تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور


تاریخ :    ۱۳۹۷/۵/۲۳     بازدید :    ۱۲۰۷
ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین شرایط ورود به دانشگاه می باشد. دانشگاه آزاد در سال های اخیر با شروع ثبت نام بدون کنکور بیشترین تعداد دانشجو را به خود اختصاص داده است. با توجه به اینکه در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اکثر رشته های این دانشگاه موجود می باشد بنابراین تمامی داوطلبین به راحتی و بدون استرس های کنکور سراسری می توانند در رشته مورد علاقه خود در دانشگاه آزاد تحصیل نمایند. در این مقاله تصمیم بر آن داریم که نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را برایتان به اختصار شرح دهیم.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور


دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد با شرایط و ضوابط خاصی اقدام به ثبت‌نام بدون‌کنکور می‌نماید. ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور همواره دو مرتبه در سال انجام می پذیرد. بدین صورت که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هرساله برای ورودی های مهرماه و ورودی های بهمن ماه در زمان مقرر برگزار می گردد که زمان دقیق ثبت نام به صورت بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.
در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد داوطلبی با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و خرید کارت اعتباری ثبت‌نام می‌توانند در ثبت نام بدون کنکور شرکت نمایند پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یک سریال در اختیار داوطلبان قرار می دهد. پس از دریافت سریال ثبت نام داوطلب قادر خواهد بود وارد سیستم ثبت نام شود و ثبت نام بدون کنکور خود را انجام دهد.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور


شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای تمامی مقاطع متفاوت می باشد که این شرایط به شرح زیر می باشد:
دورع کاردانی پیوسته : شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بدین صورت می باشد که داوطلب می بایست برای ثبت نام دارای مدرک دیپلم فنی حرفه ای و کار و دانش دیپلم متوسطه در یکی از شاخه های نظری و دیپلم نظام قدیم باشد. 
 دوره کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته : شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد با شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد یکسان میباشد و این گونه است که داوطلب می بایست برای ثبت نام دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باشد.
 دوره  کارشناسی ناپیوسته : شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته بدین صورت می باشد که داوطلب می بایست برای ثبت‌نام دارای مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم باشد.


تاثیر معدل در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

یکی از مهمترین عواملی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را برای داوطلبین جذاب می‌کند تاثیر معدل برای ثبت نام می باشد. در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد معدل داوطلبی ها و سوابق تحصیلی داوطلب هیچ تأثیری ندارد بنابراین داوطلب فارغ از اینکه معدل دیپلم و پیش دانشگاهی و چند است میتواند در رشته مورد علاقه خود در دانشگاه آزاد تحصیل نماید. شمای موضوع توجه داشته باشید کشور برای کسانی که معدل پایینی دارند درس خواندن در رشته مهندسی شاید که آرزو باشد اما با تدابیری که دانشگاه آزاد تحت عنوان ثبت نام بدون کنکور اندیشیده تمامی داوطلبی می تواند به راحتی به آرزو و تحصیلی خود رنگ حقیقت بخشند.

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

داوطلبینی که قصد تحصیل و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که پیش از انجام ثبت نام از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد باید داشته باشند چرا که با شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد گفته شده در بالا می توانند در رشته مورد علاقه خود به سادگی ثبت نام نمایند. البته این را هم در نظر داشته باشید که عموم در رشته‌های گروه غیر پزشکی ثبت نام بدون کنکور دارند.

جهت دانلود لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنیدجهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه