تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

اعلام نتایج کنکور سراسری


تاریخ :    ۱۳۹۶/۵/۱۵     بازدید :    ۲۷۴۸

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

  مشاوره دهنده تخصصی اعلام نتایج کنکور سراسری و انتخاب رشته برای تماس بامشاورین ما کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


ثبت نام کنکور سراسری 96 در پنج گروه آزمایشی تجربی , ریاضی , هنر , انسانی و زبان از تاریخ 19 بهمن لغایت 28 بهمن ماه انجام پذیرفت و کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 از روز یکشنبه 11 تیرماه لغایت چهارشنبه 14 تیرماه و تاریخ برگزاری کنکور 96 در روزهای پنجشنبه 15 تیرماه و جمعه 16 تیر ماه برگزار خواهد گردید که از این 5 گروه آزمایشی , گروه آزمایشی تجربی پر جمعیت ترین و زبان کم جمعیت ترین زیرگروه آزمایشی کنکور در کنکور سراسری 96 می باشند. نتایج کنکور سراسری 96 توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد و نتایج کسب شده توسط هر داوطلب توسط کارنامه اولیه به ایشان اعلام خواهد شد. به شما پیشنهاد میکنیم که در راستای مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 96 خود, بدون هیچ دردسری با کمک مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور کارنامه خود را دریافت نمایید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاور تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره بگیرید.اعلام نتایج کنکور سراسری 96 آغاز شد


اعلام نتایج کنکور سراسری 96


نتایج کنکور سراسری 96 که در قالب یک کارنامه توسط سازمان سنجش در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت شامل درصدهای هر درس, رتبه در هر سهمیه , نمره و رتبه در هر زیر گروه و رتبه کشوری می باشد. نتایج اولیه آزمون سراسری 96 بر مبنای اطلاع رسانی اولیه سازمان سنجش از 15مرداد منتشر شد.داوطلبان قادر خواهند بود در انتخاب رشته 96 شرکت نمایند. توجه داشته باشید که اعلام نتایج به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد به همین دلیل تصمیم بران گرفتیم راهنمای نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 را به شما داوطلبین گرامی ارائه نماییم.


نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 96


همانگونه که قبلا به آن اشاره کردیم اعلام نتایج کنکور سراسری 96 به صورت اینترنتی بوده و با ورود به سایت سازمان سنجش قادر خواهید بود کارنامه اولیه آزمون سراسری 96 خود را به سه روش دریافت نمایید. در ادامه هریک از این 3 روش نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 را توضیح خواهیم داد.


مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 با شماره داوطلبی یا شماره پرونده


روش اول) در این روش داوطلبین با وارد کردن شماره داوطلبی , شماره شناسنامه و سال تولد قادر خواهند بود به کارنامه کنکور سراسری 96 خود دسترسی یابند و کارنامه خود را مشاهده نمایند. شماره داوطلبی هم در کارت ورود به جلسه کنکور 96 و هم بر روی صندلی آزمون داوطلب درج شده است. در صورتی که به شماره داوطلبی خود دسترسی ندارید, قادر خواهید بود از دو روش دیگر بهره ببرید.

در این روش داوطلبین برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 خود علاوه بر اطلاعات شخصی , به کد رهگیری و شماره پرونده که در رسید ثبت نام کنکور 96 که در پایان مراحل ثبت نام از سایت سازمان سنجش دریافت نموده احتیاج خواهد داشت. در صورتی که کد رهگیری خود را در دسترس ندارید اما شماره پرونده خود را در دسترس دارید برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 قادر خواهید بود از روش سوم استفاده نمایید.

روش سوم) در این روش داوطلبین علاوه بر وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات شخصی برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 میبایست شماره سریال ثبت نام خود که همان سریال کارت اعتباری است که در زمان ثبت نام خریداری نموده است می باشد.


مشاهده نتایج کنکور 96 در صورت عدم دسترسی به اطلاعات ثبت نام


همانگونه که مشاهده نمودید داوطلبین, حداقل اطلاعاتی که برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 خود نیاز دارند شماره داوطلبی یا شماره پرونده و کدرهگیری و یا شماره پرونده و سریال ثبت نام می باشد. در صورتی که داوطلبی به هیچ یک از این اطلاعات دسترسی نداشته باشد قادر خواهد بود پس از وارد شدن به سایت سازمان سنجش و با ورود به قسمت پاسخگویی درخواست بازیابی شماره پرونده و داوطلبی خود نمایند. سازمان سنجش در پاسخگویی به داوطلب شماره پرونده داوطلبی متقاضی را به صورت انلاین در اختیار وی قرار خواهد داد. به شما پیشنهاد می دهیم در صورتی که به اطلاعات فوق , دسترسی ندارید برای بازیابی اطلاعات خود حتما از کمک مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور بهره بگیرید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاور تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.


                                                                                                                                                      

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 3
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ