تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

راهنمای مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری 99 - 1400


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱۲/۲۹     بازدید :    ۱۵۹۵


راهنمای مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری 99 - 1400


ثبت نام کنکور 99 - 1400---->داوطلبان عزیز ابتدا باید مدارک لازم ثبت نام کنکور سراسری را آماده کرده و در کنکور 98 ثبت نام کردند. داوطلبین جهت ثبت نام به سایت سنجش مراجعه کردند و در گروه آموزشی دلخواه خود ثبت نام کردند.  همچنین کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری 99 - 1400را همراه داشتند.

  مراحل ثبت نام کنکور 99 - 1400---->      

مراحل ثبت نام کنکور 99 - 1400شامل مراحل : خرید کارت اعتباری ، دانلود دفترچه ثبت نام کنکور، ورود و ثبت اطلاعات ، دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلب، وارد کردن سوابق تحصیلی و اطلاع از نحوه ورود صحیح آن و بالا بردن تاثیر مثبتش، انتخاب سهمیه های مثبت مناطق و آزاد و .. می توانید با مشاوران مجرب کنکور سراسری 99 - 1400صدای مشاور از طریق شماره گیری 9099071613  (بدون گرفتن کد و از تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

کنکوری های عزیز پس از این مراحل کارت ورود به جلسه کنکور سراسری را دریافت کردند و در تاریخ و زمان مقرر در کنکور شرکت کردند و هم اکنون منتظر نتایج کنکور هستند.


دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 - 1400

دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 - 1400پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 99 - 1400 منتشر میشود. مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و مشاهده دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره 2) و بخش پیوستها (شامل توضیحات و شرایط و ضوابط دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی)، هر یک از گروه های آزمایشی که به تفکیک بر روی پایگاه اطلاع رسانی مذکور قرار خواهد گرفت.

توجه: به محض منتشر شدن دفترچه کنکور سراسری 99 - 1400 لینک های زیر فعال می باشد.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 - 1400


راهنمای مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری


حال زمان انتخاب رشته فرا رسیده است. یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین مراحل برای ورود به دانشگاه مراحل انتخاب رشته است.  سال 99 - 1400انتخاب رشته اهمیت بیشتری پیدا کرده است. زیرا کنکور 99 - 1400 برای دو دوره نظام قدیم و جدید مجزا برگزار میشود.

اولین مرحله برای انتخاب رشته تشریح کارنامه نتایج اولیه کنکور است. شما باید توسط یک کارشناس ابتدا از تمامی توضیحات کارنامه کنکور 98 مطلع شوید. در این زمینه کارشناسان سامانه صدای مشاور تحصیلی میتوانند به شما عزیزان در این زمینه به صورت تلفنی کمک کنند.

داوطلبان عزیز فرم انتخاب رشته ، هم زمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 - 1400 ، توسط سازمان سنجش در اختیار داوطلبانی که بر اساس کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته می باشند ، قرار می گیرد . داوطلبان میتوانند 150 رشته از لیست رشته های مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور انتخاب کنند. این رشته ها باید از گروه آزمایشی خود باشد.

انتخاب این کد رشته ها کاملا به رتبه و تراز شما بستگی دارد و باید به گونه ای حرفه ای چیده شود که شانس قبولی شما بالای 70 باشد. پس از ثبت کد رشته ها و تایید نهایی ، سایت یک کد رهگیری 15 رقمی به داوطلب ارائه می دهد که وی موظف است تا پایان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 - 1400 از آن نگهداری کند . توصیه ما به داوطلبان این است که ابتدا فرم پیش نویس انتها دفترچه را تکمیل کنند و پس از آن برای انتخاب رشته در سایت سنجش اقدام کنند.فرم پیش نویس انتخاب رشته به صورت زیر است:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 6 و 2
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه