تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱۰/۲۶     بازدید :    ۲۲۲

همانطور که میدانید دانشگاه آزاد هر ساله در دو ورودی مهر و بهمن بدون کنکور دانشجو می پذیرد و داوطلبان عزیز که میخواهند در دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنند به دنبال مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ هستند. اگر در این ثبت نام شرکت کرده اید و رمز عبور خود را فراموش کرده اید جهت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به بخش دوم مقاله مراجعه کنید


. هم اکنون زمان آغاز پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد اسلامی است و اطلاعیه در این رابطه قرار داده شده است که به شرح زیر است:


(( پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم 98-97 دانشگاه آزاد اسلامی از شنبه آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از مرکز سنجش و پذیرش، به اطلاع داوطلبان می رساند، براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو مصوب 10شهریور ماه 1392 مجلس شورای اسلامی و مصوبات پانزدهمین و شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 8 و 12 دی ماه 1397، باید پذیرش حداقل 85 درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کل کشور در تمامی زیر نظام های آموزش عالی صرفاً براساس سوابق تحصیلی با ملاک معدل کتبی دیپلم داوطلبان و بدون نیاز به شرکت در کنکور انجام شود.


لذا کلیه متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام بدون کنکور بهمن دانشگاه آزاد از روز شنبه 29دی ماه تا روز چهارشنبه 10 بهمن ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در خصوص انتخاب رشته ، در صورت تمایل و داشتن شرایط بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در 20 رشته/ محل از یک مجموعه و یک نظام آموزشی از میان رشته/شهرهای ارائه شده در سامانه اقدام کنند.))


همانطور که در متن اطلاعیه آمده است از روز شنبه ۲۹ دی ماه تا روز چهارشنبه ۱۰ بهمن باید به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرده و دفترچه راهنما را دریافت کنید و پس از مطالعه کامل دفترچه اقدام به انتخاب رشته نمایید.
در صورتی که تمایل داشتید میتوانید اقدامات لازم و راهنمایی های لازم خود را به سامانه صدای مشاور بسپارید برای این کار کافی است با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

 جهت مشاوره تخصصی مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 -98 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ما در این مقاله راهنمای کامل بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار می دهیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید و در صورتی که نتوانستید کلمه عبور خود را بازیابی کنید با تماس با شماره تلفن های ذکر شده از مشاورین صدای مشاور کمک بخواهید.

همانطور که می دانید بعد از خرید کارت اعتباری هر یک از داوطلبان کد رهگیری و نام کاربری و کلمه عبور دارند.. کلمه عبوری که در اختیار شما قرار میگیرد جهت ورود به سامانه و انتخاب رشته است و در صورتی که آن را فراموش کنید نمی‌توانید ثبت نام انتخاب رشته خود را انجام دهید پس اگر کلمه عبور خود را گم کرده اید به دنبال راهکارهای بازیابی آن باشد.


حال برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به روش زیر عمل کنید:


ابتدا به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرده و در قسمت (( ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی )) کلیک کنید حتی اگر در مرحله اعلام نتایج هستید به بخش (( اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی سوابق تحصیلی )) مراجعه کنید.


در مرحله بعد شما با کادری روبرو می شوید که باید یکی از گزینه‌های آن را انتخاب کنید . که آنها (( بازیابی کلمه عبور ثبت نام دوره‌های بدون آزمون پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی به کارشناسی)) است.


زمانی که شما روی گزینه صورتی کلیک می کنید صفحه جدیدی باز می شود که در آن (( شماره ملی و شماره همراهی که در هنگام خرید کارت اعتباری وارد کرده اید )) را میبایست وارد کنید.


پس از آن که رمز تصویر را نیز در این رمز عبور شما بازیابی می شود امّا اگر در هر یک از این زمینه‌ها دچار مشکل شدید سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخگوی سوالات شما می باشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 7
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت