تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97


تاریخ :    ۱۳۹۷/۹/۶     بازدید :    ۲۸۱

همانطور که میدانید روند پذیرش در دانشگاه تغییر کرد و بیشتر از 95 درصد رشته ها بدون آزمون دانشجو میپذیرند و با شروع این اتفاق علاقه مندان به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد روز به روز افزایش پیدا کرد.از آنجایی که دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع کاردانی (پیوسته ، ناپیوسته ) کارشناسی (پیوسته ، ناپیوسته ) ، ارشد و دکتری بدون کنکور دانشجو میپذیرد، این مساله از نقاط قوت دانشگاه آزاد شده است و قشر عظیمی تصمیم بر تحصیل در  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 دارند.


 جهت مشاوره تخصصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

ثبت نام برای این قشر از داوطلبان بسیار راحت است. فقط کافیست دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد دانلود کنند و اقدام به انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کنند.زمان آغاز ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 97 بر اساس سوابق تحصیلی 27 مرداد و کارشناسی پیوسته در تاریخ 21 مرداد و کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته در تاریخ 28 مرداد آغاز شده بود و مهلت تمامی آن ها تا 31 شهریور ماه بود. اما برای داوطلبانی که از ثبت نام جا ماندند در 23 مهر ماه فرصتی دوباره جهت ثبت نام داده شد. اما برای ورودی بهمن ماه نیز ثبت نام وجود دارد اما هنوز در این زمینه اطلاع رسانی دقیقی نشده. با عضویت در کانال تلگرام دانشگاه آزاد صدای مشاور میتوانید از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 مطلع شوید.

زمانی که ثبت نام آغاز شد لینک ثبت نام و خرید کارت بر روی سایت azmoon.org فعال خواهد است. ما در این مقاله قصد داریم تا راهنمایی هایی برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد در اختیار متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 قرار دهیم . 


 

با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، راحت و بی دردسر به دانشگاه بروید


زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

مقطع کاردانی دانشگاه آزاد برای ثبت نام بدون کنکور 97 در دو مرحله دانشجو میپذیرد، برای ورودی مهر و بهمن ما که هرکدام ثبت نام جداگانه ای دارند. برای ورودی مهر 97 ثبت نام همانطور که گفتیم در مرداد ماه انجام شد و اما برای بهمن ماه ثبت نام بدون کنکور کاردانی از اواسط دی ماه آغاز میشود.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 به صورتی است که داوطلبان باید در زمان مقرر ثبت نام (پس از اطلاع رسانی در کانال تلگرام و اینستاگرام صدای مشاور) لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را در دست داشته باشند. متقاضیان پس از اینکه رشته محل مورد علاقه خود را انتخاب کردند به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org  مراجعه کنید. ابتدا کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 را خریداری کنید. سپس وارد بخش ثبت نام شوید و سریال ثبت نام خریده شده را وارد کنید و اقدام به تکمیل اطلاعت شخصی کنید و پس از آن کد رشته های انتخابی را وارد کنید.پس از اتمام ثبت نام حتما رسید ثبت نام را دریافت کنید. توجه داشته باشید بدون رسید ثبت نام نمیتوانید ثبت نام خود را قطعی کنید. پس از آن برای قطعی کردن ثبت نام خود، به همراه رسید ثبت نام اینترنتی به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنید. اگر در هریک از مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به مشکل برخورد کردید با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی لازم را در اختیارتان قرار دهند و یا میتوانید ثبت نام خود را از ابتدا به مشاوران بسپارید.

اگر در زمان خرید کارت اعتباری با مشکل مواجه شدید مقاله  مشکلات خرید کارت اعتباری انتخاب رشته دانشگاه آزاد مطالعه کنید

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

عموما برای متقاضیان ثبت نام بدون کنکور آزاد یا همان رزرو صندلی دانشگاه آزاد بهمن و مهر ماه سوالات متعددی به وجود می آید. یکی از این سوالات شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد است. همچنین میخواهند بدانند مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 چیست؟؟ مدارک مورد نیاز به مقطعی که میخواهید در آن تحصیل کنید مربوط میشود و به صورت زیر است:

اگر متقاضی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته اید به مدرک دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش یا دیپلم متوسطه سه ساله در یکی از شاخه های نظری ( ریاضی ، تجربی ، انسانی ) یا دیپلم کامل چهارساله نظام قدیم

ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته اید به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و اگر متقاضی ثبت نام بدون کارشناسی ناپیوسته هستید به مدرک کاردانی ( فوق دیپلم )

تمامی مدارک ذکر شده باید از  دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم از جمله دانشگاه آزاد و یا پیام نور و یا غیر انتفاعی یا علمی کاربردی ... باشد. اما تاثیر معدل چه؟؟ از زمان آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی اهمیتی نداشت اما از نیم سال دوم سال 96 پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد در همه دوره ها بر اساس سوابق تحصیلی شده است و معدل اهمیت دارد.

اما نکته بسیار مهم برای افرادی که بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد میشوند این است که به هیچ عنوان نمیتوانند در نقل و انتقالات دانشگاه آزاد شرکت نمایند پس در انتخاب رشته خود تمام توجهتان به این مساله باشد.


رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 

رشته های دانشگاه آزاد در زمان ثبت نام به دو دسته رشته های پزشکی و رشته های پیداپزشکی تقسیم میشود. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های غیرپزشکی عموما ثبت نام بدون کنکور انجام میدهندکه شامل رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد  که در زیر گروه ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان قرار دارندکه ممکن است در شهر های بزرگ کمی متغیر باشد.اما در رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی  پذیرش به صورت با آزمون است و فقط از طریق کنکور سراسری میتوان در آنها تحصیل کرد و باید تراز لازم برای قبولی در دانشگاه آزاد را کسب کرده باشید. اگر دانشگاه آزاد شرایط و لیست رشته های مورد نظر شما را نداشت میتوانید در ثبت نام بدون کنکور پیام نور یا ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت کنید. داوطلبانی که میخواهند لیست دانشگاه آزاد دارای رشته پزشکی را بدانند مقاله مربوطه را مطالعه کنند.


جهت  دانلود دفترچه ثبت نام با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 97  کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 6 و 8
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت