تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 - 97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۶/۲۳     بازدید :    ۱۹۰۲

 جهت مشاوره تخصصی اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 - 97 کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


طبق اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه آزاد ، نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 در رشته های پزشکی  و غیر پزشکی در 23 شهریور ماه اعلام میشود. در نتیجه تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری سال 96 شرکت کرده بودند و از مسیر سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 ، فرم انتخاب رشته خود را در تمامی رشته های گروه پزشکی و غیر پزشکی تکمیل کرده اند قادر خواهند بود امروز 23 شهریور با مراجعه به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد ، کارنامه خود را دریافت نمایند. میتوانید با استفاده از راهنمایی که در پایین به شما معرفی میشود از نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد اطلاع پیدا کنید.نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 - 97

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد با توجه به سالهای پیشین کافیست به سامانه اعلام نتایج مراجعه نمایید و با کلیک روی لینک " نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1396 " وارد قسمت مربوطه شوید. در این بخش دو حالت مشاهده نتایج برای شما ظاهر وجود دارد که یکی بر طبق مجموعه امتحانی و شناسه انتخاب رشته میباشد و دیگری اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق جستجو بر اساس مجموعه امتحانی و اطلاعات فردی می باشد.
اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 بر اساس شناسه انتخاب رشته

در این حالت جستجوی نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 کافیست علاوه بر ثبت کردن گروه آزمایشی خود که یکی از رشته های علوم تجربی ، ریاضی و فنی ، علوم انسانی ، هنر و زبان های خارجی میباشد و نظام آموزشی که یکی از حالت های تمام وقت و پاره وقت میباشد، شناسه انتخاب رشته و شماره شناسنامه خود را نیز وارد نمایید. اگر شناسه انتخاب رشته خود را فراموش کرده اید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.
باید متذکر شویم که کلیه متقاضیان کنکور تجربی که در رشته های پزشکی و پیراپزشکی انتخاب رشته دانشگاه آزاد نموده اند باید نظام آموزشی تمام وقت را انتخاب نمایند.


اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 بر اساس اطلاعات فردی

در این حالت جستجوی نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد برای داوطلبانی میباشد که به شناسه انتخاب رشته خود دسترسی نداشته و فقط تصمیم دارند با وارد نمودن اطلاعات شخصی نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 را مشاهده نمایند.این افراد باید علاوه بر تعیین نمودن نظام آموزشی , مجموعه امتحانی , نام و نام خانوادگی , شماره شناسنامه و سال تولد خود را نیز وارد نمایید.


اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96

در صورتی که پس از مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 دریافتید که اشتباهی رخ داده است ( تراز شما در زیرگروه ها به درستی درج نشده یا مثلا سهمیه شما درست درج نشده ) می توانید اعتراض خود به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 را ثبت و اعلام نمایید و منتظر بررسی توسط دانشگاه آزاد باشید. باید اذعان داشت مشکلاتی همچون تعلق نگرفتن سهمیه مثل سهمیه جانبازان یا سهمیه بسیج فعال و ایثارگران یا فرزند شهید که به دفعات دیده شده است با یک اعتراض کوچک در صورتی حق با شما باشد به اعتراض شما ترتیب اثر داده میشود و برای شما حق انتخاب رشته مجدد ایجاد می شود. برای ثبت اعتراض خود می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید . برای تحقق این امر می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 5
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ