تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

شرایط بورسیه کارشناسی در کشور نروژ


تاریخ :    ۱۳۹۶/۱۰/۲۶     بازدید :    ۲۹۵


نروژ ۳۸۵٬۲۵۲ کیلومتر مربع وسعت دارد و جمعیت آن بالغ بر ۵٬۱۰۹٬۰۵۹ نفر می‌باشد. این کشور از مشرق دارای یک نوار طولانی مرزی با سوئد بوده و همچنین از شمال شرق با فنلاند و روسیه و از جنوب با تنگهٔ اسکاژراک هم‌مرز است. سواحل نروژ طولانی است و به اقیانوس اطلس و دریای بارنتز متصل است.
براساس نتایج پژوهشی که در سال ۲۰۱۲ میلادی، دانشگاه کلمبیا در نیویورک انجام داد، نروژ از جمله کشورهایی است که راضی‌ترین شهروندان را دارد.

 اعلام تلفنی شرایط بورسیه کارشناسی در کشور نروژ و اعزام دانشجو

 تماس با موبایل همراه اول:  99225595

تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره  9099071611  


بورسیه کارشناسی در کشور نروژ


⁣دانشکده بیزینس نروژ بی آی (BI Norwegian Business School) بزرگترین مدرسه بیزینس در کشور نروژ و دومی در کل اروپا می باشد. این دانشکده دارای چهار پردیس می باشد که اصلی ترین آن در شهر اسلو واقع شده است. دانشکده بیزینس نروژ دارای 845 کارمند می باشد که از این تعداد 404 نفر کارمند آکادمیک/هیئت علمی و 441 نفر کارکنان اداری می باشند. در سال 2015 در حدود 18728 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده اند.

این دانشگاه در سال 1943 با نام Bedriftøkonomisk Institut یا همان موسسه اقتصاد مدیریتی شروع به کار کرد که بعدها نامش به دانشکده بیزینس نروژ تغییر یافت و مخفف بی آی از نام قدیم آن باقی مانده است. پردیس های این دانشگاه در شهرهای اسلو، برگن، استاوانگر و تروندهایم واقع شده است.
این کمک هزینه و بورسیه تحصیلی برای مقطع لیسانس در دانشکده بیزینس نروژ (BI Norwegian Business School) در کشور نروژ در رشته های مدیریت اجرایی کسب و کار، حسابداری، فاینانس، بازاریابی/مارکتینگ، بیزینس می باشد. 


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 8 و 6
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)