تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

آیا ضوابط بخشش اضافه خدمت مشمولان غایبی که به خدمت اعزام می شوند اطلاع دارید؟


تاریخ :    ۱۳۹۷/۹/۱۳     بازدید :    ۸۷۴

بخشش غیبت سربازی 97

بخشش غیبت سربازی 97 یکی از دغدغه های مشمولینی است که غیبت سربازی دارند. غیبت سربازی برای کسانی است که زمان زیادی از خدمت سربازیشان گذشته و دلیل آن معافیت تحصیلی یا موقت نباشد.این افراد دغدغه های بسیاری دارند که چگونه میتوانند برای غیبت خود بخشش بگیرند و با سوالاتی همانند سوالات زیر روبرو هستند که برای یافتن پاسخ تمام سوالات خود میتوانند با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرند و از تمام جزییات مربوط به این مساله مطلع شوند. همچنین برای دریافت جدید ترین اخبار مربوط به نظام وظیفه عضو کانال تلگرام نظام وظیفه شوید.

بخشش غیبت سربازی 97 چیست؟

بخشش غیبت سربازی 97 شامل چه کسانی میشود

شرایط لازم برای بخشش غیبت سربازی 97 

بنا بر اطلاعیه دریافت شده افرادی که تا پایان سال 97  غيبت سربازی شان به 8 سال يا بيش از 8 سال مي‌رسد بايد از همين حالا به دفاتر پليس 10+ مراجعه کنند. بعداز ثبت‌ نام، راستي‌آزمايی آغاز شده و درنهايت پيامکی به اين افراد ارسال خواهد شد. افراد متقاضي خريد جريمه غيبت سربازی مي‌توانند به دو صورت نقد و اقساط در اين زمينه اقدام کنند؛ مي‌توانند به صورت نقدی کل پول را واريز و کارت را دريافت کنند؛ همچنين مي‌توانند به صورت اقساطی تا پايان سال 97 نسبت به خريد جريمه غيبت سربازی اقدام کنند. در ثبت‌نام به صورت اقساط بايد يک سوم جريمه پرداخت شود و تا پايان سال 97 کل اقساط تسويه شود. 

مشمولان غايبي که بيش از هشت سال غيبت سربازي دارند اگر وارد ايران شوند نمي‌توانند خارج شوند؛ در اين صورت خودشان در هنگامي که در ايران هستند مي‌توانند با پرداخت جريمه وضعيت سربازي خود را تعيين تکليف  کنند؛‌ براي اين دسته از متقاضيان شرايطي ايجاد شده تا بتوانند در کمترين زمان کار خود را انجام دهند.  جهت مشاوره تخصصی بخشش غیبت سربازی 97 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


میتوانید برای نرفتن به سربازی از معافیت های مختلف سربازی استفاده کنید. برای اگاهی درباره معافیت های سربازی ادامه مقاله را مطالعه کنید.


 ساده ترین راه معافیت سربازی میتواند موارد ذیل باشد:

1. معافیت پزشکی سربازی 

2. معافیت تحصیلی سربازی 

3. معافیت موارد خاص سربازی 

4. معافیت کفالت سربازی 


مراحل گرفتن معافیت سربازی

1. دانلود دفترچه سربازی

2. درخواست خود را در سیستم ثبت کنید

3. ارسال برگ معرفی به بیمارستان از طریق پست به آدرس مشمول

4. مراجعه فرد به بیمارستان

5. ارسال جوابیه بیمارستان به حوزه رسیدگی کننده

6. ارساال دعوتنامه به آدرس فرد مشمول

7. حضور و برگزاری جلسه شورای پزشکی

8. در صورت معاف شخص، کارت معافیت صادر شده، و در صورت معاف از رزم، برگ آماده به خدمت صادر می شود.


ما در زیر انواع معافیت سربازی را نام برده ایم. شما میتوانید با کلیک بر روی معافیت مد نظر خود شرایطش را مطالعه کنید.

بخشش اضافه خدمت نهست چگونه است؟ اصلا نهست چیست و شامل چه کسانی میشود؟؟؟ ما در این میخواهیم درباره بخشش اضافه خدمت نهست توضیح دهیم و امیدواریم برایتان مفی واقع شود اما در صورتی که نتوانستید پاسخ سوال خود را بیابید، میتوانید با مرکز صدای مشاور تماس گرفته و در رابطه بانظام وظیفه راهنمایی های لازمه را دریافت کنید.

((جهت اطلاع از آخرین اخبار نظام وظیفه کلیک کنید))

 جهت مشاوره تخصصی بخشش اضافه خدمت کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


چند نوع اضافه خدمت داریم؟؟


اضافه خدمت انضباطی:
اضافه خدمت انضباطی بدین معناست که فرد مشمول حین خدمت از سربازی فرار کرده است و به خدمت برنگشته است و بر این اساس اضافه خدمت خورده است. در عین حال از خدمت نیز غایب به حساب می آید.اضافه خدمت انضباطی معمولاً حین خدمت ایجاد می شود و سربازانی را که قوانین پادگان یا مرکز خدمت خود را رعایت نمی کنند و مشکلات اخلاقی دارند، نیز اضافه خدمت انضباطی می گیرند.اگر اضافه خدمت انضباطی دارید و می خواهید مشمول طرح بخشودگی اضافه خدمت شوید با مشاوران نظام وظیفه مرکز تماس بگیرید.

اضافه خدمت سنواتی :
اضافه خدمت سنواتی، مشمولانی را شامل می شود که از سنوات مجاز مشمولی آنها گذشته است و به خدمت سربازی نرفته اند و غایب به شمار می آیند. بر این اساس دارای اضافه خدمت سنواتی هستند.بر طبق طرح بخشودگی اضافه خدمت مشمولان غایبی که تا بیست و دوم بهمن ماه ۹۶ برای اعزام به خدمت خود را معرفی نمایند و به خدمت اعزام شوند، به صورت کامل بخشیده می شوند. از طریق مشاوران نظام وظیفه، جزو اولین کسانی باشند که بخشودگی اضافه خدمت سنواتی می گیرید. برای این منظور هر چه سریع تر با دپارتمان تخصصی نظام وظیفه مرکز تماس بگیرید.

نهست خدمت سربازی چیست؟؟ 


نهست خدمت سربازی چیست؟؟  نهست یعنی همان غیبت ، که در سربازی به طور عادی هر روز نهست در پرونده شما دو روز اضافه خدمت برایتان آب می‌خورد
با این حال سلسله مراتب شما حق دارند برای تنبیه شما تدابیر دیگری مثل بازداشت یا اضافه‌های دیگر برایتان در نظر بگیرند.
بر اساس یک گفته قدیمی دوره آموزشی اضافه ندارد، ولی دلیل نمی‌شود، چون مطمئن باشید راه‌های بسیار دیگری برای سر عقل آوردن یک نهستی وجود دارد.و شک نکنید که حتماً از این راه‌ها استفاده می‌کنند. بی‌انضباطی بخششی ندارد .


شرایط بخشش اضافه خدمت نهست


بخشش اضافه خدمت نهست که مربوط به سربازان فراری است به این صورت است که مطابق با قوانین مربوط به جرائم نیروهای مسلح با او برخورد می شود و در ازای هر روز نهست یا فرار باید دو روز اضافه خدمت کند.

در شرایط ۱۷ گانه بخشودگی اضافه خدمت به حسن اخلاق و رفتار سرباز در حین خدمت، عدم غیبت منجر به فرار در طول خدمت و رضایت یگان خدمتی از عملکرد او به عنوان شرط اصلی در بهره مندی سربازان از بخشودگی اضافه خدمت محسوب می شود. بر این اساس بخشش اضافه خدمت نهست در طرح بخشودگی اضافه خدمت وجود ندارد.بخشش اضافه خدمت سربازان فراری

بخشش سرببازان فراری با توجه به شرایط 17 گانه بخشودگی دارای شرایط بسیار خاص است. این شرایط به گونه ای است که  ابتدا خود را معرفی نمایند و پس از آن به دلیل حسن خلق و اخلاق شایسته در حین خدمت و مسئولیت پذیری از سوی فرمانده پادگان و مسئولان مربوطه معرفی شوند. مشمول اضافه خدمت بخشودگی می شوند.


شرایط بخشودگی اضافه خدمت سربازان


1) حداقل شش ماه خدمت سربازان بومی و غیربومی در مناطق جنگی و عملیاتی كه به تناسب نوع منطقه ـ كه از سوی ستادكل نیروهای مسلح تعیین شده است ـ، موجب یك تا سه ماه بخشودگی اضافه خدمت خواهد شد. مدرك مورد نیاز برای استفاده از این بند گواهی معاونت نیروی انسانی یگان خدمتی است. 

مصادیق و عناوین مناطق مذكور برابر ابلاغیه ستاد كل نیروهای مسلح است. 

مدت آموزش رزم مقدماتی در این مناطق جز خدمت قابل محاسبه نیست مگر این‌كه كل خدمت در مناطق فوق باشد.


2)حداقل 9 ماه خدمت سربازان غیربومی در مناطق محروم و بد آب و هوا كه برابر ابلاغیه دولت در گروه هفت، هشت و 9 هستند موجب بخشش دو ماه اضافه خدمت و در گروه چهار، پنج و شش، موجب بخشش یك ماه اضافه خدمت خواهد شد. مدارك مورد نیاز برای استفاده از این بخشودگی شامل گواهی معاونت نیروی انسانی یگان خدمتی است و محل سكونت فرد بر مبنای آدرس مندرج در برگ اعزام تعیین می‌شود.

تعیین گروه مناطق محروم و بد و آب و هوا برابر ابلاغیه دولت است. 

مدت آموزش رزم مقدماتی در این مناطق جز خدمت قابل محاسبه نیست مگر این‌ كه كل در خدمت سربازی در این مناطق باشد. 

امتیاز پیش‌بینی شده در این بند صرفا‌ شامل سربازان غیربومی (حداقل 50 كیلومتر فاصله بین محل زندگی و خدمت) می‌شود.


3) ابراز شجاعت و فداكاری قابل ملاحظه در انجام ماموریت‌های عملیاتی با تایید فرماندهان عالی‌رتبه نیروهای مسلح كه موجب یك ماه بخشودگی اضافه خدمت خواهد شد. مدرك مورد نیاز گواهی فرماندهان نیروی مسلح است.


4) خدمت در مشاغل سخت و زیان‌آور تعریف شده از سوی ستادكل نیروهای مسلح كه موجب یك ماه بخشودگی اضافه خدمت خواهد شد. مدارك مورد نیاز برای استفاده از این بخشودگی نیاز به گواهی معاونت نیروی انسانی یگان خدمتی دارد.


5) سربازانی كه براساس دستورالعمل‌های نیروهای مسلح به عنوان سرباز نمونه انتخاب می‌شوند از یك ماه بخشودگی اضافه خدمت برخوردار خواهند شد. مدرك لازم برای استفاده از این بخشودگی گواهی معاونت نیروی انسانی یگان خدمتی دارد.


6) سربازانی كه در حین انجام ماموریت جانباز حداقل پنج درصد و یا از كارافتاده حداقل 10درصد می‌شوند از یك ماه بخشودگی اضافه خدمت بهره‌مند خواهند شد. مدارك مورد نیاز برای استفاده از این بخشودگی نیاز به گواهی معاونت نیروی انسانی یگان خدمتی دارد.


7) حداقل 12 ماه خدمت در یگان‌ها و مراكزی كه بیش از 800 كیلومتر با محل سكونت سرباز فاصله داشته باشد موجب دو ماه بخشودگی اضافه خدمت خواهد شد و اگر فاصله محل خدمت بیش از 400 كیلومتر باشد مدت بخشودگی یك ماه خواهد بود. مدرك مورد نیاز برای استفاده از این بند گواهی معاونت نیروی انسانی یگان خدمتی است.

مبنای محل سكونت، آدرس مندرج در برگه سبز اولیه صادره از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی است.


8) نوآوری، ابتكار و خلاقیت سربازان در دوران خدمت برابر مصادیق ابلاغی از سوی ستادكل نیروهای مسلح كه موجب یك‌ ماه بخشودگی اضافه خدمت خواهد شد. مدرك مورد نیاز گواهی فرماندهان یگان خدمتی است.


9) حفظ حداقل 10 جز و یا پنج جز قرآن كریم به ترتیب موجب بخشودگی دو ماه و یك ‌ماه اضافه خدمت خواهد شد. مدرك مورد نیاز گواهی عقیدتی سیاسی یگان خدمتی است.


10) فوت پدر، مادر، همسر و فرزند سرباز در حین خدمت كه موجب بخشودگی دو ماه از اضافه خدمت وی خواهد شد. ارائه اصل گواهی فوت ثبت احوال و اصل شناسنامه ابطال شده مدارك مود نیاز برای استفاده از این بخشودگی است.


 و ........


انواع معافیت سربازیمعافیت پزشکی بیماری های روماتولوژیمعافیت پزشکی قلب و عروقمعافیت پزشکی چشم و عوارض بیناییمعافیت پزشکی بیماری های عفونیمعافیت پزشکی بیماری هایی که در لیست بیماری های معافیت پزشکی اعلام نشدهمعافیت پزشکی بیماری های ریهمعافیت پزشکی بیماری های مغز و اعصابمعافیت پزشکی بیماری روانپزشکیمعافیت پزشکی جراحی مغز و اعصاب ۹۷معافیت پزشکی بیماری های پوستیمعافیت پزشکی بیماری های غدد مترشحه داخلیمعافیت های پزشکی بیماری های عمومیلیست بیماری های معافیت پزشکی ۹۷معافیت پزشکی بیماری های استخوانمعافیت پزشکی بیماری معده و شکم و دستگاه گوارش و جراحی عمومیمعافیت پزشکی بیماری های خونی و انکولوژِی – بدخیمی هامعافیت پزشکی بیماری های دندان و دهان و فکمعافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری تناسلیشرایط معافیت کفالت اعتیاد پدر ۹۷شرایط معافیت کفالت پدر ۹۷شرایط معافیت کفالت مادر مطلقه سال ۹۷مدارک لازم برای معافیت تحصیلی دانشجویان خارج از کشورشرایط معافیت از خدمت مددجویان کمیته امداد ۹۷قانون سرباز قهرمان برای معافیت


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 7
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت