تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی در دانشگاه لینکون نیوزلند و دانشگاه لندن


تاریخ :    ۱۳۹۷/۲/۲۵     بازدید :    ۲۸۲
نیوزیلند یا زلاندنو کشوری در جنوب غربی اقیانوس آرام است، این کشور از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی جزیره کوچک تشکیل شده و مناطق خودمختار نیو، جزایر کوک، توکلائو و راس را هم در بر می‌گیرد.دانشگاه لینکون، یکی از 8 دانشگاه دولتی نیوزیلند است. این دانشگاه  در سال 1880 تاسیس یافت و قدمتی 125 ساله در آموزش و پرورش دانشجو دارد. کمپس 58 هکتاری این دانشگاه، در نزدیک شهر کرایست چرچ (بزرگترین شهر ایالت نیوزیلند جنوبی) واقع شده است. این فاصله کمتر از 25 دقیقه می باشد.دانشکده و کالجدانشگاه 3 دانشکده اصلی و چندین کالج دارد. محیط زیست خاص اطراف دانشگاه و زمین های فراوان باعث شده است که رشته های دانشگاه بیشتر در مورد کشاورزی و محیط زیست باشد. 

بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی در دانشگاه لینکون نیوزلنددانشجویان دانشگاه لینکون نیوزلند از 60 کشور مختلف می باشند و این دانشگاه کاملا اینترنشنال است. در سال 2016 در حدود 6279 دانشجو در این دانشگاه ثبت نام کردند و دانشگاه لینکون در حدود 320 کارمند دارد.این کمک هزینه و بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس در کلیه رشته های ارائه شده در این دانشگاه می باشد. 

تاریخ انقضا کمک هزینه و بورسیه تحصیلی 
11 خرداد 1397
09 مهر 1397


در مقطع لیسانس و رشته های تحصیلی: کشاورزی/منابع طبیعی|معماری/شهرسازی|صنایع غذایی|محیط زیست|جغرافیا|گردشگری/مهمانداری/هتلداری|زبان/ادبیات/فرهنگ|مدیریت|بیزینس (کسب و کار)|زیست شناسی|تغذیه|خاک/زمین شناسی|هواشناسی|آب شناسی |

تاریخ انقضا: 11 خرداد 1397 و 09 مهر 

بورسیه تحصیلی در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه لندن انگلستان


دانشگاه لندن (University of London) یک دانشگاه فدرال است که عمده بخش‌های آن در لندن واقع است و پس از دانشگاه آزاد انگلستان (Open University) دومین دانشگاه بزرگ بریتانیا است.
برج کویینز در کالج سلطنتی. دانشگاه لندن یک دانشگاه فدرال است که عمده بخش‌های آن در لندن واقع است و پس از دانشگاه آزاد انگلستان (Open University) دومین دانشگاه بزرگ بریتانیا است. این دانشگاه در ۱۸۳۶ تأسیس شد. این دانشگاه فدرال متشکل از ۱۹ کالج و ۲۱ مؤسسه است. نه کالج بزرگ آن عبارت‌اند از کینگز کالج لندن، دانشکده مطالعات مشرق‌زمین و آفریقا، کالج بیربک، کالج گلداسمیت، مدرسه بازرگانی لندن، مدرسه اقتصاد و علوم سیاسی لندن، دانشگاه ملکه ماری، رویال هالُوِی، و کالج دانشگاهی لندن.

کالج سلطنتی لندن نیز در گذشته بخشی از دانشگاه لندن بود که در نه ژوئیه ۲۰۰۷ به‌طور رسمی از دانشگاه لندن جدا شد. انستیتوی هنر کورتلد، انستیتوی علوم تربیتی، کالج سلطنتی علوم، فناوری و پزشکی، کالج سلطنتی دامپزشکی، و کالج دامپزشکی سنت جرج نیز جزئی از دانشگاه لندن هستند.

کالج دانشگاهی لندن هفت دانشکده دارد: انستیتوی دندانپزشکی ایستمن انستیوی بهداشت کودکان، انستیتوی عصب‌شناسی، انستیتوی جراحی چشم، دانشکده سلطنتی آزاد پزشکی، دانشکده مطالعات کشورهای اسلاو و اروپای شرقی و دانشکده هنرهای زیبای اسلید. از دیگر انستیتوهای معروف دانشگاه لندن می‌توان انستیتوی مطالعات زبان انگلیسی، انستیتوی مطالعات زبان‌های ژرمنی، انستیتوی مطالعات آمریکای لاتین (ILAS) و انستیتوی واربورگ را نام برد.این کمک هزینه و بورسیه تحصیلی در مقطع فوق لیسانس برای تحصیل از راه دور در رشته MBA می باشد. 


این کمک هزینه و بورسیه تحصیلی مخصوص بانوان می باشد. 


برای این کمک هزینه و بورسیه تحصیلی 3 تاریخ انقضا مشخص شده است: 

11 خرداد 1397

10 شهریور 1397

10 آذر 1397
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 8 و 7
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت