تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

انتخاب رشته کامپیوتری چگونه است؟


تاریخ :    ۱۳۹۷/۵/۱۵     بازدید :    ۱۱۵
آخرین قدم به آخرین مرحله برای ورود به دانشگاه انتخاب رشته است زیرا انتخاب رشته شما نتیجه تمام فرایندهای تان را تغییر میدهد و بسیار با اهمیت است. انتخاب رشته اشتباه می تواند نتیجه سالها تلاش شما را خراب کند و همین طور یک انتخاب درست می‌تواند منجر به موفقیت شود.

 جهت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

موارد لازم برای یک انتخاب رشته خوب

برای یک انتخاب رشته مناسب باید شما کارنامه خود را همراه داشته باشید و قسمت رتبه در سهمیه و رتبه در زیرگروه های مختلف اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
مورد بعدی برای انتخاب رشته به آن احتیاج دارید دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری است.
مردی که در انتخاب رشته اهمیت دارد اطلاعات در رابطه با رشته ها و دانشگاه های مورد پذیر است و همچنین بازار کار آن رشته است.
آخرین موردی که باید در انتخاب رشته با هم توجه کرد رضایت والدین و میزان همکاری آنها می باشد یعنی اگر قرار است خارج از محل زندگی خود تحصیل کنیم باید از پشتیبانی مالی و روحیه ی والدین اطمینان حاصل کنیم.


انتخاب رشته با کامپیوتر


شما برای انتخاب رشته باید با یک مشاوره مشاوره تحصیلی مشورت نمایید ولیستی از ۱۵۰ رشته ای که میخواهید انتخاب کنید را تهیه کنیم. برای اطلاعات ترتیب چیدمان ای لیست باید بگویم که همه چیز بسته به کارنامه شما متغیر است اولویت ها و نمره ها کسب کرده شما است که لیست را متغیر می کند.

اولویت ما در انتخاب رشته باید دانشگاه های روزانه و شبانه باشند و سپس در رتبه‌های بعدی به دانشگاه آزاد اختصاص دارد که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های غیر دولتی است جایگاه معتبری دارد.

انتخاب رشته کامپیوتری به گونه ای است که شما پس از آماده کردن لیست رشته های خود وارد سایت مربوطه شده و بعد از تکمیل اطلاعات فردی و تایید آنها لیست رشته ها را به ترتیب وارد سیستم می کنید. 
اما توصیه ما برای انتخاب رشته ها مشورت با یک مشاور مجرب می باشد صدای مشاور این امکان را برای شما فراهم کرده تا با یک تماس تلفنی بتوانید مشاوره خود را انجام دهید و در صورت نیاز میتوانید جلسه حضوری نیز بگذارید. برای تماس با صدای مشاور کافیست با شماره تلفن ذکر شده تماس حاصل فرمایید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)
کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 9
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)