 2 و3و 12و 19 و 21  یعنی شش تا از کتب منابع آزمون را می توانند استفاده کنند که اگر از هر کتاب دو تا سوال هم داشته باشیم با این فایل 12 تا سوال را پاسخ خواهند داد.و این به تنهایی یعنی 20 درصد امتیاز و از 80 درصد امتیاز باقیمانده فقط 30 درصد نیاز دارند تا مجاز به دریافت پروانه اشتغال گردند .

 


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 2 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه