تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

محل خدمت سربازی تک پسر


تاریخ :    ۱۳۹۷/۹/۱۴     بازدید :    ۸۰۵
دغدغه هر سربازی محل خدمت سربازی خود است. محل خدمت سربازی تک پسر  یکی از خواسته های خانواده ها میباشد. اما باید بدانید در تایین محل خدمت سربازی عوامل زیادی تاثیر گذار است. خانواده هایی که تک فرزند پسر دارند همواره میخواهند فرزندشان در محل زندگی خود خدمت کند. آنها راضی هستند  تمام تلاش خود را کرده و مانع شوند فرزندشان به شهر دیگری برای خدمت سربازی برود. این خانواده ها به دنبال دریافت انواع کسری خدمتها و معافیت ها هستند. توصیه ما به این گروه افراد این است که ابتدا تمامی مقالات لازمه را از بخش نظام وظیفه مطالعه کنند و در صورتی که نتوانستند پاسخ سوال خود را بیابند با شماره های ذکر شده با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس گرفته و از اطلاعات آنها بهره مند شوند.

 جهت مشاوره تخصصی محل خدمت سربازی تک پسر کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

افرادی هستند که در خدمت سربازی شرایط ویژه ای دارند مانند :  افراد پدر نظامی ، خدمت همزمان برادر ، تک فرزند پسر , خانواده بهزيستی. سربازی این افراد دارای شرایط خاص است. اما قبل از همه باید شرایط زیر را اثبات کنید. یعنی باید مدارک لازم را تهیه کرده و به پادگان تحویل دهید.پادگان نيز بر اساس تعداد افراد و محل زندگيشان، آنها رو به نزديک ترين پادگان به محل سکونتشان اعزام خواهد کرد.در روز اعزام به تمامی افراد فرمی داده ميشود که فرد ميبايست اطلاعات مربوط به محل سکونت خود را در آنها وارد نمايد.اين اطلاعات در تقسيم شدن سربازان نقش مهمی ايفا مي نمايند.پس در واردن نمودن اين اطلاعات دقت لازم را در داشته باشيد.

محل خدمت سربازی تک پسر


اگر جز افرادی هستید که در خدمت سربازی هستید میخواهید بدانید. چگونه باید جابجایی بگیرید ؟؟
تمام تقدیر شما دست 2 شخص مهم است که  یکی از آنها فرمانده پادگان و دیگری فرمانده نیرو انسانی استان محل خدمت است. پس برای انتقالی باید موافقت این دو را بگیرید. اگر موافقت کنند، اول از همه شما باید شش ماه در پادگانی که بعد از آموزشی به آنجا اعزام شده اید بروید. بعد از اين مدت وارد سيستم پايش سرزمينی خواهيد شد و شما رو به استان محل سکونت(نه لزوما شهر محل سکونت) انتقال خواهند داد.
در روش دوم هم، شما می بايست يک سرباز ديگر، هم پايه خدمتی و هم درجه با خود، پيدا نماييد و جابجايی خود را با آن سرباز انجام دهيد.

اگر در هریک از این مراحل دچار مشکل شدید میتوانید با کارشناسان صدای مشاور تماس گرفته و راهنمایی های لازمه را دریافت کنید. کارشناسان تمامی راهکار های موجود را به شما آموزش میدهند. فقط کافیست شماره های زیر را بگیرید و با مشاورین ارتباط برقرار کنید.معافیت تک فرزندی شامل چه کسانی میشود؟


فرد تنها فرزند بالای 18 سال باشد و مراقب پدرش که ناتوان یا از کار افتاده است و یا حت پوشش کمیته ی امداد سازمان بهزیست هستند و نکته مهم اینکه پدر بالای 75 سال باشد.متقاضی باید تنها فرزند پسر پدری باشد که بالای ۷۵ سال سن دارد. برای پدران کمتر از ۷۵ ارائه ی گواهی پزشکی که مورد تأیید شورای پزشکی نظام وظیفه قرار گرفته لازم است.

 تنها نگهدارنده مادر بدون همسر

تنها فرزند ذکور پدران کمتر از ۵۹ سال دارای نقص عضو و ناتوان از سربازی معاف می شوند.

 تک پسر والدینی که جزو مددجویان به حساب می آیند و می توانند معافیت مددجویان بگیرند. والدین این مشمولان باید تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی باشند.

 تنها فرزند ذکور خانواده که دارای سه خواهر و یا بیشتر است.
اگر میخواهید از معافیت پزشکی استفاده کنید میتوانید با کلیک بر روی لینک مورد نظر درباره آن اطلاعات کسب کنید.


معافیت پزشکی بیماری های روماتولوژیمعافیت پزشکی قلب و عروقمعافیت پزشکی چشم و عوارض بیناییمعافیت پزشکی بیماری های عفونیمعافیت پزشکی بیماری هایی که در لیست بیماری های معافیت پزشکی اعلام نشدهمعافیت پزشکی بیماری های ریهمعافیت پزشکی بیماری های مغز و اعصابمعافیت پزشکی بیماری روانپزشکیمعافیت پزشکی جراحی مغز و اعصاب ۹۷معافیت پزشکی بیماری های پوستیمعافیت پزشکی بیماری های غدد مترشحه داخلیمعافیت های پزشکی بیماری های عمومیلیست بیماری های معافیت پزشکی ۹۷معافیت پزشکی بیماری های استخوانمعافیت پزشکی بیماری معده و شکم و دستگاه گوارش و جراحی عمومیمعافیت پزشکی بیماری های خونی و انکولوژِی – بدخیمی هامعافیت پزشکی بیماری های دندان و دهان و فکمعافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری تناسلیشرایط معافیت کفالت اعتیاد پدر ۹۷شرایط معافیت کفالت پدر ۹۷شرایط معافیت کفالت مادر مطلقه سال ۹۷مدارک لازم برای معافیت تحصیلی دانشجویان خارج از کشورشرایط معافیت از خدمت مددجویان کمیته امداد ۹۷قانون سرباز قهرمان برای معافیتخرید خدمت سربازی 97

مشمولین توجه داشته باشید ، بنا بر اطلاعیه دریافت شده امسال آخرين سال خريد خدمت سربازي يا همان جريمه مشمول غايب خواهد بود. پس افرادی که شرایط خرید خدمت سربازی را دارند تا پایان سال 97 فرصت دارند به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و برای خرید خدمت اقدام کنند.


برای آن دسته از مشمولینی که در این زمینه با سوالات زیادی رو به رو شده اند باید بگوییم که طبق اعلام رسمی سازمان نظام وظیفه عمومی ، تنها مشمولینی که 8 سال غیبت داشته باشند می توانند برای خرید خدمت سربازی خود اقدام نمایند. این شرط یکی از مهم ترین شرایط خرید خدمت سربازی می باشد. بر این اساس می توان گفت که خرید خدمت بدون غیبت ، غیر ممکن و شایعه می باشد. اما باید گفت که سازمان نظام وظیفه برای تمامی کسانی که قصد خرید خدمت سربازی را دارند شرایط گوناگونی از قبیل خرید اقساطی ، تخفیف خرید خدمت سربازی و ... خواهد داشت. 
برای اطلاع از شرایط خرید خدمت سربازی در سال 97 اینجا کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 2 و 9
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت